» »

HP Compaq 6715s driver problems

HP Compaq 6715s driver problems

Heskey ::

lp

Rihtam racunalnik HP Compaq 6715s od prjatla. Meu je Viso gor, racunalnik nou ampak mu je use blokiral tko d sm dau zdj win XP gor...Zdj vse je blo uredu dokler ni blo treba instalerat driverjov!

Rac je drgac:

Product Description - HP Compaq Business Notebook 6715s - Turion 64 X2 TL-58 1.9 GHz - 15.4" TFT
Dimensions (WxDxH) - 35.7 cm x 26.5 cm x 3.5 cm
Weight - 2.7 kg
System Type - Notebook
Built-in Devices - Stereo speakers, wireless LAN aerial, Bluetooth aerial
Processor - AMD Turion 64 X2 mobile technology TL-58 / 1.9 GHz ( Dual-Core )
Cache Memory - 1 MB - L2 Cache
RAM - 1 GB (installed) / 4 GB (max) - DDR II SDRAM - 667 MHz ( 1 x 1 GB ) - Low cost double memory offer, call for details!
Hard Drive - 120 GB - Serial ATA-150 - 5400 rpm
Optical Storage - DVD±RW (+R double layer) / DVD-RAM with LightScribe Technology
Display - 15.4" TFT active matrix 1280 x 800 ( WXGA )
Graphics Controller - ATI Radeon Xpress 1250
Audio Output - Sound card
Telecom - Fax / modem - MDC - 56 Kbps
Networking - Network adapter - Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, Bluetooth 2.0 EDR
Wireless NIC - Broadcom 4311AG
Input Device - Keyboard, touchpad
Power - AC 120/230 V ( 50/60 Hz )
Battery - Lithium Ion
Operating System - Microsoft Windows Vista Business (32/64 bits)
Manufacturer Warranty - 1 year warranty

Zdj on je zravn dobu pac original driverje ampak samo s podporo viste tako da mi ne koristijo:|

2 dni se ze zafrkavam najdt driverje, do slej mi je uspelo poiskat driverje za graficno ampak za zvok je pa se zmer kriza!
Spodaj so sledece strani na katere sem se opiral glede tezav s driverji...

http://www.gigabyte.us/Support/Motherbo...

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/Te...

...da ne omenjam forumov vkljucno s Slo.Tech om.... Racunalnik mi ne dovol da bi instaleru audio driverje ces da ne najde HDI podpore... problem je ze marsikomu znan... ja probal sem ga odstraniti po navodilih mnogih ki si pisali podobn problem ampak men se zmer ne dela... zdownloadu sm si Universal Audio Architecture (UAA) High Definition Audio drivers in nato sm hotu instalerat driverje a mi zopet javi HDA Audio bus driver is required not found.!

to je 1 problem...

drug je da enostavno ne najdem driverjov za ATI Mobility M690T Chipset, oz najdu sm 1 sam
ni nic... ne zazna mi kljuca k ga dam u USB... zdj konkretno nism sou se iskat driverjov za USB ampak ce se ne motim a ni za to potrebno da ti rac zazna kljuc driverji za plato???

Zdj ne bi pisu c res ne bi vec vedu kam pa kako... ze 2 dni se drkam pa me ze pocas mineva vse skupej!

Lepo bi prosu za kksno pomoc, nasvet se rajs pa kksn direct link.
Za odgovore se v naprej zahvaljujem, ce pa sm kej pozabil dodati kar bi vam pomagalo pri iskanju pa povejte:)

thx Heskey

kurjač ::

Tukaj dobiš vse
http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/Te...

Za XP rabiš sledeče:
Graphic sp36651
Network sp34152 in sp35378
Modem sp36004
Bluetooth sp34842
Audio sp33867 in sp35475
Keyboard, mouse, touchpad sp35353, sp35413, sp36377

Če pa hočeš, da prenosnik špara baterijo naloži še Operating sistem AMD procesor sp35445
Naj te opozorim, da te sp35445 ne bo dovolil naložit če boš imel že naložen SLO jezik. Potrebno ga je prvo odstranit ......

Možno da je kak sp že novejši

Heskey ::

ja zdj sm sou formaterat in sm na novo nalozu XP in mi je nekak ratal usposobit zvok, grafiko, ostalo pa se obdelujem... samo se wireless net usposobim pa sm na konju :)

naj hvala kurjač

Bearex ::

Živijo!

