» »

Namestitev gonilnikov AMD na WinXp sp1

Namestitev gonilnikov AMD na WinXp sp1

zcetrt ::

Lep pozdrav.

Primoran sem uporabljati WinXP SP1. Imam procesor AMD Turion TL60. Gonilniki za AMD, ki so namenjeni računalniku, pa želijo imeti za namestitev SP2.

Prvo vprašanje: Če uporabljam za upravljanje frekvence procesorja NHC, ali imajo ti gonilniki sploh kakšen pomen? Ali ti gonilniki omogočajo operacijskemu sistemu le power manegement ali tudi kaj izboljšajo učinkovitost procesorja?

Drugo vprašanje: Nekdo mi je omenil, da nekatere stvari pri inštalaciji zahtevajo SP2 le zato, ker uporabljajo installer, ki je priložen SP2 in da se le-tega da dobiti tudi posamezno. Je to morda komu znano in ve, kje bi se ta installer dobil?


Hvala za odgovore.
4.

g. Oden ::

Za kakšne gonilnike AMD pa gre? Misliš hotfix za 64bitne procesorje ali gonilnike nabora. No, v vsakem primeru bi bilo najboljše, da dejansko posodobiš Windowse na SP2. Drugače pa poglej za starejšimi gonilniki, ki ne zahtevajo SP2.

Pinzl ::

Kolikor vem je
ta installer verzija 3.1 ki ti ga namesti takoj po inštalaciji sp2 na sp1

če se motim me popravite.


link

Smem vprašati zakaj si primoran uporabljati SP1

zcetrt ::

SP1 sem primoran uporabljati zaradi tega.

Trenutno imam nameščeno res le grafično kartico, zvočno kartico, mrežno kartico in integrirano zvočno kartico. Chipseta sploh nisem namestil... In tudi tu ne vidim gonilnikov zanj Hp6715b drivers.
4.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP sp2 namestitev

Oddelek: Operacijski sistemi
141483 (1483) kriko1
»

Kopica zanimivih težav na "Audio Production" prenosniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
151884 (1569) zcetrt
»

instalacija zvočne kartice pri prenosniku FujitsuSiemens

Oddelek: Pomoč in nasveti
5882 (843) zachov
»

200GB disk zazna mi ga samo 130

Oddelek: Strojna oprema
185225 (5097) HeXeD
»

SP1/SP2 kolko od vas ma to zadevščino gor...

Oddelek: Operacijski sistemi
161226 (969) jRk0

Več podobnih tem