» »

Navigacija na Nokia E65

Navigacija na Nokia E65

slokii ::

Pozdravljeni,

najprej upam, da teme nisem umestil povsem napačno. Če sem se opravičujem in administratorja prosim, da jo premakne v ustrezni oddelek. Vem tudi, da je forum slo-tech.com namenjen bolj računalništvu, a so me njegovi člani večkrat pozitvino presenetili :)

Torej: sem lastnik Nokije E65 (Symbian S60V3) ter želim telefon uporabiti kot navigacijsko napravo na bližajočem se potovanju po Angliji. Seveda bi bilo zaželjeno, da bi izbran navigacijski software (in karte ki jih slednji podpira) kasneje deloval tudi na področju Slovenije in držav ex-YU (Hrvaška, Srbija, BiH).

Zanima me naslednje:
- vaše izkušnje s tovrstno navigacijo?
- kateri GPS Bluetooth adapter priporočate?
- kateri software izbrati (Smart2Go, WayFinder, TomTom, Garmin??, ...) - tukaj je odločilna predvsem pokritost omenjenih držav, natačnost, in pa CENA kart ter stroški za delovanje (slišal sem namreč da nekateri sistemi objavljajo free maps, ki jih uporabniki nalagajo kar iz interneta, drugi pa za delovanje uporabljajo GPRS, in aktualno obnavljajo karte. Mislim, da je slednja možnost slabša, saj je v tujini avtomatsko povezana z višjimi stroški.)
- možnost navtičnih kart za jadran?



Hvala za vaše nasvete in odgovore.

Lep dan!
  • spremenil: slokii ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero navigacijo kupiti??

Oddelek: Kaj kupiti
3911969 (5291) Tomson
»

Navigacija za avto?

Oddelek: Kaj kupiti
263572 (2994) šernk
»

nakup navigacijske naprave

Oddelek: Kaj kupiti
338617 (7123) gti85kw
»

Predstavljen Verizon Droid, Googlova glasovna navigacija, druge napovedi

Oddelek: Novice / Android
233833 (3341) Mobidick
»

Navigacij TOMTOM,GARMIN, MIO

Oddelek: Kaj kupiti
1813109 (12547) zee

Več podobnih tem