» »

Duron 1300

Duron 1300

Golden eye ::

Mam plato ABit KT7 in durona 1300 (morgan). Zdej me pa zanima do koliko bi se ga dalo navit in kako (z množilnikom ali zunanjo frekvenco).

kuglvinkl ::

Absolutno prek FSBja. Odkleneš ga, znižaš množilnik in naviješ FSB do kolkr pač gre. Po moje se bo zagotovo ustavlo pri 1450 MHz.
Your focus determines your reallity

rc-car ::

Znizaj Multiplier za 1 in nastavi FSB na 133. Ce se slucajno ne zbudi se malo znizaj multiplier. Ko ga zbudis na 133Mhz FSB pa povecuj se multiplier.
Razlika v hitrosti se bolj pozna v vecjem FSBju kot v vecji koncni frekvenci - kot nekateri v lovu za visokimi rekvencami zmanjsujejo FSB samo, da imajo vecji multiplier in je hitrost bistveno nizja, kot ce bi povecevali FSB.. :\
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

VASkO ::

HALO VIDVA!

tip je napisal, da ima KT7 in ne KT7A, ta pa se ne da navijat na 133 in vecji FSB!

Goldy, navij z mnozilnikom!

rc-car ::

Ups, pa res :8)
Potem pa navij FSB do kolker pac gre.. 110Mhz ziher.. in potem se multiplier..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Golden eye ::

Zakaj ne morem dat na 133 FSB?? kaj je razlog za to. DEjte mi mal razložit!"!
:O

rc-car ::

Zato, ker imas KT7, ki ima KT133 chipset, ta chipset pa podpira samo 100Mhz FSB. Rabil bi KT7A, ki ima KT133A chipset, ki podpira 133MHZ FSB.. 8-)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

ls ::

jst mam lih tako cipovje k7t.. kdor je reku da dela na 110 ziher je reku narobe. tolk dela sam ce znizas multiplier. ce prasas mene pusti fsb na 100 in visaj multiplier kokr se da. ce naredis se voltage mod (tvoja plata verjetno ni vec u garanciji) pridobis se dodatnih 150 mhz (moje izkusnje:) )

kuglvinkl ::

Jep. Mah tak odgovor sem dal tako ene tisočkrat, tako da sem podatek o KT7 gladko spregledal.
Your focus determines your reallity


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tb 1,4 & abit kt7

Oddelek: Navijanje
231165 (894) ||_^_||
»

Proc & plata ?!

Oddelek: Kaj kupiti
281477 (1093) Daishi
»

Vsi, ki ne morete spraviti FSB-ja na 133 pišite sem (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
684291 (3332) rc-car
»

OC-anje ABIT KT-7A (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
704568 (3890) AtaStrumf
»

Ferkvenca al Faktor?

Oddelek: Navijanje
241688 (1466) SaTaNIsT

Več podobnih tem