» »

Windows 7 Home Premium SLO iso?

Windows 7 Home Premium SLO iso?

Nextor ::

Pozdravljeni!

Bi se dalo kje downloadat Windows 7 Home Premium SLO? Original ključ imam, nimam pa dvd-ja...

KoMar- ::

Nice try.

Nextor ::

Nice try? Dobil sem dobil HP-jev desktop računalnik, ki ga moram na novo namestit in ima original nalepko za Windows 7 Home Premium! Komot bi dal gor ultimate in aktiviral z loaderjem, ampak bi rad, da je original aktiviran, da lahko pol naložim MSE 2.0 brez problema...

Iskal sem po torrentih, ampak žal SLO verzije nisem našel...

Mi lahko kdo pomaga? :D

Tarzan ::

Zakaj pa nice try? Lahko, da je nabavil nemško (ali pa grško) družinsko licenco za 3 osebe, ki je tam pač precej cenejša in bi rad prišel do windows sistema, ki ga bo lahko uporabljal. Sam sem nabavil točno omenjen 3pack v tujini in tudi jezik nastavil na angleščino.

Nextor ::

Bi mi lahko kdo naredil ISO iz original dvd-ja in naložil nekam na FTP? Tolko, da potegnem in lahko odstrani. Rad bi, da je native SLO, ker so baje neki problemi z validacijo ključa, če se uporabi vistalizator...

Če bi kdo bil pripravljen pomagat, pa ne verjame, da imam original nalepko, mu jo lahko slikam in pošljem!

Lepo fehtam!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nextor ()

Siddh ::

nalepke rajši ne slikaj ;)
drugače pa naloži windows 7 ultimate ali kerega pač želiš v angleški verziji z tvojim ključem in potem naloži slo pack ;)

IceBoX ::

Jaz sem ob nakupu prenosnika dobil original W7 (Home Premium), zdaj ko sem formatiral laptop, pa sem si potegnil najprej angleško verzijo in potem uporabil vistalizator. Še vedno je računalnik normalno aktiviran. Pri vistalizatorju se problem pojavi, če ga inštaliraš "express", ti pa ga raje "internal".

luky ::

Če ima Home Premium ne bo ključ veljal za Ultimite.
luky!

zee ::

A ni tako, da so na kateremkoli Win 7 mediju vse verzije? Z ustreznim ključem naj bi se aktivirala ustrezna verzija.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

jest10 ::

To je res. Samo na enih medijih je fiksno določena verzija, na drugih pa imaš izbiro kaj naložiti.

AndrejS ::

HPjevi prenosniki imajo ponavadi recovery particijo, na katerem je windows instalacija.

mitjau ::

Lahko pa medije popolnoma legalno dobiš tukaj

techfreak :) ::

jest10 je izjavil:

To je res. Samo na enih medijih je fiksno določena verzija, na drugih pa imaš izbiro kaj naložiti.

AFAIK so na medijih, medijih z fiksno določeno verzijo tri dodatne datoteke, ki določajo to verzijo. Kopiraš datoteke na računalnik, izbrišeš tiste tri in zapišeš na prazni medij.

urosh ::

slo pa nima nobena gor, kolikor mi je znano. Language pack (za verzije za katere je na voljo) dobiš preko update. Windows 7 home nima slo packa...

Nevro^ ::

1) Prenesi angleški Windows 7 Home Premium ISO iz official linka... x32 tukaj - x64 tukaj
2) Namesti windowse, ampak, ko te na koncu vpraša za ključ, pusti prazno in odkljukaj "Aktiviraj ob prvi spostavitvi na internet"
3) Prenesi Slovenski MUI Language Pack za Windows 7... x32 tukaj - x64 tukaj
4) Preimenuj datoteko za slovenski language pack iz *.exe v lp.cab in jo skopiraj direktno v disk C:\
5) Zaženi CMD z administratorskimi pravicami (start -> v iskanje vpiši cmd -> v seznamu klikni z desno tipko na miški na CMD in izberi "Zaženi kot skrbnik")
6) V CMD skopiraj in prilepi oz. ročno prepiši naslednje ukaze...
DISM /Online /Add-Package /PackagePath:C:\lp.cab
bcdedit /set {current} locale sl-SI
bcdboot %WinDir% /l sl-SI

7) Zaženi regedit z administratorskimi pravicami (start -> v iskanje vpiši regedit -> v seznamu klikni z desno tipko na miški na regedit in izberi "Zaženi kot skrbnik")
8) V regedit-u pojdi po pathu "HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\MUI\UILanguages" in zagledal boš dve pod mapi z imenoma "en-US" in "sl-SI", odstrani celotno pod mapo "en-US" (če pod mape z imenom "sl-SI" ni, potem si nekaj zajebo v CMD-ju)
9) Reset računalnika in viola, imaš native SLO jezik brez uporabe vistalizatorja... nato še samo aktiviraš windowse z OEM ključem!

