» »

flash predvajalniki v spletnih straneh

flash predvajalniki v spletnih straneh

zaejec ::

ze nekaj casa je trend, da se video na spletu objavlja tako, da je gledljiv kot flash "animacija". naceloma je to zelo fina zadeva, ker ni problemov med brskalniki, operacijskimi sistemi in nalozenimi programi na uporabnikovem racunalniku. vsak ima dandanes enega izmed mnogih brskalnikov in s tem tudi flash player s katerim lahko zagotovo gleda video.
pri vsem bumu adsljev, vdsljev, opticnih povezav in vsega, pa se nekako pozablja na tiste, ki ne premoremo super-trooper povezave. sam si lastim 1mbit linijo ampak si skoraj nikoli ne morem "gladko" ogledat kaksnega posnetka, recimo s 24ur.com (NE!, nimam na polno vklopljenega kaksnega p2p programa). no, se pred kaksnim letom sem to stvar gladko resu tako, da sem v wmp recimo, nastavil buffer na 15sek in je blo fenomenalno. pri flash playerjih tega ni! (to je bistvo tega posta).
torej, obstaja kaksna varianta, nastavljanja bufferja v flash plug-inu ali nastavitev, da se stvar ne zacne predvajat dokler ni nalozena nekje do NN%?

bluefish ::

takoj ko se ti začne nalagat, klkni gumb z pavzo (II) in počakaj, da se naloži do konca (žal pa ne deluje na vseh straneh - tudi na 24ur ne).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

arjan_t ::

ta player na 24ur je zanič

opeter ::

Eden boljših predvajalnikov ima Youtube...

Pegaz ::

Meni je (bil) najboljši predvajalnik na video.google.com.

sverde21 ::

Na 24ur.com imajo zanič player, ki ne pozna cachinga :S ne vem zakaj ga ne menjajo :\ . Najbolj glupo se mi zdi, da stisem naslednjo stran pri komentarjih, pa začne player spet predvajat vsebino, mislim WTF.
<?php echo `w`; ?>

#000000 ::

Plus, da so dal pred player še reklame, no vsaj če je kaka tragična vest so se vzdržali reklame pred videom, drugač pa neumorno davijo, sem probal blokirat samo prikaz reklem ampak mi (še) ne rata. :D

sverde21 ::

Ja pa še pr reklamah ne morš pavze stisnat :O
<?php echo `w`; ?>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Flash player problem - ne dela na 24ur.com

Oddelek: Pomoč in nasveti
187660 (2640) harvey
»

kako film, ki se predvaja v brskalnuki prenesti na disk (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6717349 (10366) SLO_Matej
»

Kako sneti posnetek s strani 24ur.com

Oddelek: Pomoč in nasveti
155150 (4504) aco111
»

Youtube video se predvaja le 2s

Oddelek: Pomoč in nasveti
51258 (1068) mitkos

Download videa z 24ur.com

Oddelek: Zvok in slika
73515 (3143) Mirč

Več podobnih tem