» »

Možakar živi praktično brez možganov

Možakar živi praktično brez možganov

Good Guy ::

No dons zutri mal gledam slovenske novice in vidim na zadnji strani francoza , ki naj bi v bolnico prišel zaradi težav z levo nogo.

ok mu slikajo glavo v in dobijo tale rezultat


jst nism mogu verjet, kako lahko človek živi brez(oz s zelo majhnimi) možganov8-O 8-O 8-O

poleg tega mu čisto nič ne fali, je poročen, ima dva otroka,...

več lahko preberete tuki
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^
  • spremenil: Good Guy ()

Tr0n ::

Ima majhne mozgane, ni pa brez njih.

kekz ::

In kje piše, da ima doktorski naziv?
Piše, da ima IQ 75.

Tim Burton ::

Če se prov spomnim, človek "uporablja" le približno 1% svojih možganov. Temu tipu je zgleda izpadu večji delež (99%), ampak vsaj tist preostanek dobr izkoristi.:D

Azrael ::

Novica me spominja na časopisno raco, sploh sedaj v času kislih kumaric.

>Če se prov spomnim, človek "uporablja" le približno 1% svojih možganov. Temu tipu je zgleda izpadu večji delež (99%), ampak

Narobe.

Z možgani je tako kot npr. z RAM pri C64. Ta mlinček je res imel vgrajeno 80KB RAM (pisalo se je leto 1982!), uporabnik pa je imel na razpolago samo 38KB. To ne pomeni, da je bilo 42KB za brez veze, ampak zato, da je bilo sploh možno uporabiti tistih 38KB. Pri možganih je enako. Evolucija špara povsod, nič več rezerve, kot je nujno potrebno. 90 do 99% viška je evolucijsko nesprejemljivo.
Nekoč je bil Slo-tech.

lymph ::

Ah azrael... Sej ni tistih 99% neuporabnih... Tam se skrivajo telekinetične super sposobnosti.. :D
"Belief is immune to counter example."

Mercier ::

Saj lepo piše v naslovu članka da je državni uslužbenec. :)

DimmniBurek ::

Vsaj težko dobi pretres možganov :D
There Is No Stronger Drug Than Reality

Tody ::

V Slovenskih novicah piše da je dacar :)

madmitch ::

Baje naš minister Gregor že razmišlja, da bi bil tak volumen možganov zgorni cenzus za vse javne uslužbence pri nas.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

bMozart ::

Se strinjam, ko bi imu visok IQ in doktorat pol bi blo pa res 8-O Rad bi vidu kakšen enourni posnetek tega človeka...
Se sploh zaveda samega sebe?>:D

Drugače pa majo približno tko visok IQ baje delfini...
I NEED The Point of View Gun effectible on girls too! And then...

marvin42 ::

bMozart: in zakaj se z IQ 75 ne bi zavedal samega sebe?
Mostly Harmless

Steinkauz ::

The average IQ of the population as a whole is, by definition, 100. IQs range from 0 to above 200, and among children, to above 250. However, about 50% of the population have IQs between 89 and 111, and about 80% of the population have IQs ranging between 80 and 120, with 10% lying below 80, and 10% falling above 120.

10% folka ma pod 80 :\

bMozart ::

marvin42:
To je bil bol hec kot ne... Seveda se lahko. Ampak razlika med nekom ki ima IQ 75 in pa nekom ki ga ima 130 je pa gromozanska. Osebno sem skoraj da prepričanja da nekdo s IQjem 130 ve skoraj 20-krat več kot tisti s 75. Pri tem štejem tudi razumevanje stvari (tako da tiste z geografskim spominom ne štejemo).

Zavedanje samega sebe ni vse!

Predvsem me zanima kako dober spomin ima ta oseba, kako se znajde v prostoru, itd.

Drugače je pa tvoje vprašanje verjetno bolj ciljalo delfine, zakaj se nebi zavedali samega sebe. Well...Verjetno se, prav tako kot še katera druga žival;)
I NEED The Point of View Gun effectible on girls too! And then...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bMozart ()

dronyx ::

Kit ima 6 kg težke možgane, pa kaj potem? :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

marvin42 ::

bMozart: ne, moje vprašanje se je nanašalo na ljudi. Prepričan sem, da oba poznava cel kup ljudi, ki imajo IQ okoli 75, pa tako normalno funkcionirajo, da ti in jaz sploh ne opaziva, da je z njimi kaj narobe.
Mostly Harmless

jype ::

onyx> Kit ima 6 kg težke možgane, pa kaj potem?

Veliko holesterola :)

bMozart ::

Jah no, jaz imam kar dober občutek za ljudi, tako da opazim take. Ravno zato sem takega prepričanja.
Se pa dosti skrivajo ter znajo dobro fake-at. Zato se jih ne opazi tako hitro.
I NEED The Point of View Gun effectible on girls too! And then...

DimmniBurek ::

@bMozart: če so tolk zviti da znajo fake-at lastno neumnost potem že niso tako low IQ, se ti ne zdi?
There Is No Stronger Drug Than Reality


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

splet in zasebnost

Oddelek: Problemi človeštva
152572 (1721) kr1ženska
»

Izšel KDE 4.0.0 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
7111876 (7194) kriko1
»

Kakšen je resnični potencial naših možganov? (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
559543 (8036) Tear_DR0P
»

Novi DARPA Challenge in ostali utrinki robotike

Oddelek: Novice / Android
183312 (2714) Izi
»

Združili možganske celice s čipom

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
464940 (3083) Nejc Pintar

Več podobnih tem