» »

kako dodati slo nabor tipk v win xp

kako dodati slo nabor tipk v win xp

kajzer ::

No problem je sledec... Nalozil sem Win XP performance edition sedaj me pa moti ker nemorem nastaviti slo nabor tipk na tipkovnici. A obstaja kaksna moznost kako posneti oz kopirati kaksne datoteke iz cdja na katerem je celoten xp pro kam v win mapo da bi si potem lahko nastavil slo nabor tipk?

Pa prosim brez komentarjev v smislu naj nalozim celotne winse gor ker se mi gre prav za to da mi cim majn resourcov zre...

5er--> ::

Lahko si naložiš slovenski MUI za Windows Xp ali pa samo slovensko tipkovnico.

kajzer ::

Slovenski MUI sem ze namestil, to rar datoteko sem odraral in zagnal msi program vendar se kar ne morem izbrati slo tipkovnice... napise mi "Izbranega podrocja ni bilo mogoce namestiti. Prosimo obrnite se na svojega skrbnika sistema." A je treba se tisti dll kam skopirati in kam?

5er--> ::

Meni je na TinyXP uspelo tako dodat slovensko tipkovnico.
V zavihku "Advanced" pod "Regional and Language Options" imam pa še vedno English (United Kingdom), to je res...
Zaen× nisem opazil nobenih posebnosti s to nastavitvijo, le v notepad-u sem moral iz Western prestavit na Central European v Font... da mi pravilno prikazuje šumnike.

kajzer ::

Hvala sem jaz tudi postimal tako... še vedno mi kaže kao EN samo nabor je pa slo. Najlepša hvala!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero tipkovnico priporočate?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7912184 (8600) Half-Saint
»

Windows 7 Home Premium SLO iso?

Oddelek: Pomoč in nasveti
2618443 (16740) Rok22
»

[ Windows XP] unable to install locale

Oddelek: Operacijski sistemi
51401 (1247) Vanich
»

Windows XP, preklop med jeziki v menijih in oknih?

Oddelek: Operacijski sistemi
273589 (3154) ChraseR
»

Win 2k Pro: Slo tipkovnica

Oddelek: Operacijski sistemi
81234 (1178) Microsoft

Več podobnih tem