» »

Tablete za koncentracijo

Tablete za koncentracijo

iNooby ::

Lp

Že dalj časa opazujem da mi na čase zelo pade koncentracija, večinoma takrat ko sem v šoli.Primer:pred enim testom se učim cca 2h in vse znam, po pol ure sprobam znanje in še vedno vse znam, naslednji dan ko pa pride čas za test pa naenkrat nič ne znam..To se ne kaže samo v šoli, ampak tudi v vsakdanjem življenju.Zato sprašujem če kdo mogoče pozna kakšne tablete za koncentracijo ali mogoče kakšno metodo proti nekoncentraciji.Hvala
Haters gonna hate...

TESKAn ::

Ti imaš IMO bolj problem z živčnostjo. Se boš moral malo sprostit pred izpitom, ali pa kak persen pojest:). Samo glej, da če boš tabletke papal, da se jih ne boš navadil in postal odvisen!
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

bluefish ::

čimprej poskusi najti neko "naravno" rešitev. Na faksu boš v nasprotnem primeru kar naprej jedel tabletke.

iNooby ::

Ne sploh nisem živčen..pred testom sem zelo miren..ampak koncentracija pade in to ne vedno pred vsakim testom..ampak kak kdaj in to kr naenkrat, odvisn pa glih nebi rad postal ;)
Haters gonna hate...

karafeka ::

Uči se 5 dni prej, vsak dan po 2 uri, pa si boš vse zapomno. Ne pa 1 dan pred izpitom.

Drugače pa kak redbull, bulldog, kava, tek vsako jutro ? :)

MeGreat ::

Teoretično lecitin izboljša koncentracijo in spomin, ribje olje( omega 3 maščoba) pa povečuje iq, to seveda če ti v organizmu tega manjka.
Potem lahko mogoče probaš vitamin c, multivitaminske tablete, ampak ponavadi je največji problem v naših glavah

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MeGreat ()

Ziga Dolhar ::

Težava bo verjetno res že v načinu učenja.
https://dolhar.si/

waters ::

Miren, zbran - PERSEN PERSEN.

LP

iNooby ::

Zgleda da sem že pr 16 pod stresom :( kaj lahko toti persen dobiš v lekarni brez zdravniškega potrdila?
Haters gonna hate...

grex ::

Mogoče pol ure po učenju znaš samo zato, ker te sprašujejo sošolci, ki ti nehote sugerirajo odgovore. Lahko jih tudi ti dobro poznaš in veš kako faco bodo naredili, ko odgovoriš pravilno in kakšno, ko odgovoriš nepravilno.

Hočem rečt, da se je vredno prepričat, če je vzrok tvojih težav res zmanjšana koncentracija in šele potem posegat po persenu ipd...

Sicer se za "stage-fright" oz. tremo jemlje propranolol, ker nima (direktnega) vpliva na možgane, vendar ga težko dobiš za te namene.
Pomirjevala ponavadi naredijo medvedjo uslugo, ker delujejo direktno na možgane - "pomirjanje" možgan.

Tody ::

Tablete niso odgovor ! Pač človek se more skulirat, odstranit vse vire za motnjo in se spravit k učenju...

Pol ure je lahko peklenskih samo potem ko ti gre gre brez problema potem še naprej kako uro.

2 uri premora z gledanjem TV srfanjem in potem spet ...

gruntfürmich ::

lecitin se lahko kupi, kot dodatek prehrani. vsebuje zelo dobre stvari in menda pomaga pri kocentraciji, ker njegove sestavine pomagajo pri obnavljanju oz. krepitvi možganskih celic. dobi se v lekarni ali pa morda v večji trgovini.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

krneki0001 ::

Najboljša zadeva za koncentracijo je navaden MED!

grex ::

Jaz vem za še eno boljšo. Imenuje se MOTIVACIJA.

stock ::

Tudi moja modrost ve eno... ZAMENJI ŠOLO!

(če ti ta negre, itd.)

sweeti007 ::

lecitin lahko najdes v bcaa kapsulah

Loki ::

Ritalin. :D
drugace pa multivitaminske tablete (ceprav pospesujejo raka na prostati:\ )
I left my wallet in El Segundo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

Mr_Globus ::

Eh za učenje (budonst :P ) piješ redbule, za živčke pa pred izpitom en Laški pir spiješ. Ta kombinacija me še ni izdala 8-)

Aja pa če te redbul preveč naspidira (da bi teku namesto bral :P ) pol pa eno majhno pivičko (Laško, ampak verjetno tudi druga delujejo) pa te malo umiri :D

ThinMan ::

Čimprej se začni ukvarjat z avtogenim treningom - avtosugestije.

