» »

Dohodnina

Dohodnina

dukenukem ::

Pozdravljeni ,danes dobim dohodnino in piše, da za lansko leto mi vrnejo 16eurov,za predlani pa da so se zmotili, ker so mi pod olajšave upoštevali invalidno mamo in morm plačat 413€ :( zdj,kaj lahko nardim ,pritožba je možna v 15ih dneh ,živim sam z bolno mamo in ona sama z svojo minimum pokojnino nemore živet, men pa tega niso priznal ;(
hvala za odgovore

M-XXXX ::

Kolikor vem velja: Če si že dobil odločbo, naj nebi mogli zahtevati denar za nazaj tudi če so se zmotili. Kolikor vem je to nedolgo nazaj pisalo v časopisu, nebi pa dal roke v ogenj!:D

dukenukem ::

upam da je tko ,kaj pa gledajo še za 2 let nazaj :\

iso2000 ::

Si bom malo izposodil tole temo: ali kdo ve pri vračilu dohodnine je mišljenih 30 delovnih dni od prejema odločbe, ali 30dni? Ker v primeru 2, mi zamujajo...

LP

Tody ::

itak da 30 delovnih dni ;) Da majo več časa spraskat denar skupi :D Baje bo do 31.7. vse poplačan bomo vidl :)

boych ::

Tudi pri meni že zamujajo par dni...:|
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

PaJo ::

Davčna je rekel da bodo izplačila v dveh rokih in sicer prvi 30.6 in drugi val 31.7., tako da čez nekaj dni bi vsi morali dobiti keš, pri katerih se kaj ni zalomilo in so že dobili odločbe.
Prav tako so vsem vplačnikom podaljšali rok do 18.8. ne glede na to kaj jim piše na odločbi.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dohodnina (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31448827 (1541) Kanban
»

Vračilo štipendije

Oddelek: Loža
112259 (1853) Lola11
»

vracilo dohodnine - KDAJ ??!!

Oddelek: Loža
233597 (3093) Zeberdee
»

še neki o ADSL-na hitr

Oddelek: Omrežja in internet
291316 (761) perci

Več podobnih tem