» »

Kako se komu maščevati preko pošte?

Kako se komu maščevati preko pošte?

M-XXXX ::

Stvar je taka: Z nekom sem se zmenil, da mu nekaj pošljem (sem tudi plačal poštnino) in zdaj ta človek to ne gre na pošto prevzet, če ga pokličem se dela da je slaba zveza (potem takoj prekine)
Zanima me če je kašna varjanta da bi ga nazaj zaje*** (da bi plačal- natančno 2.1€- nič več, nič manj) Vseeno mi je če moram sam kaj plačati, važen da mora sam plačat 2.1€!

Steinkauz ::

Za 2,1eur se ti ne splača jebat. Poklič ga, ga pošlji v tri p?zde materne in to je to :D

jperc21 ::

Kaj se greš take igrice za ta 2,1 €?

Brezveze.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

flipflop ::

Gre se za princip ne za denar.

John Abruzzi ::

Nekatirim je všeč pošiljati ročne bombe v paketu... Probi to, al pa antrax dobi da boš uniču prasca, ki ti noče dat dveh evrov...

PaX_MaN ::

Pošlješ mu z odkupnino. Če fizična oseba to sploh lahko naredi.

kixs ::

Pošlješ mu z odkupnino. Če fizična oseba to sploh lahko naredi.


S kje si pa ti padu? 8-O

Sej mu je ze prvic poslal z odkupnino! :\

jao :P

flipflop ::

Sicer pa ga obišči na domu in izterjaj kar ti dolguje.;(

MTm2H37rqt7B ::

Za 2 Eur? Jebes princip, se zivcev in misli je skoda. Pac obstajajo kreteni na svetu... kaj ces. Ne sekiraj se.

P.S.: Ze sedaj ko brskas po forumu si porabil vec casa kot je vredenost 2 Eura. Princip gor pa dol. Ljudi take zadeve ne izucijo.

Brane2 ::

Zanima me če je kašna varjanta da bi ga nazaj zaje*** (da bi plačal- natančno 2.1€- nič več, nič manj) Vseeno mi je če moram sam kaj plačati, važen da mora sam plačat 2.1€!


Mogoče tako,d a mu pošlješ kaj eksplozivnega v naslednjem paketu brez odkupnine ? >:D

Seveda se šalim, da se ne bi najdu kak "talent"... :\
On the journey of life, I chose the psycho path.

Brane2 ::

Aja, ko smo že pri paketih, bogve:

- če bi se dalo dobiti recimo pri kakem mesarju prašičjo glavo ali kaj podobnega.

- če bi bilo kaznivo, če bi mu poslal kaj tekaga ? Glava koneckoncev sama zase ni nevarna in ima celo neko uporabno vrednost- tip si lahko recimo skuha juho... :D
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

tomaz- ::

hmm, njegov naslov maš, a ne?

Torej.

Na naslov mu brezplačno pošlješ videokaseto ( predvidevam, da se mu npr. videorekorder še valja bo bajti, glede na njegovo miselnost ..) , gor mu pa posnameš npr PSIHO in mu zraven na listek s krvjo napišeš, da si ti njegov ( psiho ) mlajši brat in da je tipček na kaseti navaden "plastelin" proti teb.. >:D >:D

Ker princip je princip :\

MTm2H37rqt7B ::

Hoces cloveka rasnico zaj.?

Kje stakni kaksno posto, ki jo je kdo dobil iz sodisca, policije, obcine ipd. Naredi primerno kuverto. Stiksaj primerno pismo.

Vendar to ze mocno meji na nelegalnost.

BigWhale ::

Iz vseh mogocih internetnih trgovin naroci na njegov naslov po dva tri izdelke in izberi placilo po povzetju?

;>

michel ::

Odpusti mu. Je zgolj človek, in za te vemo da delajo napake:\ .

Brane2 ::

No, lahko mu odpustiš tudi potem ko ga rukneš na pi*ko recimo.

ALi pa ga ugrabiš, ko se bo vračal iz šole in zahtevaš od staršev po njegovem GSMu odkupnino 2.1 EUR + zamudne obresti + stroške izterjave or else... :D
On the journey of life, I chose the psycho path.

