» »

Download videa z 24ur.com

Download videa z 24ur.com

smilo ::

Rad bi posnel video z 24ur.com. Ta tema že obstaja, vendar recept, ki je deloval takrat, sedaj ne deluje. Ima kdo kak predlog, kateri software, kakšen način...?
  • zaklenil: Primoz ()

M@73Y ::

Mene prav tako zanima. ker je veliko ljudi ki bi si radi shranjevali vsebino portalov, imam predlog da bi nekdo ki shranjevanje izvaja (ne razne špekulacije kot so... ja na temu forumu, so tko napisal..., poiskusi s tem programom...), napisal kako in s čim shranjuje. Naprimer. OS: win XP, browser: Firefox; URL: www.24ur.com, program: xxx,....

S tem bi se zelo zmanjšal obseg spraševanja ljudi, saj bi se ravnali po teh napotkih.
Prosim ne podajat npr. pojdi na google in take stvari. Prosim da kdo piše, naj napiše točno vse programe in način ki ga on uporablja. Vsak ve da obstaja mnogo programov, pa da google vedno najde, samo kaj ti bo porgram če ne veš kako spravit zapis v berljiv format.
Upam da sem bil jasen.
Lp. Matej
..jump into psytrance tunnel..

Vikking ::

na 24ur.com se predvaja video vsebina v ADOBE FLASH PLAYER in mi še ni uspelo zvedeti kako shranit zadevo

xzer0 ::

Movies Extractor Scout je eden izmed programov, ki to zna.

LP

Edit: typo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xzer0 ()

smilo ::

Z njim sem poskusil, vendar sem dobil samo reklamne flash movie. Programček brska po history-u browserja, vendar pa videa, ki ga iščem ne najde. Če poskusim prek interneta noče delovati.

XsenO ::

Realmedia player ima možnost "download" flash filmov, ki se pojavijo na youtubu pa na 24ur.
1 + 1 = 1

marko1000 ::

nedela z real playerjem,js zdownloadam, on shran video v en shockwave flash object in velikost datoteke je manša od 100 kb, tko da zihr ni to uredu, po pa k ga dam še predvajt on sploh ne prikaže slike ampk sam zvok se predvaja od videa
a kdo ve kšn način do tega

Mirč ::

lp
kako pa shranit kak video,ki se predva ja na media playerju recimo kak kanal ki se plača
lp



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Download videa iz 24ur.com

Oddelek: Zvok in slika
3916914 (2288) dr.Akula
»

kako film, ki se predvaja v brskalnuki prenesti na disk (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6717326 (10343) SLO_Matej
»

Kako sneti posnetek s strani 24ur.com

Oddelek: Pomoč in nasveti
155147 (4501) aco111
»

Zajem videa iz interneta?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
144366 (3957) alum
»

IE 7 ali FF ne predvaja nekaterih video vsebin (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
538154 (7235) HitriPepe

Več podobnih tem