» »

Kje kupiti?

Kje kupiti?

Marc` ::

Zanima me, če kdo ve, kje v Sloveniji bi dobil kaj podobnega temu? Klik.
Uporabljal bi pri košarki, predvsem na tekmah pod dresom. Imajo tud drug model( Klik) ampak ta je bolj ohlapna, pa nevem kako bi se katera obnesla itd. Gre se za udobje in učinkovitejše odvajanje znoja...zato tudi sprašujem, ker bi tudi bilo najbolje probat v živo.
Mnenja, izkušnje dobrodošle.
Lp.

Ejsi_Disi ::

A se ne bi ti malo po športnih štacunah sprehodil pa probal.
Rock n' roll ain't noise pollution!

strictom ::

Jaz nikoli nisem kapiral tega odvajanja znoja. Saj če ga odavaja ga spravi na majico. Če pa tega heatgeara nimaš ga pa direktno iz telesa na majico.

Kaj je potem fora teh majic k prepuščajo znoja?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Marc` ::

Ejsi_Disi ne da se mi ne da, gre se za to KJE imajo to, ker tega ni v vsaki lokalni športni trgovini. |O

@strictom
Mislim, da se gre za to, da se znoj enakomerno porazdeli in si tako dlje hladnejši in bolj svež. 0:)
No, na amazonu piše pod opisem
"Under Armour Heat Gear Full T-shirts. These Under Armour Heat Gear Full Tees are constructed of lightweight, quick-drying microfiber which expands, allowing moisture to bead off your body as you sweat. Versatile and durable, slides over your body with a second-skin fit. Delivers compression without restriction, making it the perfect choice for any activity. Maximum moisture transport in moderate to extremely warm weather."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gericom 20" Widescreen?

Oddelek: Kaj kupiti
253084 (3084) gorilla
»

Kupujem prenosnik, rabim pomoč

Oddelek: Kaj kupiti
101370 (1138) Zheegec
»

prenosnik vs. namiznik (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
675855 (4603) Fr33man
»

kateri prenosnik..... na hitro

Oddelek: Kaj kupiti
61184 (1034) emilio777
»

Prenosnik za delo z CAD programi

Oddelek: Kaj kupiti
51512 (1428) KandazaR

Več podobnih tem