» »

Resnica o Kazaa

Resnica o Kazaa

Tiger ::

Morda nekateri uporabnik servisa Kazaa, še ne veste, kako vas izrabljajo (oz. vaš računalnik), zatorej si brž preberite spodnji članek:

http://www.siol.net/novice/default.asp?...

ToniT ::

Saj to je bilo za pričakovat. >:D

ssokec ::

Kaj pa vi mislite, da vam bo nekdo omogočal nameščanje "piratskiv verzij programov in drugih stvari" vsaka dobra stran ima svoje slabe strani. Nekaj časa uporabljam kazza in sem tudi ugotovil da se mi reklamna sporočila bolj pogosto odpirajo, vendar uporabljam pop up stoper, ki mi to onemogoča, še vedno bom uporabljal kazza saj sam na računalniku nimam nobenih tako pomembnih stvari da bi jih kdo zlorabi!8-O

ahac ::

Sej obstajajo taki programi, ki so opensource, a ne?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

tha_man ::

Že, sm kaj ko ni nobeden tako dober kot Kazaa. Sicer pa si namestiš en popup stopper pa neha težit. Je kdo probal s firewallom onemogočit spyware? Kazaa še deluje po tem?

rc-car ::

Alternativa je menda FreeKazaa oz. nekaj takega. Sam je še nisem preizkusil, samo menda je brez spywara in dela ze dobro..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rc-car ()

tha_man ::

FreeKazaa? Nisem še slišal... bo definitivno treba sprobat. Sicer je pa bil alternativa tud Morpheus, ki pa so ga prav lepo skenslali. Če so lahko Morpheusa, zakaj ne bi mogli FreeKazaaja? Razen če slednjega seveda izdeluje ista firma kot SpyKazaa :\\

Ziga Dolhar ::

No, da povem to, kar si mislim.

V bistvu mi je čisto vseeno, kaj Kazaa še zraven dela. Spyware? Prav. Bom pač eden med miljoni.

Sem bedak? Tudi prav.

R0K ::

rc-car je mislil tole :

http://www.kazaalite.tk/

Extra Features compared to original KaZaA
- No Adware
- No Spyware
- No banners
- No bitratelimit for mp3 files
- No irritating websites loaded into KaZaA
- No crappy BDE Viewer
- No f*cking Bonzi Buddy
- Set up multiple users with the included PseudoTrack tool

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R0K ()

Tr0n ::

Eh decki, to je samo hype. KaZaa ne vsebuje nic taksnega. Kvecjemu kak banner prikaze (nekak pa morjo zasluzit) pa se to se da izklopit oz. shekat. Spyware-a pa nikoli ni blo, ker so celo intervjujali avtorja na BBC World in je zagotovil, da kaj taksnega ni in nikoli ne bo.

Tr0n ::

Aja, tale KaZaa Lite (ce bi stran sploh delala) je se bolj sumljiv kot navadni KaZaa. Tace stran.

R0K ::

TrOn : LOL! . Jo uporabljal že 2tedna in dela SUPER.

Jedro ostaja isto (p2s) sam ker so pametni so izklopli par bednih funkcij, ki jih itaq nobene ne uporablja, in seveda bannerje ..

Aja, pa stran dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R0K ()

ender ::

TrOn: ...pol pa svizec zavije čokolado v folijo...

tha_man ::

Tale Kazaa lite je res zanimiva zadeva, nič reklam, nič stupid bonzi kretena. Včasih je malo čudna (pojavijo se menuji iz originalnega Kazaaja in potem izginejo), drgač pa lepo deluje. NICE :D

rc-car ::

ROK, ja najbrž je to ta 0:)

Drgač pa dela zelo dobr in je velik boljša kot originalna Kazaa
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Tr0n ::

Meni stran ne dela no :).

XsenO ::

Meni niti ne dela
1 + 1 = 1

R0K ::

Pol pa vama kaj nagaja.Meni dela v WinME in WinXP potem sm šol še pa samo za Tr0n-a probat z dial-upom it gor in mi je tudi delalo ... sam je pa res, da se je mičken dlje nalagalo.

tha_man ::

Jaz sem si zadevo skinil z neta pred cca dvemi urami, inštaliral pod XP-ji in se priklopil z dial-upom brez problema. Je pa potreboval kakih 10-15 sekund da se je skonektal na fasttrack omrežje, pol je pa normalno iskal in prenašal.

Tr0n ::

Zdaj laufa. Zgleda bla stran down.

Da te vidimo to cudo (/me paranoid) ;).

Tr0n ::

Kr kewl. V HOSTS datoteko si moras dodat par ad-ware strani, da ti jih blokira in je kr kewl. Na http://www.kazaalite.com/ imas tudi ad-free AudioGalaxySatellite v609.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri je poleg Kazaa 2.0 najboljsi?

Oddelek: Programska oprema
342504 (1778) cybermedo
»

Kazaa v težavah!?

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
111791 (1791) undefined
»

Uporabniki Kazaae in podobnih - pozor!

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
102270 (2270) dex
»

Morpheus ??

Oddelek: Pomoč in nasveti
141335 (1074) pivmik
»

alternativa napsterja

Oddelek: Zvok in slika
181509 (1169) OChack

Več podobnih tem