Jaz imam pa problem ker nikjer ne dobim driverjev sp34152.exe. To so driverji za HP quick launch buttons. Ali kdo ima to datoteko in mi jo prosim lahko pošlje ali kako drugače shara? Iz HP-jeve strani se ne da dovnloadat, ker pravi da ta datoteka ne obstaja. Meni pa samo še to manjka da spravim zadnji klicaj ven.
Hvala že vnaprej
LP
Plin je in!!

ben_lju ::

sp34152 je driver za Broadcom Wireless LAN.

Za kateri prenosnik potrebuješ driver za HP quick launch buttons?
Operacijski sistem?

OChack ::

hp 6715s in vista=NO GO v službi vsak dan deployam ene par teh kompov in morm rečt da na 15ih je bla vista , ap s emi zdi da jo majo zdej sam še 4 kompi,
enostavno preslabo mislm vista je obup za vsak prenosnik tko da se sploh ne trudt če ne rabš preveč
Int€l inside, IDIOT Outside

hooger ::

@Bearex

Če rabiš, sem ti uploadal

http://files-upload.com/files/686046/sp34152.zip

Trololololo1 ::

Vsaj 5 kolegov ma hp-ja 6715s in vsem dela vista odlično. Sam si lastim 6715b in mi je vista delala odlično, dokler je nisem menjal zaradi nekompatibilnosti s parimi programi. Verjetno ne bi že automatsko nalagali vist gor, če ne bi vredu delovale.

OChack ::

ja nekompatibilnost programov je velk problem in tega si ne mormo prvoščt, ter še velik drugih nevšečnosti, čeprov načeloma zgledajo lepo
Int€l inside, IDIOT Outside

Presidente ::

pozdravljeni! vem, da je že to stara fora počasi, ampak jaz imam probleme z inštalacijo driverjev za audio. driver sp35475 mi ne spusti. citiram:"the hda audio bus driver is required and not found". pa sem prvo inštaliro driver za bus potem pa tale.

če kdo kaj ve, mi naj javi, hvala

Spc ::

Presidente to rabiš:
http://www.netsky.org/HDA.zip

Zaženeš pa: Update/Update.exe

Tisto od HPja ne deluje pravilno zato sem mogel sam napisat inf tako kot mora bit.
 

nejcdw ::

men pa na 6715s zmeri power management resetira. si naštimam stand by never, pa da k ga zaprem da ne nardi nicesar, pa mi po ene pu ure k mam odprtga vse resetira. kaj naj bi biu problem?

jvolk ::

Jaz sem driverje lepo instaliral tako kot so bile številke, razen tistih ki jih ne rabim. (dial up modem recimo)

@nejcdw: Jaz sem imel tudi ta problem na XPjih. Naredil sem instalacijo xpjev na novo in nisem namestil tistega programa od HPja za tiste fancy gumbke, ki jih ne rabim. "quick lauch buttons". Rezultat je da se mi te nastavitve power managmenta ne resetirajo in da mi baterija zdrži 3:30 namesto 2:20. (lcd na minimum, wifi užgan, brskanje po netu). Probaj samo odstranit tisti program, mogoče bo delovalo.

krumpe ::

zdravo...
jaz pa imam nek drug problem za prenosnika 6715s.Naložil sem windowse XP Professional vse dela lepo in prav naložim driver za internet dela, naložim driver za grafično dela, zaplete pa se ko nalagam driver za audio...in sicer sem iz te strani :http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/Te...
potegnil dol oba driverja, najprej sem naložim večjega inštaliram lepo in prav resetiram računalnik se mi prižge računalnik se mi prvo pojavi okenček da nekaj manjk kliknem ok ker se ne spoznam veliko na račonalnike nevem kaj naj bi bilo inštaliram manjšega mi napiše ''The HDA Audio bus driver is required and not found.'' zlovdam si dol tisto datoteko ki jo je dal Spc vendar pa mi napiše da nima kaj updejtati. in prav bi mi prišla vsaka pomoč

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krumpe ()

tictac ::

temu je uspelo: http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.ph...

pa naj en bl natancn opise kako:) da bo se men ratalo
lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ni mogoča instalacija driverjev na HP nx7300

Oddelek: Operacijski sistemi
458553 (5002) d4rko
»

Gonilniki za HP 6720s Win XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
112077 (1938) Jakka
»

Težave z driverji za matično ploščo od prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
61007 (973) ant
»

NUJNO! hp nx 7400 Sata disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
162111 (1867) DOOM_er
»

problem

Oddelek: Strojna oprema
9945 (855) honda16

Več podobnih tem