» »

instalacija zvočne kartice pri prenosniku FujitsuSiemens

instalacija zvočne kartice pri prenosniku FujitsuSiemens

zachov ::

Kupil sem čisto nov prenosnik FujitsuSiemens Amilo PRO V3515...zatakne se pri instalaciji zvočne kartice. Vse ostale gonilnike sem naložil iz priloženega cdja brez problema, za zvočno pa med iskanjem le te napiše, da je ne najde...poskusili tudi v drugem prenosniku zadeva je ista...zato dvomim, da bi bila v obeh pokvarjena. Zato mislim, da je kakšen poseben postopek za instalacijo. Probal sem tudi ročno ampak nikakor ne deluje...Če ve kdo kakšno varianto bi bilo zelo dobrodšlo...

lep pozdrav
PwneD bY ShaoliN

zcetrt ::

Pri meni (HP) je bilo treba najprej naložiti nek popravek za XP, ker je kartica na nekem "fensi šmensi" busu. Potem je šlo naprej gladko.
4.

zachov ::

aja ne veš kateri popravek malo bolj podrobno, da ne iščem, ker tega je ogromno....
PwneD bY ShaoliN

Jackal ::

Če imaš Windows XP, naloži najprej service pack 2, potem pa še zadnji autopatcher, ki vsebuje vse popravke od sp2 dalje.

Pa naloži si vse najnovejše gonilnike z domače strani Fujitsu Siemens.
Walking the way is something completely different than imagining the way.

zcetrt ::

4.

zachov ::

Naložil nov autopacher in vse, gonilniki, ki jih imam na cdju se pa najnovejši na strani dobijo enaki...problema še vedno nisem rešil...jutri bom poskusil kako se zadeva obnese z visto...če ima še kdo kakšen predlog za win xp pa kar z besedo na dan.
PwneD bY ShaoliN


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IRQL error (BSOD)

Oddelek: Pomoč in nasveti
17932 (845) denial
»

Bios mi ne najde diska!! (na prenosniku)

Oddelek: Pomoč in nasveti
222491 (2178) skurjenc
»

nov računalnik - ne dela zvok

Oddelek: Zvok in slika
211561 (1344) 5er-->
»

Formatiranje prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
233823 (3321) Leks
»

Pinnacle PCTV revealed (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
536934 (4870) maxy

Več podobnih tem