» »

zmrznitev slike..!?!?

zmrznitev slike..!?!?

Cr00k ::

Hja stvar je taka..mam frenda..k ma amd-ja 300 pa 32 mb rama pa voodooja2 pa winme...pa k kej dela ...mu slika zmrzne...men ni osebno nc jasn..., potem sem mu reku da je verjetn vudu (k jih osebno zanicujem...)...in sem mu svetoval naj nabav vent. pa novejse driverje nej dobi..., ko to ustima in nalozi nove winse Me... se stanje nekoliko zbolsa (po njegovem pricanju :) )...vendar slika se vedno zmrzne...pove tudi da se voodoo na greje vec....pa da bi rad ustimu to...(jst osebno sem mu predlagu nej use skp cez zaprt okn vrze..[je u najvisjem stuku u bloku]...pa noce.:) )....uglavnem a ma kir kksne predloge kaj bi to lahko bilo?!?! 10x

||_^_|| ::

emm, moje skromno mnenje je da se mu pregreva al grafična al pa procesor.

em, gdaj boš jutr na postaji?:))

||_^_|| ::

hehe...vudu?!dej mu mojo ultro prodej:))

Senitel ::

Jest bi reku: try Win 98...

Cr00k ::

jah nevem kaj se mu pregreva vudu al proc. sam pomoje nc ot tega :))... proc sploh ni navit..ma big tower kisto...na vuduja je dau 12V ventilator ornk...se moja riva nima tolk velcga :))...win98 pa je meu ze gor pa je blo se slabs :(

||_^_|| ::

em, kva pa rami? al pa če ma ful prahu v ventu na procu?

pramarko ::

Ne poznam vuduje, sam ce je zadeva PCI, bi blo fino probat se na kak drug PCI slot graficarko dat. Vcasih pomaga.

Pepo ::

Tipicna napaka, ki jo povzroci RAM. Ima morda dva razlicna modula, premalo Mhz, ali pa sploh premlo RAM (32 je zdej ze beda), pa mu zmrzuje.0:)
Tehnika ljudstvu!

Cr00k ::

ja mogoce je res ram...:)...drugace pa 10x


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sony vegas has stopped working

Oddelek: Pomoč in nasveti
141449 (1194) vuchko
»

Menjava Hladilnika -> Polom

Oddelek: Strojna oprema
51154 (1064) TekO
»

kak izmerit na kolk mhz teč voodoo 3 2000

Oddelek: Navijanje
261224 (954) Klemenn
»

Grožnja!!

Oddelek: Loža
331911 (469) element
»

overclockanje grafične kartice

Oddelek: Navijanje
151474 (1301) ABX

Več podobnih tem