» »

Pri predvajanju zvoka (npr. glasbe) mi vsake toliko poči

Pri predvajanju zvoka (npr. glasbe) mi vsake toliko poči

Fizikalko ::

Skratka, poslušam muziko in mi tko, random, na kakšno minuto ali dve orenk poči v zvočnikih. kaj bi to blo - statika?

Heavy ::

Počasi, prvo povej na komu poslušaš glasbo (PC, MP3player,gramofon,...) in s kom (kateri program) potem ti lohka pomagamo

balocom ::

Slaba napeljava za štrom. Pr enmu frendu tut fajn poka v zvočnikih - seveda takrat ko se vkluč gorilnik (centralna) al pa nekdo vkluč/izkluč kuhalno ploščo na elektriko.
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

Fizikalko ::

Poslušam na PCju, seveda, mp3je. S programom Media Monkey. Poka v vseh programih, kjer sem sprobal... Zvočna kartica je audigy 2 ZS.
Menjal v zadnjem letu že zvočno, zvočnike, celo mašino, pa je isti šmorn.

Elektrika? Morda, ampak imam vse priklopljeno na en orenk filter napetosti (zaščita).

A. Smith ::

Fizikalko, poskusi priključiti na zvočnike mp3 ali kak discman; tako boš omejil iskanje problema bodisi na računalnik, bodisi na zvočnike.

Medtem, ko omrežna motnja stežka pride skozi računalniški svičer, ji cenen usmernik v ojačevalcu pc speakerjev ne bi predstavljal pretirane ovire. Ali lahko bolj podrobno opišeš napetostno zaščito? Vseeno jih poskusi kratek čas napajati s kakšnim UPS-om.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

TokioGangsta ::

Tudi sam imam podoben problen imam 5.1 x-530 zvočnike od logitecha in mi poka v zvočnikih. Lahko delam bilokaj brskam po spletu,igram igre, pooslušam glasbo itd. Ne vem kaj naj.
Asus P5K ~ Q6600 ~ 8800GTS 320MB~ Crucial 2GB 800MHZ ~
Enermax 500W ~ Antec Nine Hundred ~ Tarantula & Lachesis

Tonći ::

So konektorji ok?

Fizikalko ::

So. Sem pa 2 dni nazaj priklopil zvočnik na en drug razdelilec, pa je precej bolje. Do zdaj je počilo natanko enkrat.

TokioGangsta ::

Sam se opazil tudi da ko prižgem/ugasnem namizno luč mi pokne, kaj naj naredim glede tega???
Asus P5K ~ Q6600 ~ 8800GTS 320MB~ Crucial 2GB 800MHZ ~
Enermax 500W ~ Antec Nine Hundred ~ Tarantula & Lachesis

Fizikalko ::

A maš na istem razdelilcu? Če ja, potem ju daj pač narazen. če ne, potem si kupi razdelilec s filtrom.

TokioGangsta ::

Poka mi tudi drugače ne samo pri svetilki tudi kar z lepega.
Asus P5K ~ Q6600 ~ 8800GTS 320MB~ Crucial 2GB 800MHZ ~
Enermax 500W ~ Antec Nine Hundred ~ Tarantula & Lachesis

Tonći ::

TokioGangsta
Čist nč te ne razumem!

Kokr mam jst pojma o avdio kablih in vsem tem je nekako takole. Poglejta izhod na zvočni če je kaj poškodovan, kabli ne smejo bit napeti, pri banancah more kabl lepo sam po sebi viset, ne pa d je napet! nekvalitetni kabli znajo bit velik problem.

Če niso kabli, so lahko zvočniki ali zvočna. Sam imam radiske in dela brez pokanj! Jakost zvoka na zvočnikih in na matični naj ne bo do konca!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Logitech Z-5500 in pokanje/prasketanje v zvočnikih?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
546972 (2084) Skater1982
»

notebook: aux out: močan pok ob vklopu/izklopu zvočnikov

Oddelek: Pomoč in nasveti
101296 (1119) Ijus
»

Pok v zvočnikih ko se izklopi zmrzovalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
142098 (1435) solatko
»

Audigy 2 ZS, Presketanje na obroke (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
635157 (4154) hyphh
»

Pokanje v zvočnikih 5.1 Logitech Z-5500 THX

Oddelek: Pomoč in nasveti
142270 (2049) mrTwelveTrees

Več podobnih tem