» »

Ali bo kdo kupoval kaj v Akvoniju?

Ali bo kdo kupoval kaj v Akvoniju?

MiCkEyCE ::

Zdravo...

Vceraj sem se malo zajeb*** pri nakupu prenosnika, zdaj pa vec kot dobropis ne morem dobit. Torej, ce bo kdo tam kaj kupoval, naj me kontaktira... Dobropisa bi bilo za 709€...


Lp Miha

P.S. Aja, moj MAIL

barbarpapa1 ::

Pozdrav

A ni tako, da lahko vrneš izdelek prodajalcu v roku 8 dni od nakupa (seveda nepoškodovano v originalni, nepoškodovani embalaži) in ti le-ta mora povrniti denar?

LP

Jože

zcetrt ::

Ali ni ravno včeraj nekdo priporočal te trgovine in prenosnika HP6715b za 709 EUR? Lahko poveš, v čem je fora pri tej ponudbi?
4.

zcetrt ::

Vrnjen denar je le v primeru stvarne napake ali v ostalih primerih dobre volje prodajalca oz. politike podjetja. Za nakup preko daljave veljajo pa drugačni pogoji. V tem primeru je najverjetneje kupec videl izdelek in ga osebno prevzel ob nakupu.
4.

kixs ::

V Bofu so mi brez vprasanj vrnili denar.

grex ::

Nisem tam sicer kupoval že več let, ampak z Akvonijem sem imel vedno samo dobre izkušnje.
Sicer pa če si si po nakupu premislil, potem dobropis niti ni tako slaba opcija.

;-) ::

Jaz nebi vračal denarja če bi bilo pomoje-razen če je kaj narobe z izdelkom. Kak se lahko zmotiš pri nakupu prenosnika? Ka si kupoval 2 AAA bateriji pa si laptopa po pomoti kupo zravn?

MiCkEyCE ::

Zdravo!

Z prenosnikom ni nic narobe, samo ker ga nisem kupoval sam (nisem imel casa) sem ponj poslal kolega in nisem vedel, da je prenosnik v ponudbi model 6715s in ne 6715b, za katerega bi bila to zelo ugodna cena.
Poleg tega bom po vsej verjetnosti pocakal se kaksen mesec al dva in poskusil nasparati 200-300€ za kaksno bolj konkretno konfiguracijo (predvsem grafika).
Pac moja napaka, ker se nisem dovolj pozanimal in bil preprican, da je to best buy, zdaj pa poskusam to nekako popraviti.

Lp Miha

Zheegec ::

Ampak uporabnik z nickom ALIEn3001 ti je v temi na tem forumu 2x NAPISAL, da to najbrž ni ta model, da je najbrž 6715S.
Misliš da samo zato, ker imam pod nickom napisano "moderator" pišem po S-T samo zato, ker nimam česa bolj pametnega za početi, ali pa boš moj nasvet upošteval in se ne boš slepo zaletel v nakup?
Mater, ste nekateri čudni...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

MiCkEyCE ::

Dvigujem temo...Dobrobis je vreden 710€, dam ga za 700€

LP Miha

Modri dirkač ::

@alien

Vsaka šola nekaj stane ...:))
Everybody lies!

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hp 6715s prenosnik-zamenjava matične

Oddelek: Strojna oprema
182139 (1919) urbybaby
»

prenosnik - mudi se z nakupom

Oddelek: Kaj kupiti
181877 (1371) stojko1
»

DVI in HP docking station

Oddelek: Pomoč in nasveti
164244 (3654) zcetrt
»

Tipke na tipkovnici prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
142821 (2537) zcetrt
»

HP 6710b ali 6715b? - linux

Oddelek: Kaj kupiti
102209 (1981) jype

Več podobnih tem