» »

Morpheus ??

Morpheus ??

Kriko ::

Zakaj mi noče nič downloadat sem probal dvajset različnih filov se dvajsekkrat na novo connectat pa satalo ne najde servrrja in nič ne downloada??
lp

burekar ::

Ker je propadu, pejd na www.kazaa.com, isto sranje, celo mal boljše.
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla

BaRtMaN ::

Velik slabše 'sranje', pa še polno spywarea. Čudno da še ne veste vsi tega.

tejo ::

Sej ni Kazaa edini klon Moprpheusa.... :D

BigFoot ::

barto> sej zato se da pa dobit tud lite verzija ki tega sranja nima
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

pivmik ::

Morpheus je klon KaZaAja.
Morpheus je kopiral od KaZaA ne pa obratno!

Morpheus ni imel keša za plačat licenco za FastTrack tehnologijo, zato je presedlal na GNutella, ki pa je bolj bogo omrežje, ma prav revno no...

Uporabljajte KaZaA, pa ne se jokat, da ki ima SpyWare, ker to itak ni nič kaj posebnega in se da z lahkoto onemogočit ta SpyWare.

barto: KaZaA ni "velik slabše sanje" ampak je čisto identično kot morpeus(samo da ima SpyWare s katerim si plačujejo licenco, kar pa morheus ni imel in je propadel).
LP, Gregor GRE^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pivmik ()

tha_man ::

Kazaa je namerno onemogočil delovanje Morpheusa, ker hočejo čim več uporabnikov pridobiti k sebi. Baje imajo namen postati plačljiv servis, podobno kot bo to Napster.

neki123 ::

ne vem zakaj tolk pljuvate po kazaa. jest sem dones že 4GB divx-ov dol potegnu

neki123 ::

in v zadnjem mesecu 60GB

BaRtMaN ::

Sej bom itaq šu na Kazzo-druzga ni tok uporabnga. Me pa zanima kje dobit to lite verzijo. BigFoot?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

tejo ::

Kazaa je eno veliko sranje, ker nikol ne veš, kaj vlečeš dol, ker je cel kup fake datotek. Povrhu vsega pa mi ni še nikoli iz kazee vleklo več kot 10 kb/s! :(

Kriko ::

Pa kaj ni nov Morpheus zunaj ali se motim in ali dela?

neki123 ::

ta trenutek mi s kazae vleče 65kb/s zato mi ne bo noben reku da je za en k****

Binji ::

So nardili novo verzijo ki naj bi se celo konektala na omrezje. Letim sprobat:D Preview Edition btw
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

pivmik ::

tejo: Na KaZaA je res nekaj fake datotek(tudi edonkey jih ima če smo že pri tem in nasploh vsak program), ampak, tako ali tako, če želiš bit siguren daš downloadat samo datotek, ki jih ima vsaj trije(če ne že 5) uporabniki, pa še downloada hitreje, ker ima multisegment downloading.
Povej mi en boljši filesharing od KaZaA, ajde!

Če pa ti ni vleklo iz KaZaAte hitreje od 10KB/s je edina razlaga, da imaš analogen modem oz. ISDN. NASVET: Downloadavaj samo datoteke, ki jih ima (recimo) več kot 3 uporabniki, s tem se izogneš fake filom in še downloadanje je hitreje.
Ko pa downloadaš eksotične datoteke, je normalno da bo šlo počasi, saj downlodaš od 1 uporabnika naenkrat, polega tega pa take datoteke sploh nebi našel na kakšne drugem filesharing mreži ali pa max ti sploh mebi moglo downloadat.


kriko: sej ljudje se tukaj pritožujejo nad novim Morpheusom!! Ta stari, boljši, Morpheus je bil isti, IDENTIČEN kot kazaa, samo ime je bilo drugačno. Morpheus in KaZaA uporabniki so bili prej na istem FileSharing omrežju! Morpeus uporabniki so lahko downloadali od KaZaA uporabnikov, samo potem so Morph. odklopili iz omrežja, ker ni plačal nek licence(ni ime denarja, kazaa je verjetno ga dobila od SpyWare-a).


Binji Sej mi govorimo o tej novi, preview, verziji!
In poveže se na GNutella omreržje(isto kot LimeWire, BearShare...).
LP, Gregor GRE^


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali kdo uporablja iMESH?

Oddelek: Programska oprema
131975 (1713) pivmik
»

Kateri P2P vam najbolj vleče?

Oddelek: Omrežja in internet
222141 (1524) Fury
»

AudioGalaxy SMRK!SMRK!

Oddelek: Omrežja in internet
151967 (1328) XShaeboX
»

Resnica o Kazaa

Oddelek: Omrežja in internet
201558 (1072) Tr0n
»

MP3 iskalec

Oddelek: Omrežja in internet
212444 (2188) pivmik

Več podobnih tem