M-XXXX ::

Ja tukaj se glre za princip! Lahko me stane tudi 10€+ pa ne bom odnehal!>:D
Dobil sem idejo da bi napisal ZELO uradno pismo (ala od odvetnika), da zahtevam 2.1€, zato sem seveda tudi pripravljen tožiti (vse zapisano v pismu ter ZELO strokovno) Seveda blefiranje, ampak mogoče užge?

michel ::

Dej poglej okrog sebe. Najdi trden, oprijemljiv predmet, ter se užgi po glavi.
Čeprav dvomim da bo vžgalo...0:)

aljazh ::

Iz vseh mogocih internetnih trgovin naroci na njegov naslov po dva tri izdelke in izberi placilo po povzetju?


Eh, to ga bodo dobili. Naj raje iz javne govorilnice na njegov naslov naroči dostavo ene 10-ih pic >:D

Brane2 ::

Karkoli boš že počel, imej stalno prižgano kamero.

Čisto možno je, da te bo material proslavil na darwinawardsu youtubeu in mogoče celo kakem CNN-u ( fool of the month pa to )... :D
On the journey of life, I chose the psycho path.

mtosev ::

Kaj pa ce ta tip bere ydaj kaj tu pises:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

michel ::

Kaj pa če je to Mtosev?

Mtosev si to ti, po resnici;) ?

Brane2 ::

Aja, še ena ideja:

Pusti rast brado par tednov, nato pa se daj obrezat v ambulanto-brez anestezije.

Obrezovanje naj snema kolega, med posegom pa vpijta "Alah je velik !"

Pošlji tipu odrezani kolešček skupaj s posnetkom priporočeno in pripni pildek z napisom "Sedaj je stvar osebna. Podpis: Huzaifah Ihab Lyth (lev s skrajšano kožo)"

:D
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

itak37 ::

Včlani ga v Svet Knjige, naroči mu Nedeljski, Družino, Ognjišče,...
Naroči mu predstavitev kakšnega super duper sesalnika na dom...

Good Guy ::

te ideje so še bol zabite ko vi k to pišete....

za 2€ se ti res ne splač...

če se ti pa tok gre, pejt na policijo, nej ga s policije pokličejo, me prov zanima če bo tut pol slab signal.
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

dukenukem ::

pošlji mu sms :D tam je pa veza ql :D pa za uboga 2 evra :\ kva se vam ljubi :(

StratOS ::

Jaz bi mu poslal pismo, zraven pa še dal tiske 2,1 € v drobižu, na listu pa mu napisu, naj gre pa dvigne :)
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: StratOS ()

Azrael ::

Če ima še oni drugi naslov prvega in bo zagrabil v vabo in začel s protiukrepi, bosta na koncu te igre oba končala v eni od naštetih ustanov (ni nujno, da oba v isti):
- keha,
- norišnica,
- mrtvašnica.
>:D
Nekoč je bil Slo-tech.

AndrejS ::

Pošlji mu bel prah v prazni kuverti.

flipflop ::

Samo zaradi belega prahu oni drugi ne bo ob 2.1€, avtorju te teme se pa gre ravno za to, da bo plačal 2.1€, pa čeprav ne njemu.

edge540 ::

Pošlji mu crknjeno ribo v paketu. Morsko, staro vsaj 4 dni. Po možnosti skušo.

:)

Karaya 52 ::

Če maš njegov mail, mu naroč par spam zadev. Nadležno.

Bethrezen ::

sam eni pa mate boune an :D :D
pošl mu eno kuverto pa znamko, mogoče ti bo odpisu :D
www.urbanterror.net

ZoMk ::

Sporoči mu, da si mu v paket, ki si ga poslal, po pomoti dal kaj odveč (recimo 2.1 € >:D ) in ga prosi, če ti lahko to pošlje nazaj.

