» »

Auzentech X-FI Prelude

Auzentech X-FI Prelude

TechBeats ::

Torej a mogoče kdo kej ve, kdaj se bo dalo dobiti to zvočno kartico pri nas?
In kaj kej mislite o njej?

Jaz se je veselim že zaradi tega ker ima boljše dele (kondezatorje, pretvornike, optični vhod/izhod...), pa dost boljše driverje (na nivoju, ne pa kot creative počne s svojimi driverji za std. x-fi kartice), čeprav jih dela crative.




Še link do uradne strani KLIK!

se opravičujem če je bila že podobna tema, samo nisem najdel nobene teme v zvezi s to zvočno.
AciD TriP

Jaffa ::

Še link na review. Klik.
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

xyxyxyxy ::

Tudi jaz kupujem dotično kartico in me zanima, če se bi jo dalo naročiti v kateri od trgovin v Sloveniji. Če to ni možno, naj mi prosim kdo priporoči kakšno online trgovino v tujini, ki pošilja tudi v Slovenijo.

LeQuack ::

Kolikro vem jo lahko naročiš kar prek njihove strani ($200) in pošljejo tudi v slovenijo.
http://www.nexternal.com/auzentech/Product11

Poleg tega se da naročiti še prek nekaj evropskh spletnih trgovin, na primer v tej angleški jih je še 6 na zalogi za 117 GBP:
http://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=SC-000-AZ&groupid=701&catid=11&subcat=
Quack !

xyxyxyxy ::

Bi naročil iz uradne strani, ampak bom moral na koncu plačati stroške carine in ostalih dajatev. Tista trgovina pa ne pošilja v Slovenijo. :/ Je ni na seznamu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xyxyxyxy ()

LeQuack ::

Sem naroču ravnoakr iz Amerike to stvar. Bom povedal koliko je na konc vse skup koštalo ko dobim :)
Quack !

dukenukem ::

a pol bojo sigurno še lastniki creativ crapa probal ,če bojo delal auzntechovi gonilniki na njihovih kartah :D

xyxyxyxy ::

Tudi jaz sem jo naročil preko uradne strani. Sem jih pa vprašal, če lahko na paket napišejo nižjo ceno (da se izognem uvoznim dajatvam) in so mi odgovorili, da lahko. Torej, upam na najboljše. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xyxyxyxy ()

LeQuack ::

Gelde na FedEx tracker je dons pošiljka že v Sloveniji, tako da bom kmalu izvedel za kok me bodo še oropali :))
Kolikor pa vem na računalniške komponente iz ZDA ni carine, ostane pa še DDV. Zaenkrat sem plačal 200$ za kartico + 45$ poštnine. Poslali pa so v ponedelejk, tako da dostava je kar ekpresna.
Quack !

TechBeats ::

aja? zakon pol:)
jst sm hotu isto pa sm upal, da bojo že pr nas okol novembra pa ništa:\
In sm si pa kr od x-fi ubodu tanovo prenovlejno vezijo (x-fi fatality pro) k ma še heatsink, tak k je na tej azunetechovi heheh vsaj neki, k baje so se tastare x-fijevke kr grele, sploh ker je biu glavni čip brez heatsinka.
Nad zvokom sm zelo presenečen, ker je res carski, in nč tistga pokanja pa škrtanja k se baje enim to na veliko dogaja, pa tud driverji delajo brez problema (updejtani prek winsov), špili se slišjo Hudoo, prej sm meu integrirano zvočno in je zdej k noč pa dan, sm zelo zadovoljen s crative, kokr se čund sliš:D .
LOL, nevem kva to folk dela, da jim zvočna kul ne dela >:D.
AciD TriP

xyxyxyxy ::

LeQuack, si že dobil pošiljko?:D

LeQuack ::

Pošiljka je bla v Sloveniji že v petek (so me klicali z brnika, pardon jožeta pučnika), ampak so do danes mečkali na carini.
Prijazni cariniki so mi na tistih 245$ še dodatnih 60€ (kar je +35%). Od kje jim tak znesek nimam pojma, glede na to da naj na računalniške komponente ne bi bilo carine, davka pa je samo za 20%. Kakorkoli že, en mali ddv si vzamejo še cariniki, da bodo lažje prišli skoz mesec.
No kakorkoli že, tuki so slikce. Aja, še to, računa kakršenga koli ni blo zraven kartice, razen račun za carino, tak oda ne vem kako lahko pol sploh uveljavljas garancijo.

shrani.si

shrani.si

shrani.si

shrani.si

shrani.si

shrani.si

shrani.si

shrani.si

shrani.si
Quack !

TechBeats ::

nice! sam drago na konc ~240€ ja drag špas, je pa tud kvalitetna za ta keš:)
AciD TriP

Izi ::

U, hudiča $245 = 166 € + carina 60 € = 226 €. A je tukaj že vštet tudi davek in poštnina?

Vsekakor predrago za zvočno kartico, čeprav je verjetno res trenutno najboljša na svetu :D

Creativova X-Fi Xtreme Gamer Fatal1ty Professional pride 125 €, kar je polovico ceneje. Resnično dvomim, da je Auzentech X-FI Prelude kar za 100% boljša od Creativove najboljše kartice, saj imata obe isti zvočni procesor in driverje za obe dela Creative.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

xyxyxyxy ::

Tudi meni so dostavili kartico. Kot sem napisal v enem izmed mojih prejšnjih postov, sem jih prosil, če na paket napišejo nižjo ceno, zaradi uvoznih dajatev, ki jih moram plačati državi. Namesto 245$, so napisali 50$ (rekel sem jim, da naj napišejo 20$, ampak ok, tudi to je vredu) in tako so me uvozne dajatve skupno stale samo 15€.:D :D Nad kartico sem pa itak fasciniran. NORO!!!

danix1 ::

Mater, to pa je zverina. Sploh nisem vedel, da še kdo drug dela kartice na tej X-Fi platformi.
Lahko verjamem, da je boljša od Creative, saj je že kX driver za soundblasterje delal boljše kot pa uraden creativov driver. Sploh pa če ima še vse te fensi boljše elemente.
Ima mogoče možnost priklopa zunanje enote - od moje stare Audigy Platinum EX? Najbrž ne, kaj?


LP

Tac20 ::

"Prijazni cariniki so mi na tistih 245$ še dodatnih 60€"

Za kartico si odštel 305 eur?

xyxyxyxy ::

Ima mogoče možnost priklopa zunanje enote - od moje stare Audigy Platinum EX? Najbrž ne, kaj?

Ne bo šlo, žal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katero zvočno kartico (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14018166 (10502) sash69
»

Katero X-Fi zvočno kartico?

Oddelek: Zvok in slika
181649 (1582) TekO
»

Nakup zvočne kartice

Oddelek: Kaj kupiti
91749 (1553) mateii
»

Creative Labs bo začel prodajati svoje procesorje

Oddelek: Novice / Procesorji
364128 (3025) Jst
»

Creative je licenciral X-Fi

Oddelek: Novice / Zvočne kartice
194074 (2537) jerry_p

Več podobnih tem