» »

MX ali KYRO

MX ali KYRO

Lucio ::

Kot že sam maslov pove, me zanima kira grafična je boljša.

Glede na to da je Kyro nov (verjetno je ni še nobeden vidu na delu), je dovolj da navedete samo prednosti in slabosti obeh ter se seveda kaj priporočate.

msmiha ::

Kyro - Nikoli slišal. Bom vidu kaj ti bojo ostali nasvetovali. Ampak jas ti nasvetujem MX-a
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

NiggerBob ::

Lucio, prosim ne težit z enakimi vprašanji v nedogled, ali misliš da smo neumni ali kdo, enako vprašanje si že postavil z naslovom KYRO ali MX, pa tudi post si dal naslednji:

Lucio

globalno: Master Slo-Techer


registriran: 07.11.2000 Poslano: 23.01.2001 15:32:33 |

Na koncu pa sem se odločil in nabavu zalo poceni in dober V5.

Pri Essediju sem ga dobil za 300.000 ITL (33.000 SIT) - kao cena za stalne goste.
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

Lucio ::

Če nisi slučajno opazu, sem post dal isti dan ob isti uri.
Samo ker sem ga pač najprej dasl tukaj in šele kasneje ugotovil da je bolj primeren Zvok in slika, sam ga dal še tam.

In kot vidiš sem imel rav, saj sem tu potreboval dva dni za prvi odgovor, tam pa še isti dan.

Se pač opravičujem za neodločnost:\.

Sedaj pa še resnica:
V5 imam od kar je izšel (Prvi primerek prodan v Essedi Trst), vendar ga nameravam prodat zaradi dobro znanih razlogov, tako da je vprašanje še aktualno, saj me zanima kaj je ta Kyro.

Verjetno pa bom počakal na izid NV20 in šele potem kupil kaj novega.

NiggerBob ::

Lucio, jaz pač kliknem na "Teme zadnjih 24 ur" in sta se mi oba posta izpisala skoraj eden pod drugim.
V5 imaš takoj odkar je izšel, zanj pa dal 330.000 Lit????
NV20 bo krepko presegel ceno MX-a in Kyrota, predvidena cena v Slo cca 1500-1600 DEM, ne vem če se ravno splača čakat nanj.:\
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

Lucio ::

330 KLIT je bilo samo za šalo. Zanj sem dal 680KLIT, sedaj pa ga prodal za 53.000 SIT:P.

NV20 pa me zanima ne za nakup le te, tenveč bo to povzročilo padec cen ostalih kartic (vsaj kolko jaz vem z končanim faxom Ekonomije). In tako bi si lahko privoščil enga GF2 tapravega, namesto sedaj MX. Sej vem da cena ne bo tolko padla, vendar enih 65KSIT sem ptipravlen odštet.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MX ali KYRO

Oddelek: Zvok in slika
211125 (806) tha_man
»

GF1 nice price :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
574903 (4208) Shadowman-x
»

KYRO 2 -- najboljši (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
614727 (3723) Paramedic

Emboss Bump Mapping vs. EMBM

Oddelek: Zvok in slika
441517 (1190) undefined
»

Kyro vs GeFore2 MX

Oddelek: Novice / Grafične kartice
111733 (1733) mojsterpeter

Več podobnih tem