Zadeva preizkušeno deluje!!!

Lp!

s1m0n ::

Nevro^, to sem jaz enkrat probaval pa vedno prišel do enakega problema da datoteka ni podrtega formata (pa če tudi je bilo preimenovano v .cab)
Kaj sem delal narobe ???

Bolf3nk ::

Nevro^ , ali ta postopek duluje, tudi ko enkrat že imaš aktivirane windowse? morem probat , ker mi zaradi vistalizatorja teži o nelegalni opremi ;((

če slo pack odstanim s vistalizatorjom, ta zadeva ne teži več?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Nevro^ ::

@s1m0n: mogoče nisi pravilno preimenoval exe datoteke od prevoda (lp.cab.exe ni isto kot lp.cab), ker windows privzeto skrije končnice za znane vrste datotek ali pa si namesto x32 verzije uporabil x64 verzijo prevoda za x32 windowse oz. ravno obratno...

@Bolf3nk: ne vem... jas sem se raje odločil za aktiviranje po zamenjavi jezika, ker aktivacija zagoto javi tudi jezik v katerem je nameščen windows in če bi kasneje WAT zaznal, da je bil jezik spremenjen, kljub temu da to na Home Premium različici to ni mogoče, bi po vsej verjetnosti težil, da windows ni genuined. Poskusi vseeno, zgubit itak nimaš kaj...

Ker vas bo verjetno kar nekaj, ki vas bo imelo težave z tem preimenovanjem datoteke za jezik, sem že preimenovane datoteke naložil sem...
Windows 7 MUI Language Pack Slovenia x32 cab.rar
Windows 7 MUI Language Pack Slovenia x64 cab.rar

Jas sem ta postopek včeraj preizkusil na enem acer laptopu z OEM ključem za Windows 7 Home Premium in zadeva deluje brez problema...

s1m0n ::

Nevron^ imam omogočen prikaz končnic in preimenovano v .cab je enak problem končnica ni .cab.exe le .cab!

fosil ::

Po moje je ta error z nepodprtim formatom, zaradi napačne verzije, torej x32 oziroma x64.
Tako je!

s1m0n ::

Bom še jutri enkrat poskusil, da se prepričam da nisem res zamenjal 32bit/64bit :)

urosh ::

no sem tudi jaz to probal ravnokar in dobim:
C:\>DISM /Online /Add-Package /PackagePath:C:\lp.cab
Deployment Image Servicing and Management tool
Version: 6.1.7600.16385
Image Version: 6.1.7600.16385
An error occurred trying to open - C:\lp.cab Error: 0x8007065e
Error: 1630
Data of this type is not supported.
The DISM log file can be found at C:\Windows\Logs\DISM\dism.log

lp

WhiteWolf ::

urosh je izjavil:

no sem tudi jaz to probal ravnokar in dobim:
C:\>DISM /Online /Add-Package /PackagePath:C:\lp.cab
Deployment Image Servicing and Management tool
Version: 6.1.7600.16385
Image Version: 6.1.7600.16385
An error occurred trying to open - C:\lp.cab Error: 0x8007065e
Error: 1630
Data of this type is not supported.
The DISM log file can be found at C:\Windows\Logs\DISM\dism.log

lp

Je komu uspelo to odpraviti? Jaz dobim namreč enak error na WIN7 HOME premium 64...
"Maximus Decimus Meridius: What we do in life, echoes in eternity"

amigo_no1 ::

Kaj piše v logu ?

WhiteWolf ::

Zadevo sem nato rešil kar z Vistalizatorjem.
"Maximus Decimus Meridius: What we do in life, echoes in eternity"

urosh ::

jaz sempa na HPju naročil win 7 HP slo dvd in tako rešil :)

Rok22 ::

A je kdo kaksna dobra duša, pa mi naredi image original dvd medija in sicer win 7 home premium slo 64 bit. Cist original, brez dodatkov. Z mojim medijem je nekaj narobe.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win7, kako namestim Language pack ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
5328134 (17377) GTX970
»

Windows home premium eng. kako lahko nastavim slovensko različico

Oddelek: Operacijski sistemi
122050 (1853) luky
»

win 7 professional SLO lang.

Oddelek: Operacijski sistemi
224465 (4156) Robi :P
»

Windows 7 Home zamenjava jezika

Oddelek: Pomoč in nasveti
52961 (2811) jukoz
»

slo-pack

Oddelek: Operacijski sistemi
85814 (5572) luky

Več podobnih tem