» »

DEUX EX HELP

DEUX EX HELP

OZZY ::

Zanima me, kako dobit cd v laboratoriju. V Laboratorij sicer pridem ampak nimam pojma kje cde. Dobim neko sporočilo (ko sem raziskoval) da je cd v tistem delu laba ampak kje in kako do njega?
  • spremenil: OZZY ()

MRB0rYS ::

Kje sim to točno povej k sem jast tut tam menda
b0rys

OZZY ::

To je naloga po tem, ko moraš dobiti nek meč. Vse se pa dogaja v Honk kongu. Pol pa moraš dobiti v laboratoriju nek cd-rom z pomembnimi podatki. V LAB pridem skozi prezračevalne jaške preko WC-ja. Preiščem cel LAB (vsa nadstropja) ampak enostavno ne pridem dlje. Ko sem v najvišjem delu laba dobim sporočilo, da se cd nahaja v tem delu ampak vprašanje zame je kje in kako do njega. Sicer pa so v tem nivoju na levo, ko prideš po stopnicah gor, tudi vrata in pa hodnih v steklu, ki pelje do neke ključavnice (treba pa je vpisat kodo in se je ne da shekat).

iCe ::

Men se zdi da mor download ene podatke, ne pa CD-ROMa najdit. Ce se ne motim, se od tiste 'kljucavnce, ki se je ne da shekat' odpravz nazaj in na levo en nivo nizje. Tam je na sredini en stolp v sredini katerega je lift. Z njim se dvignes en nivo in na prvem racunalniku ki ga zagledas podownloadas tist ROM.

Vsaj zdi se mi, da je tko. Je pac ze neki casa minil odkar sem prespilal DeusExa.

LP, iCe

Simko ::

Nisem še tam, tako da ne morem pomagati....

Imam pa problem....takoj ko pristaneva s tistim Jockom al kaj je že v Honk Kongu, mi reče, da ma vse lockano pa to, panikjer ne najdem kode za tisti sekjurti računalnik....hodim po onih jaških ko zmešan, pa se mi zdi, da sem že vse pogledal....pa neko dvigalo bi moglo nekej bit, ker sem našel kodo za dvigalo...help.

Rad bi še pa samo povedal, da boljšega špila že nisem igral uh in uh časa. :D

Stripy ::

A je ze kdo kdaj slisal, da na internetu lahko najdes "walkthrough" (=mimohod :D) za razne igre. Npr Deus ex walkthrough ali pa kaksen drug. Slaba stran tega je le, da ko ga imas, se vcasih prehitro vdas in pogledas resitev.

Stripy ::

Ok tale mi je se bolj vsec:
Sinjin's Deus Ex Walkthrough

Tisto bi bil pa skozihod.

OZZY ::

Stripy in ostali thnx. Sem pršu naprej. Mater ta špil rula.

MRB0rYS ::

Jst sm že v shatou de clare en grad v parizu pa je pr koncu ker so mi taki špili fulll v redu tudi sistem shock 2 je rolal mi povejte kira je približno tako dobra da jo zrolam thnx
b0rys

Tomi ::

Deus Ex ima eno lepo lastnost, in sicer, da se večina podatkov nahaja na več mestih.. Tudi v HK je tako, ker lahko pobiješ stražarje ( najbolje s plinom ), ali pa vdreš v omarice, pa še verjetno je kje ključ.. Pač ne sme ti biti žal, da malo časa zapraviš za raziskovanje... Če, tudi "sprehodi" niso slabi, samo potem igra izgubi nekaj čara..
metrodusa.blogspot.com

[copper] ::

OZZY: strinjam se z iCe.
Simko: najti moraš ključ v omaricah sovražnikov, potem pa odklenit vrata v zaklenjeni kontroli sobi.

Malo se znajdite... Jaz na primer, sem odprl DeusEx SDK in iskal kode za ključavnice, računalnike, itd.

Pa igro sem že obrno in jo bom še enkrat.

P.S.: Proti koncu se pazite Waltona Simonsa.

8-)8-)8-)8-)

OZZY ::

Šipl je že končan in je bomba. Zdej mi manjka samo še ponovna preigravanje špila na višjem nivoju-master. to bo še kri tekla.

luni ::

copper zakaj naj bi se pazil Simonsa? mislim, tud drugi govorijo da je ful tezek, pa v igri sami so opozorila, ampak je tip totalni wussie... sem vzel tisti rifle, spremenil nacin streljanja na granate, mu poslal 3 hitre v danko in je tip brzinsko crknil... meni ni vzel niti enega hit pointa energije...
Artificial Intelligentia

OZZY ::

Sem naredu isto k Luni in je šel na prafaktorje.

3LeR. ::

walton je pussy ass (sm ga s shotgunom ker sem mel prevec cajta)
na vem kaj vas muči v hong kongu ker je dosz u izi sam ful velika je zdeva tko de jst sem mel orto probleme s steki
drgač pa spil zakon
aja obrnu sam ga konc avgusta
:)

TESKAn ::

Obrnu 3x, obračam četrtič. Aja, za simonsa: jst grem v tistih jamah lepo mim, pol ga pa srečaš, ko prlezeš v area 51: greš lepo na stolp, snajperca, par šusu, pa je:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Pretorijanec ::

Sm obrnu ze 2x. Osebno mislm, da je Simons ta najlazji za ubit! Resno. Edini je k se hoce s tabo puguvarjat! Jz sm mu poslau par granat u glavo in je crknu se predn mi je reku hey.:D

MRB0rYS ::

Ja najtežje je ubit tega agenta z očali ...mater je zefukan , pol ga pa še razpizdi tak da me je že večkrat stalo lajfa
b0rys



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Deus Ex: Human Revolution (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
62080524 (42498) Bor H
»

Deus Ex III

Oddelek: Igre
91040 (1040) Steinkauz
»

Naj Igra !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10010000 (6241) Poldi112
»

Kšn dobr špil..

Oddelek: Igre
381633 (1325) SpiDEr8
»

Najbolj priljubljena [ NEW] igra ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574136 (3327) McWolf

Več podobnih tem