» »

Project IGI

Project IGI

sleby ::

A kdo spila to ? Mislm men je spil ful carski, sam ne nardim 7. sobe .. sploh ne pridem cez !! Je ze kdo naredu ?

frudi ::

IGI-ja sem končal že lep čas nazaj, še preden je bil opisan v pcgamerju, in se mi je ZLO dopado :)
zdaj se na pamet ne spomnim, kira je 7. misija, če poveš njen naslov, ti lahko kaj pomagam.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Loki ::

Ja mene to tut zanima.
Imena misije ne vem, ampak je tista, ko te migi sestrelijo, ko v helikopterju prevazas tistga dripca. Poj si nekej na ruski meji, napadajo te tanki...

TIA
I left my wallet in El Segundo

Bajo1 ::

Jst sn sicer igral na easy, tak da je verjetn kej drugac ce gres na medium. Na zacetku fentas unga z nozem, pol pejd cez cesto, fenti unga sniperja na oknu, pejd u bajto skoz vrate pa zastihi unga ko pride nasprot. Pol pejd po stengah gor pa uporab mitraljez (stisnes enter). Pejd ven u barako po health. Po cesti dalje, dokler ti anja ne sporoci da je bliz helikopter. Skrij se za bajto, iz katere se skoz kadi dim. Mal pocaki pa pejd po hribu za bajto gor cist na vrh hriba (pazi na mine). Ko bos na vrh, s sniperjem pobij vse kar vidis in je v dosegu, pazi da ne sprozis alarma. Pejd po hribu dol pa se na dalec izogn unga tanka. Pejd do checkpointa in u baraki pober law80. Pejd pol do glavne baze po cesti dalje, uporab sniperja za kamere in vojake sam ahti da ne sprozis alarma ker te bo napadu helikopter. Pol sam se ofnes vrate baze pa gres do tovornjaka. Thats it.

Loki ::

OK sem ga ze zdelal, ampak en vprasanje: kako vidis, kje je mina? Jest tega nisem mogel videti (sem moral v tej misiji zato uporabiti trainerja, grrr;((;((;((;(()
I left my wallet in El Segundo

Bajo1 ::

Mislim da druge variante kot da se orientiras po znakih s smrtno glavo za ugotovitev minskega polja ni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gta vice city (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
69249832 (14435) Heavy
»

Half Life 2 pomoč pri igranju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1027747 (4623) baguvix
»

Operation Flashpiont težava!

Oddelek: Igre
471618 (1072) Binji
»

Return to castle Wolfenstein

Oddelek: Igre
271697 (1020) GaPe
»

PROJECT IGI...

Oddelek: Igre
252060 (1707) Gandolf

Več podobnih tem