» »

Petrolovo kurilno olje

Petrolovo kurilno olje

Yossarian ::

Pri Petrolu sem kupil kurilno olje, pa me zanima, če je njihovo kurilno olje PRIMA res takove kvalitete, kot trdijo? Ali pa gre spet le za reklamno finto? Baje so, preden so ga dali v prodajo, vendarle delali preizkuse na gorilniku in da bi naj bilo res. Tako mi vsaj zatrjuje eden od zaposlenih.:\
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

MiranRxx ::

Kupil sem pri petrolu, ker bi naj bilo njihovo kurilno olje dobro. Kako pa bom to ugotovil, če je res, pa pojma nimam.
Torej zaupam, če so me napetnajstili so me, seveda nihče ne ve, ker ni prave kontrole pri nas. manjkajo neodvisni kontrolorji, tako kot za bencin. Naša tržna inšpekcija nam že ne bo pomagala!
Za vse ki bi radi poleteli ali se šolali: http://www.lcm-club.si/
jadralno.letenje@amis.net

slo-man ::

zdravo

finta tega kurilnega olja je da mu dodajo se nek aditiv in to je vsa poanta.

lp

jperc21 ::

PRIMA kurilno olje je izdelek, ki je nastal v sodelovanju s priznanim svetovnim proizvajalcem dodatkov iz Velike Britanije, AFTON Chemical. Raziskave in preizkusi so potekali dlje časa, saj smo želeli kupcem ponuditi optimalno kombinacijo osnovnega kurilnega olja in paketa dodatkov. Pri tem smo sledili zahtevam po večji zaščiti ogrevalnega sistema in tudi čistim ekonomskim učinkom za uporabnika (poraba goriva). Prepričani smo, da bo ta izdelek v celoti izpolnjeval zahteve, ki jih danes pred distributerje goriv postavljajo proizvajalci opreme, in tudi kupci sami.


Veš kaj lahko narediš neodvisno analizo. Vzameš vzorec vsakega kurilnega olja in ga neseš v laboratorij.Tam naj naredijo primerjavo po kvaliteti in vseh teh lastnostih, ki jih naštevajo.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nafta : kurilno olje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5110178 (2070) fikus_
»

Ogrevanje na Elektriko (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
15960129 (29578) konspirator
»

Katero kurilno olje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6715725 (13470) SimplyMiha
»

Kvaliteta bencina/dizla (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10229079 (26943) kixs
»

Ali tanka kdo kurilno olje v vašega dizla?

Oddelek: Loža
3810812 (9966) Caligula

Več podobnih tem