Nekaj linkov sem našel na brzaka da vidiš kaj to je:
http://www.vrbov-log.org/a_kooperativa/avtogeni_trening.htm
http://www.altermed.org/vsebina/clanek.php?clanek_id=330&kat_id_parent=174
edit: http://www.stella-sp.si/ekp-avtogeni_trening.html
V knjižnico po knjiige!

To zelo toplo priporočam vsem.


lp,
----
"We may not be able to control the wind, but we can always adjust our sails"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ThinMan ()

Blazzz ::

Zacni trenirati kaksno borilno vescino :) .

MeGreat ::

Pejt na fitnes pa deli cca 1 uro, potem se boš zlahka učil :) Nevem, pri meni deluje

DonPierre ::

Sicer ne vem, na katero šolo hodiš, samo bilo je že omenjeno, da bi bilo res zdravo se učit malo prej in malo več, ker znanje se mora "uležt" - beri pretvorit iz kratkoročnega v dolgoročnega. Razlika med obema znanjema je ogromna. Po pol ure res lahko ponoviš vse za nazaj, potem pa nivo znanja prične padati. Hkrati se v daljšem času bolje razvije logika naučenega pa tudi vse povezave, tako, da ti čez nekaj dni naučeno znanje postane samoumevno. Iz tega bo potem sama po sebi izhajala tudi večja samozavest, ne boš živčen (sej ni nujno, da maš občutek živčnosti, podzavest dela po svoje). Pa ne se futrat s tabletam kr vsevprek, načeloma je to bol za zadnji stadij, kakšen dan pred izpitom, če ti živčevje res ponori, pa takrat tud ni več velike škode, ker maš vso znanje lepo spravljeno pod kapo. Aja, pa zluftat se sevede, boš pa mogu sam pogruntat, kaj ti najbol paše.

Lp

Peter

BigWhale ::

O kristus, jest sem tole prebral kot: kontracepcijo... ... pol pa cudn gledal... :))

gruntfürmich ::

jaja big, sj nisi samo zdaj čudn gledal...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Pyr0Beast ::

Rešitev: Uči se nekaj ur prej :D .. dela super .. sam kaj ko je potem nekaj ur po 12ti smrt :D

bMozart ::

Rumenjak in soja. Vse ostalo so že povedali.
I NEED The Point of View Gun effectible on girls too! And then...

IceIceBaby ::

Zeleni čaj je dober za te stvari.

michel ::

Zeleni čaj je dober za te stvari.


Kakor za koga. Vsak mora sam najti kaj mu ustreza.
Mene osebno zeleni čaj uspava:D. Mi pa pomaga klasična glasba.

D-PaX ::

Meni osebno je pomagal Actimel od DANONE ;) res je, da je dragi ampak je full dober. :)
Pa vsak večer grem na trim stezo :) in se tam preluftam. 1x tedensko v nedeljo pa si privoščim vročo kopel tabletke kupim v DM ali lekarni v paketu je 10tabletk, ki jih vržeš v banjo ena tableta je za sprostitev mišic itd.. Full te sprosti tak, da v pon., ko grem v šolo se super počutim.
:) 8-) :)
Zdaj ko pa delam pa samo hodim na trim stezo. :)
Paxy

IceIceBaby ::

Mene osebno zeleni čaj uspava


Koliko časa ga kuhaš ? Probi ga pustit v vodi 2, max 3 minute.

koyotee ::

5min+ je sam za prebavo :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Loki ::

pomaga tudi holin (choline po anglesko, vit. b4), v odmerkih 100-300mg dnevno. uporabljen je tudi v ritalinu (adhd zdravilo).
samo tezko ga je dobiti :(
I left my wallet in El Segundo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

MeGreat ::

Piracetam + Hydergine zagotovo pomagata, samo jih v sloveniji ne boš dobil


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Smart Drugs - Modafinil in prijatelji (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6114111 (5597) dexterboy
»

Stres, nervoza

Oddelek: Loža
234248 (3314) Spajky
»

Poživila za možgane

Oddelek: Loža
4510416 (8370) gendale
»

tablete proti spanju

Oddelek: Loža
164088 (3867) SebaR
»

Koncentracija

Oddelek: Loža
232475 (1837) PROTOTIP

Več podobnih tem