» »

game pad problemček

game pad problemček

LordTado ::

lp mam gmepad speed link,sem namestil driverje in se mi v igri nhl 2008 pojavi neka motnja ali kako bi človek temu rekel.
Skratka v meniju skače kar gor pa nič ne stisnem?

ali ve kdo v čem je štoc,od kod pridejo komande?

lp

Infinity ::

še enat ga skalibreri :D ponavad je razlog za take zadeve ta d pač nepremaknen analog stick tretera kot premaknen ker ni skalibrerana zadeva :D

LordTado ::

sem probal pa še stalno.
zanimivo je to da samo v nhl to dela,v drugih igra je cool...

lol

dolenc ::

Bom malo si sposodil tole temo:D

Mam nek gamepad za ps2, ki ima tud usb priklop, tko da je lahko tudi za pc. Na ps2 deluje vse tako kot more, na pcju pa imam problem z analognimi palčkami, ker že ko pritisneš nekje do sredine se obnaša kot, da bi blo do konca in je zadeva pol pri kaki dirkačini neuporabna, ker je potem isto kot tipkovnica, k ni dovolj natančno. Zadevo sem že velikokrat skalibriral pa ni nič bolše, ubistvu že tam če testeram tist križec zabije do konca če pritisnem nekje do sredine.

A se da to kako ročno nastavit do kje more delat? Ker na ps2 res dela vse tko k more

Azrael ::

Ugibam, so mogoče driverji slabi, je še kakšen drug driver na razpolago za to zadevščino?

Če možnost uporabe drugih driverjev odpade ali ne pomagajo, je mogoče uporabna finta iz časa DOSa, ko je imela vsaka igra zase kalibracijo analognih joystickov in je bilo pri nekaterih igrah rezultat porazen, če si skalibriral po navodilih.

Takrat se je včasih skalibriralo odlično tako, da si nastavil središče tako, da si ročico zamaknil iz središča in to točko potrdil za središče ali pa manjši odklon od maksimalnega za končni in podobno. Torej na poskušanje.
Nekoč je bil Slo-tech.

LordTado ::

ja ampak kako boš ga skalibriral če skače gor,samo ven iz špila lahko greš,pa še to težavno...

probal sem njnovejše driverje iz njihove strani,nič ni pomagalo.

mislim da je igra glupa ker samo v tej igri do sedaj to dela.

lp

dolenc ::

Najbrš je blo tisto meni namenjeno.

Sem se že igral s to kalibracijo pa ni nč bolše, hec je ker že v kalibraciji upošteva pol pritiska za celega, tko da najbrš je kej z driverji, ki so samo osnovni, tolk da stvar dela:D

Mah sej, če kdo ve kako bi se zrihtal bi bil vesel, če ne bom pa na tipkovnico igral tko k do zdej :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navigacija za kolo (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7312867 (9043) schurda
»

USB Volan & NFS Shift; problemi !

Oddelek: Igre
101408 (1278) erzy
»

Flight simulator X in problemček

Oddelek: Igre
182380 (2137) atasmrk
»

Ko rač. starta iz hibernacije ni slike (Dual Monitor)

Oddelek: Pomoč in nasveti
412263 (1915) ali3n
»

Pozna kdo koga...

Oddelek: Pomoč in nasveti
9975 (781) Brane2

Več podobnih tem