» »

Prenove spletnih strani na slabše

Prenove spletnih strani na slabše

ant ::

čao

najprej bi prosil moderatorje, da premaknejo temo v primerni razdelek. meni se je zdel ta še najbolj primeren.

no zdaj pa k temi:
ali tudi koga drugega moti prenavljanje spletnih strani, v mislih imam predvsem bolho in partis, ki uporabniku prinesejo le nepreglednost in nevšečnosti. osebno mislim, da je bila prenova bolhe nepotrebna, predvsem pa me moti, da so ukinili nekatere funkcije, ki so bile prej omogočene. prva stvar je slabša preglednost, poleg tega pa tudi ni omogočeno prilagajanje spletne strani uporabniku npr. poleg vsakega oglasa je po novem slika: kaj če ima kdo še počasno linijo interneta in se mu stran zaradi tega odpira predolgo.
druga stvar je iskalnik: včasih si nekaj iskal v neki kategoriji, vendar ti je pokazalo tudi oglase izven te kategorije. sedaj ti pokaže le oglase iz kategorije iskanja.

zaenkrat toliko.

p.s. pohvalit pa moram uvedbo lastnih zaznamkov

bzp ::

Prenove so dobrodošle, je pa res da eni naredijo ok in s prenovo stran izboljšajo (prva ki mi pade na pamet je mimovrste), drugi s prenovo zašuštrajo. Bolhe ne uporabljam dovolj da bi o prenovi sodil, ampak redni uporabniki sigurno tudi potrebujejo/te en čas za privajanje na novo stran. Vsaka sprememba terja en čas preden se dejansko vidi a je šlo na bolje ali na slabše. Če po prenovi ni vseh linkov točno do piksla tam kjer jih je človek navajen, to še ne pomeni da je slabše.

Phoebus ::

osebno se mi zdi bolha bistveno bolj user friendly kot prej. Bolj pregledna, še vedno prideš na najpogostejše kategorije v enem samem kliku.

Je pa res da pač za vsako noviteto rabiš čas, da se privadiš...isto MSO2k7

residual ::

zadeve, ki se ne spreminjajo počasi stagnirajo - malo spremembe nikoli ne škodi pa čeprav na slabše (pač posledično pride do reklame kot v tem topicu) potem folk pozabi staro in sprejme novo kot default ... enako je z modo, avti, arhitekturnimi slogi, politiko, in še kaj

Bellzmet ::

lep primer slabe prenove sta Bolha in Vzajemci.

Tema o Bolhi že obstaja!

ant ::

no se moram popraviti: oglase iz drugih kategorij že lahko vidiš > očitno so popravli. edino kar me sedaj še moti je, da cene niso napisane skrajno desno :)

no upam, da tudi to popravijo HEHE

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ant ()

Heisenberg ::

berem tole temo pa mi ni cisto jasno kaj dogaja, pa pogledam bolha.com --- kr nekaj !
res na slabse, sploh se ne zanjdem, pa ni vec tako pregledno kot prej - vsaj meni ne !:(

Redorange ::

"osebno se mi zdi bolha bistveno bolj user friendly kot prej. Bolj pregledna"

ma kje, kako
so zmetali 3/4 bolhe pod "Trg", ko si prej lahko takoj kliknil na kar si rabil, še podkategorije so bile vidne.
Recimo "slike" pod umetnina starina si prej lahko takoj klinu, zdaj pa moraš:
Trg>Umetnine, starine>Slike

lp

damjan11 ::

Bolha ima mogoče bolj moderen izgled kar pa se uporabnosti tiče pa je porazno. Prej je bilo vse bolj pregledno
OCENA (1-9)=3
Prej je bila ocena 5

Tr0n ::

Web 2.0 FTW, amirite? :)

pivmik ::

Pravkar opazil, da so prenovili najdi.si... definitivno na BOLJŠE.
Naj se drugi zgledujejo!
LP, Gregor GRE^


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prihaja Slovenski Ebay

Oddelek: Loža
2210483 (6185) krispe
»

Bolha grafično prenovljena (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10510933 (6268) BCSman
»

Kdo je bolha.com ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6112953 (8264) Gandalfar

Več podobnih tem