» »

[Kako?] Webcasting

[Kako?] Webcasting

BIG_Yack ::

Pozdravljeni.

Več časa sem razmišljal v katero kategorijo bi poslal to temo. Odločitev je padala med Izdelava spletišč, Programska oprema in Omrežja in internet. Upam, da sem se prav odločil.

Pred kratkim sem se spoznal s dvema spletnima (Web 2.0) servisoma: operator11 in Mogolus. Oba sta namenjena ustvarjanju internetnih TV postaj, le da moraš biti zelo odvisen od servisa.

Jaz iščem malo drugačno rešitev, torej: da si lahko čisto neodvisen od katerega koli spletnega servisa ali proizvajalca in da stvar teče v programu na računalniku.

Če kdo kaj ve o tem... napišite!

Hvala.

Preseren ::

Jaz sem uporabljal in včasih še kr realplayer, res pa je, da za to rabiš helix server, in program Real producer in oba sta free. Jaz sicer uporabljal prijateljski server v Ameriki, ampak ziher se da kaj tukaj urediti, pri nas pa nisem našel nikogar, ki bi imel helix instaliran.
Sicer pa se stvari da početi tudi preko VNC-ja, pa tudi Skype ima neko funkcijo, kjer lahko stvari streamaš, samo morejo uporabniki imeti skype, če se prav spomnim..

P.
SEO na https://www.seos.si

BIG_Yack ::

Hvala za odgovor, sem že nekaj gledal o Helix-u, amapk... Če ni nikogar v Sloveniji, bo verjetno malo težje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Motorna olja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7820048 (11304) hojnikb
»

Download video (flash) iz rtvslo (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9756872 (19282) Pizzicato
»

Katera tema

Oddelek: Izdelava spletišč
8985 (730) T_F_7
»

kako film, ki se predvaja v brskalnuki prenesti na disk (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6717721 (10738) SLO_Matej
»

rtv - download posnetkov

Oddelek: Zvok in slika
4313818 (7075) Valvoline

Več podobnih tem