» »

Zvočniki, soundblaster...quastions

Zvočniki, soundblaster...quastions

HEKO ::

Yo folk!



Moj problem oz. vprašanje:

V compu (drugem) mam soundblaster Cretive 64PCI (ima tri vhode: zelen, črn, rdeč). Najprej me zanima zakaj so spljoh (za mikrofon predvidevam al pa zakaj...)? Zdajšna rač. zvočnika sta prikloplena tako: drugi je prikloplen v prevega, prvi (ki ma kontolre) pa v en vhod. Oba sevda špilata.. Zrihto sn si pa dva very ql zvočnika, ki pa nimata ene žice (tako kot rač. zvočniki), ampak dve. Kak naj jih priklopim v zvokuljo?! I gues i need a konektor??! Poleg tega, pa enega ne morm priklopit v drugega (povezat zaporedno), tako kot so zajšni...

Kaj in kako?



aja pa lahko mam prikloplene 4 zvočnike :) ??



PS.:konektorji so majhni in za zgleda samo eno žico...



THX a lot....:D
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]
  • spremenilo: HEKO ()

Dax ::

Hehe, dva very cool zvočnika, praviš...

1. Na 64-ko ne grejo štirje zvočniki, oz. grejo, sam rabiš razdelilc in vseeno bodo špilali samo stereo signal. Na EAX gljadko pozabi.

2. Hehe... ti si najbrž kupu dva pasivna zvočnika, glede na to, da ma vsak svojo žico. Nisi pa povedu, če mata kake kontrole za glasnost.
Skratka, najbrž boš rabu ojačevalec. Ermm in upam, da ne boš napisu replya, why the hell piše B&W na zadevi, če pa BMW dela sam avte... :))

3. En konektor je najbrž še za line in al pa line out... ne vem točno... neojačan vhod ali izhod po slovensko.

HEKO ::

Kje pa bi dobo ojačevalec, pa kolko stane??
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

Mate ::

Odvisno kasen ojacevalc rabs. EN frend ma enga techniscsovga, mislm da je 2*50W pa kr dobr nazge.. zanga je dal 50ksit

HEKO ::

A se ponudi kdo, ki bi mi to naredo? (za razumno ceno seveda :)) ?? Baje, da to ni tak drago, razen traforta verjetno..

Thx..
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

Sirki ::

Si pa pojava. Kupi zvočnike in sploh ne ve kaj je kupil. Kr se pa oječevalcev tiče, pocen ti ga bo že kdo naredu, sam kako bo pa to špilal je pa druga pesemca. Verjetno bo razmerje signal šum 50 dB, kar pomen da bo muska zelo, apak res ZELO šumela.

Če že imaš QL zvočnike, si pa še QL ojačevalc nabavi. Poglej malo v oglase, boš tud kj cenejšga od 50k najdu.

HEKO ::

Hehe, zvočnike sem zastojn dobo....Čakam še samo feršterker...THX.....
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki in slušalke istočasno?

Oddelek: Zvok in slika
494808 (4401) eric_cartman
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19626921 (14177) psytoma
»

brnenje v zvočnikih

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
497302 (5078) bullet321
»

woofer

Oddelek: Zvok in slika
171317 (1139) -Darkness-
»

Malo pomoči pri zvočnikih

Oddelek: Pomoč in nasveti
121393 (1253) MadMax

Več podobnih tem