» »

Tipke na tipkovnici prenosnika

Tipke na tipkovnici prenosnika

kajpravis ::

Sem precej neuk na področju računalništva, kupil prenosnik HP compaq 6715s. Problem pa imam z zvokom. Nikakor ne najdem tipk za zmanjšanje glsanosti zvočnikov. Tako moram stalno vstopat v nadzorno ploščo in pri zvočnih nastavitvah zmanjšat glastnost. Verjetno obstaja kombinacija tipk za potihoma in naglas. Mogoče kdo pozna stran kjer so navedene male skrivonsti prenosnikov, seveda poleg ST.
Hvala za odgovor-e!

Looney ::

Fn tipka + še nekaj od F1 do F12?
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

kurjač ::

Fn tipka + še nekaj od F1 do F12?

Imam enak prenosnik in žal to z Fn + F.... ne dela
Bi pa vprašal če obstaja kak program, ki bi že v osnovi omogočal nastavitev tonskih kontrol. V nadzorni plošči imaš samo "zvoki in audio naprave" tam pa teh nastavitev ni.

bsslo ::

Ce se ne motim, ima ta prenosnik Quicklaunch gumbe... Ti gumbi sploh ne zgledajo kot gumbi :). Tam kjer imate (nad tipkovnico) crtice, ki oznacujejo zvok, pritisnite na levi narisani zvocnik za zmanjsanje, in na desni za povecanje...

Porocajte ce sem zadel :)

sash ::

Pred časom imel 6715b in je imel softtouch tipke. Nad tipkovnico v smei monitorja je eno polje in tam malo postiskaj in nekje na desnem koncu je tudi kontrola glasnosti --- najbrž.
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Modri dirkač ::

Če ma tko kot 6715b potem je zgoraj desno pod zaslonom.
A je res tako težko navodila vzet roke?
Everybody lies!

Zgodovina sprememb…

hooger ::

Sam imam isti prenosnik in zaenkrat še nisem našel nobenih gumbov za glasnost. Tako, da ne pametujte z raznimi navodili!

Modri dirkač ::

Kdo pa pametuje?

Valjda, da boš, kot logično razmišljajoč in normalno pismen človek, šel najprej pogledat v navodile.

Če ni pač ni ...
Everybody lies!

Zgodovina sprememb…

hooger ::

naj bo.

Valjda, da boš, kot logično razmišljajoč in normalno pismen človek odgovarjal samo takrat ko veš odgovor ;)

Vanquish ::

vir: http://h18000.www1.hp.com/products/quic...


Hardware Implementation ADI1981HD High Definition CODEC
Touch-Sensitive Volume Controls - Volume up, volume down, and mute

kurjač ::

Touch-Sensitive Volume Controls - Volume up, volume down, and mute


Teh gumbov model 6715s sigurno nima (al sem pa čorav), sicer jih osebno ne pogrešam. Kot sem že prej omenil bi imel rajši kake nastavitve tonov. Zvok ima ta prenosnik še kar dober a pri poslušanju radia (http://www.screamer-radio.com/) bi mi prav prišle.:)

MiCkEyCE ::

Ja, 6715b ma res to, a 6715s pa tega nima, saj je to oskubljena razlicica(s-standart, b-business). Govorim za softtouch, ce pa obstaja kaka kombinacije tipk pri 6715s pa ne vem.

Lp Miha

Vanquish ::

tisto je pdf za s verzijo. Kaj pa ima ali ne nevem ker ga nimam:) Jaz sem samo kopiral iz pdf-a

krena22 ::

pozdravljeni.jaz sem pa res neuka na področju računalništva.kupla sem si prenosnik hp 6715s pa ga ne znam uporablat.sploh ne znam nč nardit.znala sem ga sam prklopit.kak ga pa naj zdej usposobim,mislim,kak naj kej naložim in uredim,da bom lahk z njim kej delala.sploh ne znam nč nardit.znala sem ga sam prklopit.kak ga pa naj zdej usposobim,mislim,kak naj kej naložim in uredim,da bom lahk z njim kej delala.hvala
pa upa na čimprejšnjo pomoč

zcetrt ::

Poklicala nekoga, ki zna, spekla dobro pecivo in pripravila odličen čaj ter opazovala "strokovnjaka" pri delu. Vmes pa postavljala vprašanja. Seveda dokler "vseznalcu" ne pade mrak na oči.


edit: Post bi lahko komu izpadel zelo šovinistično. Zato velja omeniti: Jaz znam tudi speči pecivo :)
4.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zcetrt ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Popravilo polnilca HP

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
8989 (837) Hayabusa
»

Hp 6715s prenosnik-zamenjava matične

Oddelek: Strojna oprema
182088 (1868) urbybaby
»

DVI in HP docking station

Oddelek: Pomoč in nasveti
164139 (3549) zcetrt
»

HP Compaq 6715s driver problems

Oddelek: Operacijski sistemi
145252 (4503) tictac
»

Ali bo kdo kupoval kaj v Akvoniju?

Oddelek: Loža
101414 (1090) Modri dirkač

Več podobnih tem