» »

Carminat navigacija / Renault laguna

Carminat navigacija / Renault laguna

AnZo ::

Pozdrav!

Kupil sem Renault Laguna z vgrajeno Carminat navigacijo. Zraven sem dobil DVD z natančno kartografijo Nemčije in v grobem kartografijo zahodne evrope.

Je kdo seznanjem s temi navigacijami? Kako priti do kart:
- celotna evropa
- slovenija, hrvaška, bosna...

Na Renault servisih niti nimajo pojma...

Na bolhi obstaja nek oglas, ampak sem malo skeptičen (ima kdo kakšno izkušnjo z njimi):
TOLE
Snowboarding is the best thing you can do with your pants on...

residual ::

kolega je nabavil na CD Carminat za laguno na bolhi, samo ne tam kot si podal link, ampak preko drugega oglasa ki ga ni več na bolhi, ena firma v LJ... plačal je 25€ in CD dela OK, vključuje tudi SLo in CRO (mesti Mb in LJ detaljno (hišne številke), ter večina cest po obeh državah in krajih)

mogoče je tale zanimiv oglas

LP

Tr0n ::

Ce ima kdo tale nav. software, se priporocam. Ali pa kje ga najceneje kupit. :)

Stampl ::

Bom kar tukaj vprašal.:))

Imam vgrajen Carminat v meganu tudi sam, ampak brez Slo mape, samo zahodno Evropo.
Na bolhi so dve mape, ena je od Navteqa in ena od TeleAtlasa.
Zanima me, če veste katera je boljša (glede pokritosti), ker podatki na straneh oznanjajo popolno pokritost (dooh).

In če je možno spremenit jezik na carminatu v slovenščino, zdaj je na angleščino in se drugi člani težko znajdejo na njej.

Hvala, Sašo.

urosh ::

Zdravo.

Po mojih informacijah nobena od teh dveh ni ravno nek biser... Konkretno dela Garmin dosti boljše.

Na Slovenščino pa ne moreš spremeniti... Žal...

Kar se pa tiče prvega posta pa bi reko da ne drži ravno, razen če si šel na nek kekec servis... Mape se normalno da kupiti na vsakem Renault servisu, s tem da računaj ceno kart okrog 150-200€... Naj pa ti malo povedo ostali, ki so kupili to...


Lp

velentzar ::

Konkretne primere navedite!!!

Kaj je s tem linkom ki ga je Anzo navedu?

Hvala!

jero326 ::

mene pa zanima ker smo kupili laguno iz italije
in so bile karte v navigaciji italijanske
je bil tudi jezik italjanski
in me zanima kje bi se dalo dobit še slovenščino ali pa vsaj angleščino
je to slučajno zraven kart?
al se da karte skopirat iz cd ja na cd?

če se da prosim pišite na jernejero@gmail.com
če ne pa na forumu napište odgovor bo mogoče še komu prav prišlo :D
hvala

SkyEye90 ::

Mene pa zanima za laguno letnik 2000, katere karte lahko uporabim? Mi lahko prosim kdo da kakšen nasvet, mogoče kdo, ki se je s tem ukvarjal in navigacijo poštimal do delujoče? Nimam namreč nobene karte, sploh nevem katera bi mi delovala, ali enostavno samo vstaviš CD s karto in je to to?

Nisem ravno ekspert v tem, zato mi bo vsakršna pomoč prišla prav. Hvala :)

roscha ::

Najprej ugotovi katere sorte navigacijo sploh imaš

http://renault.navigation.com

Verjetno Carminat Navigation Informée CD različico.

Travniška verzija obstaja in deluje. Vsega skup je 9 CDjev, načeloma ne rabiš vseh. Dvomim da boš kdaj potoval v npr. Španijo, Grčijo, Skandinavijo...

SkyEye90 ::

Carminat je sigurno, nevem pa če je Informee, na tem lingu so lagune od 2001 naprej, to so že novi modeli, mene pa zanima za model 2000. to je pa še tista stara oblika lagune. Možno pa da ma to navigacijo, torej poiščem Carminat Navigation z oznako Informee in to naj bi bilo vse na kar moram biti pozoren?

Bom poskusil najti toliko da sprobam, če pa ima kdo kakšen CD, tudi original, ga z veseljemtudi kupim, le da mi bo delala navigacija za Slovenijo in sosednje države, ostalega ne rabim. Pa so to novejše karte, glede na to da je navigacija stara 10let..jih podpira?

Tomicko ::

Imam megane 2010 z navigacijo ki ima SD režo. SD kartice nisem dobil in me zanima kako naložiti mape.....

Kak nasvet?

Hayabusa ::

FrEaKmAn ::

obujam staro temo, vendar ali se je kdo ukvarjal z mapami za novejše (2012) modele?

Machete ::

urosh je izjavil:

s tem da računaj ceno kart okrog 150-200EUR... Naj pa ti malo povedo ostali, ki so kupili to...


Mater, pa to je še dražji kolikor računa sveta trojica, s tem da berem da gre za krš karte, kar švabske niso.

*aja uh post iz 2007, na ja.. Takrat je blo to še več I guess..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

SimplTech ::

Predlagam da malo pogledaš na specializiranem forumu za takšne stvari: link

Mogoče se kaj najde.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero navigacijo priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
4911738 (8044) scipascapa
»

Navigacija NAVIGON (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10125020 (14150) madmitch

Myguide 3300

Oddelek: Pomoč in nasveti
174659 (1928) bocco
»

Navigacij TOMTOM,GARMIN, MIO

Oddelek: Kaj kupiti
1813103 (12541) zee
»

GPS navigacija

Oddelek: Kaj kupiti
427268 (5777) Fl[A]sH

Več podobnih tem