» »

vista in domače omrežje - blu skrin

vista in domače omrežje - blu skrin

danielka84 ::

Do nedavnega mi je brskanje po drugih pcjih funkcioniralo OK, sedaj pa naenkrat ko brskam po drugem racunalniku, cisto nakjucno(5sekund do 3 minute) ko kliknem drug racunalnik vrze blu skrin in rece da je prislo do neke napake, in naj poskusam odstranit na novo dodado strojno opremo oz softver, in se zadeva znova zazene...

A ve kdo v cem bi bil problem, prvo sem posumil da bi bila mrezna kartica, a mi internet deluje OK, pravtako ce do mene dostopajo preko mreze, se ne zgodi nic.

bluefish ::

slikaj tisti "blu skrin" in ga objavi tukaj.

danielka84 ::

5er--> ::

stop 0x0000007f

Miška pri BSOD?

bluefish ::

Vista fenomen :D

danielka84 ::

res nevem, tam pise da bi naj bil navit CPU, hin plata ali ram.... vse skupaj se mi zdi čudno, ker računalnik pri ostalem delu deluje BP. Igranje igerc, filmi, glasba, office opravila, internet vsebine, vse deluje OK, samo ko pojdem na to Omrežje in brskam po drugih se pa pojavi BSOD. Pa to se je zacelo dogajat kr iznenada. Miška pri BSOD, ja še sam nevem, sicer je zastekala gor in je nisi mogu premikat :)

5er--> ::

Preveri rame z Memtest-om in pa Procesor s kakšnim programom kot so Occt, Prime95, ... (ali še kakšen drug -> ne vem kaj je te dni popularno :P)

Edit:Še en link.
Poskusi posodobit še gonilnike...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 5er--> ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem blue skrin !

Oddelek: Pomoč in nasveti
341593 (1178) ST-777
»

Računalniška miza.

Oddelek: Kaj kupiti
3616806 (7143) nodrim
»

Štiri nove luknje

Oddelek: Novice / Varnost
212363 (2363) darkolord
»

BSOD in napaka v winXP

Oddelek: Pomoč in nasveti
101023 (881) nicjasno
»

pretvornik za slot 1

Oddelek: Strojna oprema
352175 (1776) Spajky

Več podobnih tem