FrEaKmAn ::

ja jz to delam nonstop kšnim indijcem..

oemdzi ::

lepo pejdi v knjiznico al pa uporabi -->http://www.proxymafia.net/ (notr samo link prilimas), lepo pejdi na mlacom, naroci kakih 5 izdelkov vendar v vrednosti pod 5 €, in tipo bo dobival tok klicov na dom od mlacoma zakaj ni sprejel posiljke in da majo oni zarad njega stroske, pol mu bojo moril da naj pride k njim in kupi te zadeve itd itd, vem iz lastne izkusnje ko nism sprejel mikrofona za 2€....

lahko se pa pozabavas drugace... naprimer ko pravis da si pripravlej porabiti 10 € ali se vec , pa recimo ce je tipo se mlajsi (tko da živi pri starših), mu recimo naroci en velik DILDO v eni izmed eroticnih trgovin (ti pa poskusaj to placat uz nakazilo al kak ze, tk da bo tipo samo prejel zadevo ) pol pa ko to vidjo njegovi domaci si bo teh 2€ zapomnu za celo zivljenje....


vendar kakor ti pravis da delas iz principa, lahko mu recimo celo prides na dom pa obracunata z nozi, to ga bo stalo zagotovo vec kot2 € ker umetnih udov ne krije v popolnosti zavarovalnica...


sedaj pa se hollywood style: lahko mu prides ponoci domov pa ugrabis psa ali macko, in mu jo naslednji mesec posiljas po delih z raznimi dodanimi listki (da ce ne poslje 2€ da bo jutri dobil po posti naslednji krempelj itd..)

lahko mu pa enostavno narocis na dom avto-bombo, (poceni , zanesljivo , delujoce)

moznosti je veliko, samo odloc se na kateri nacin hoces da umre, lahko kaksnega kitajca naprimer najames, ki ga bo z svojimi pripopocki (ko mu bo rezal uhlje, cereva vn vleku..) pripravu do tega da bo placal 2 € GL&HF

michel ::

Ma dejte že nehat take pi_darije pisat;(( . Neki mulo tle pojamra zato ker mu nekdo ni sprejel pošiljke in sedaj ga napeljujete naj počne neumnosti.
Kolikor jst in ostali tle veste ni zadosti da bi delali kakršnekoli zaključke.

In moderatorji -> |O

M-XXXX ::

Nisem toliko zmešan da bi kašne kitajce najev (čeprav ni slaba ideja>:D ), se mu pa definitivno mislim maščevati (bi mu oprostil, če bi mi rekel: nemorem odkupiti npr: nimam denarja,... Da mi pa še njegava mati/ babica prekine je pa že preveč!

Brane2 ::

Torej, kaj še čakaš, Huzaifah Ihab Lyth ? >:D
On the journey of life, I chose the psycho path.

rawlit ::

Enkrat boš dojel da je določen folk pač neumen.. in mogoče boš kdaj dojel tudi, da se ne splača z njimi izgubljat časa, princip gor, princip dol..

Napiši mu sms nej se malo zamisli nad sabo.. da se tebi ne gre za 2€ in da če je njemu toliko do njih da mu lahko daš še 2.. in takrat bo mogoče dojel da je "klošar"..

flipflop ::

Heh, neverjetno. Kot kaže v primeru te familije drži, da jabolko ne pade daleč od drevesa? Kakršna babica, takšen vnuk?>:D

Brane2 ::

Hočeš reč, tudi babi se ne pusti jebat neznancu za 2 evra ? Kako "nenavadno"... :D
On the journey of life, I chose the psycho path.

BigWhale ::

Pa si ziher, da je bila mati/babica? Kaj pa ce je bila teta? Mogoce od oceta svakinja? Kaj pa ce je bila od tega reveza zlobna maceha, ki ima na steni ogledalo v katerega se gleda?

AlesC ::

pust ga kak teden na miru. Na netu mas tono sms spamerjev in ga čez kak teden začni bombardirat z sms-i. Ded bo popizdil ti povem. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prevaranti na Bolhi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
334102665 (8399) predi
»

Pošta Slovenije je absolutno predraga (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
647119417 (37444) destroyer2k
»

Prodajanje na bolhi - zakaj samo osebni prevzem?

Oddelek: Loža
386077 (3625) solatko
»

Vprašanje glede pošte

Oddelek: Loža
114385 (3599) Alamar
»

Prodaja po pošti in ne-prevzem

Oddelek: Loža
4312343 (8609) GTX970

Več podobnih tem