» »

Moški brivnik do 50€

Moški brivnik do 50€

boogle ::

Oj,
a obstoja kak kvaliteten brivnik do 50€ pa da obraba/menjanje rezil ni ravno strošek večji od nakupa aparata.

Hvala za info!

michel ::

Kvaliteten že ne more biti.

boogle ::

...ok relativno kvalitetern

clancy ::

Poglej na ceneje.si.

Drugače ti pa priporočam kakega Philipsa, če ga dobiš za ta denar.

Phoebus ::

za ta denar bo bolj kurc. podvoji znesek pa lahko začneš gledat, drugače ti bo žal da si kupil brivnik in mislil kako slabi so.

dolenska ::

kup si raje britvico je ceneje in boljse

bzp ::

Iz izkušenj, ne kupuj brivnike za tak denar. Razen če imaš kožo kot krokodil, ampak potem se itak lahko briješ kar z ostrim kamenjem.

Če si lahko sposodim temo, kdo pozna kaj dejansko uporabnega za oblikovanje, prirezovanje brade (nastavljivo vsaj na mm)? A so "aparati za striženje las" uporabni za tako zadevo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bzp ()

Saladin ::

Dobiš tiste komplete "trimmerjev" za urejanje dlak na obrazu in znotraj vseh glavnih votlin.
Tudi najcenejši modeli naredijo posel zadovoljivo.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Calligula ::

Sam sem pred 10 leti kupil poceni Philips Philishave. En cist zacetni model. Se danes ga uporabljam in se nikoli nisem menjal glav oz rezilc.

ginekolog ::

bigbang - remington, 40€, baterisjki, ima trim. Zadovoljen.
Divers do it deeper.

dolenska ::

mel sem kar nekaj brivnikov, vendar sem dobil za roj.dan britvico in od takrat brivnika niti pogledam ne več. z britvico je lažje, niti se ne morem porezat, ker je pač tako narejena.

Tilen ::

Jaz že zelo dolgo uporabljam M3T, pa me zanima, če je GF vreden svoje cene.

boogle, si že probal katerega od teh dveh mogoče?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

michel ::

Jst mam Philipsa iz serije Cool Skin. Dal okrog 150€.
Drugače pa imam zelo občutljivo kožo in britvica sploh ne pride več v poštev.

boogle ::

...aja jaz sem pa mislil da so aparati bolj grobi

Zorro ::

Vem, da sprašuješ po poceni brivniku, ampak mislim, da se splača dati malce več za to stvar, ker to ni roba, ki se kupuje vsako leto ali dve. Npr. jaz uporabljam Braun FreeGlider 6680. Akumulator zdrži 2 tedna vsakodnevnega britja in ima negovalno tekočino za kožo (losion), ki je v posebni kartuši. Cena paketka 4 kartuš je pri nas približno 15€, npr. v Avstriji le 10€:\. Kartuša zdrži prav tako 2 tedna. Z aparatom sem zelo zadovoljen.
No, za konec bi še omenil, da ko sem nazadnje preveril ceno aparata na nemški eBay-u, se je tam dobil zgolj za 85,90€.
Mat'r nas lupijo v naši deželici!;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zorro ()

boogle ::

...ok, v to da so brivniki za 50€ crap ste me že prepričal in bi kupil nekaj do 150€ sam sedaj v tem postu sem dobil občutek da ste večinoma mnenja da so klince bolj prijazne koži kot aparati ...hmmmm

Zorro ::

S to ugotovitvijo se nikakor ne strinjam. No, vsaj pri meni ni tako, ker imam zelo mehko kožo in če se obrijem z britvico (nazadnje sprobal Mach 3), imam na obrazu pravi masaker.

michel ::

Brivniki imajo mrežico skozi katero pridejo samo dlake. Rezilo(-a) je na drugi strani mrežice. Pri britvicah pa maš neposredno rezilo, ki drsa po koži. Zato moraš biti pri britvicah bolj pozoren.
Če maš pa rad "clean shave" pa ostani pri britvicah, ker tega ne boš nikoli popolnoma dosegel z električnim brivnikom.

michel ::

Zorro: Jst mam Philips HQ 7742 Cool Skin, ki je prav tako za občutljivo kožo. V njega vstaviš posebne kartuše od Nivea-e in jih doziraš med samo uporabo brivnika na kožo.

edit: še en link
pa še en

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: michel ()

Zorro ::

Podobno je pri FreeGlider-u, pretok losiona doziraš na samem nosilcu mrežice.


Drugače nisem preveč navdušen nad brivniki s 3 krožnimi rezili, v preteklosti sem imel možnost preizkusiti enega pa se na meni ni preveč obnesel. Nekako mi "klasični" bolj leži, pa zdi se mi, da se z njim da bolj natančno "nadzirati" britje. S slednjim izrazom mislim na nadzor nad tem kaj želim pobriti in kaj ne. Vsaj meni brivnik s krožnimi rezili ni dajal tega občutka, verjetno pa je to bolj stvar "natreniranosti" oz. prakse;).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zorro ()

BigFoot ::

Par mesecev nazaj sem si nabavil enega Brauna za približno 55€ pa sem čisto zadovoljen.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

PlayTheGame ::

Za približno tak denar (50 €), se tudi da dobiti povsem soliden brivnik. Vsaj jaz sem ga in sicer Braun-a (z akumulatorjem, vodnim čiščenjem ter fleksibilno glavo). Prej sem imel Philipsa "superduper 3D in nekaj..." za skoraj 2x več denarja in nisem bil zadovljen - nonstop je cukal (pod brado sem imel vedno vneto kožo), akumulator se je veliko prej spraznil (na koncu je šel tudi po gobe, tako da je brivnik delal le če je bil priklopljen na štrom),... Tako da pri brivnikih tudi ni vse v denarju. :\ Al pa meni Philips s krožnimi rezili pač ne ustreza, nevem... :\
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

Zorro ::

Res je, ni vse v ceni, sploh pa to drži pri nas, kjer so te prav pošteno zasoljene.
V Merkurju FreeGlider za 20€ cenejši kot v Bofu, a še vedno smo v primerjavi z Nemci precej dražji:\.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri brivnik? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
549156280 (1634) Klamzi
»

kateri električni brivnik??

Oddelek: Kaj kupiti
3115853 (8529) janezvalva
»

S čim se brijete? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42698060 (45513) šernk
»

Občutljiva koža po britju (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7824185 (16237) radmannsdorf
»

Brivni aparat - brivnik

Oddelek: Loža
346654 (6013) Saladin

Več podobnih tem