» »

kak izmerit na kolk mhz teč voodoo 3 2000

kak izmerit na kolk mhz teč voodoo 3 2000

Klemenn ::

okej imam voodoo 3 2000 8mb pci. pa sem dubu en progy za mhz naštimavat...pa sem dal na 220 in upal da se bo vse skurilo....pa se in...očitno je z nečim neki narobe....sicer slike ni oz je samo 16 barv in 640x480 al neki tazga ......ampak jaz bi rad da se skuri...da dubim nov comp....

torej:

kak izmerit mhz na mojem voodooju...da vidm kulk je ta progy dober...

in : kaj bi se dalo še s kakim softwareom o uničit?

krucymucy ::

A sam voodooja bi rad uniču? Dej hladilnik dol pa pusti pržgano - hladilnik od voodooja mislim!

Klemenn ::

mora bit samo software...da se ne bo nč vidlo...drgač bo serviser težil fotru...samo software mora bit...

še kak ideja...

Thanatos ::

z biosom ga flashi pa med flashanjem štrom izklop >:D, al pa če maš TVout ga z napačnim biosom za TVout flashi. To bi tudi znal kej narest. Pa tudi ne vem zakaj se z servisom tolk ubadaš saj je verjten voodoo že iz garancije, in če bo fotr reku serviserju voodoo je tamalmu crknu bo ta samo še račun za novo grafično napisal.

Klemenn ::

ne gre se za to....fotr sploh nima pojma kaj je comp....sm ne vem kak bo serviser gledal na to...k znajo kej pogruntat veste....mam pa tak načrt: en softwyre uporabt in voodooja uničt.....potem dat disk ven in pelat k serviserju....k bi samo še potrdu smrt....

Thanatos ::

če bi mu Bios uničil, bi ga lahko serviser k življenju spravu samo če bi mu EEPROM menjal (Bios čip), kar dvomim da bo naredil ker 8MB voodooja 3 ne dobiš kar na vsakem koraku. Lahko bi ga prenavil in skuril samo je možnost da se bo na zunaj poznalo (smrdel, počeni kondenzatorji,...)

Thanatos ::

in ni dovolj da ga samo naviješ, vrži ga za kakšne 2 uri na 3Dmark2000 ali 2001 pa ga boš skuru.

HardwareMaster ::

A nebi blo bolš, ko bi komp prodal in fotra prosu za novega. Meni se zdi totalno brezveze uničevat stvari, če še normalno delujejo. Sploh pa Voodoo 3 2000, k se ga da flashat v voodoo 3 3500 (z mal sreče), Lepo dela v skoraj vseh novejših igrah na low details in najmanši resoluciji.

To je samo moje mnenje!!!

HardwareMaster ::

Auja če pa že hočš uničt cel komp, pol pa si nalož kak uničevalski verus. So tud taki, k ti ves hardware zjebe.

Klemenn ::

ne jaz bi rad samo grafiko skuru...lejte probal sem že z dvema overlock programa....pa sem nastavu frekvenco na 220...k bi vsazga voodooja 3 skurlu...pa ga ni.........in se tut čiz nč ne pozna v winsih

Lahko bi ga prenavil in skuril samo je možnost da se bo na zunaj poznalo


s čim bi ga pa navil?

Dj-Prah ::

Ej pobje jest sem ze mel nekej izkusenj z voodooti.Zamenjal sem jih ze kakih devet od tega dva skuril.Ce ga hoces skurit-nasvet:vrz gor biose od voodoota 4 al pa 5,al ga pa daj ven,na rob miza in ga pocasi lomi.Ne sme pocit.Pol ga pa not vstav pa bos vidu sliko.Polovicne crke on raznobarven ekran,ok?
Sej sem tud enga tko naredu,zato ker ga nism mogu kej prevec navit.:D
Zdej mam pa V3 3000TV,pa sem sam vrgu vent gor pa biose od V3 3500 pa tweaker pa laufa na 205Mhz.
Se za kaksen nasvet vpras,ok?>:D

LP8-)

Klemenn ::

S KATERIM PROGRAMOM NAVIJATE....DATE PLIS LINKE?

Thanatos ::

a si pripal z tistim ki je v download sekciji na tej naši preljubi stranici?

Klemenn ::

ja sem probal....ampak veliko linkov ne dela....!!!!!tudi ta ne...kaj čem.-..

aja kaj pa prvo vprašanje: a se da s čim zmerit na kolk mhz teče trenutno moj voodoo 3:\

Paradajz_ ::

Probi z Vcontrol gre do 230Mhz.
Nevem zakaj te zanima na kolk Mhz ti teče vudu če že veš. Že sama logika ti pove (upam da ti), da če nastaviš na 220Mhz ti teče na 220Mhz.
Če uporabljaš VTweaker ti ne dela prav. Men je s tem programom tud delal na 220Mhz pa se ni na hitrosti nič poznalo z Vcontrol mi pa pr 212Mhz že zmrzne.Normaln mi dela pr 209Mhz in to kar hitro :) .
Zakaj bi ga pa rad skuril nov računalnik si kup pa bo.
Marijuana growers often prune their plants in an attempt to limit their height and prevent unwanted detection.

Klemenn ::

zdej uporabljam Vtweaks 1.26 pa ni nč drgač pa na 220mhz teče pa nobenga vent gor...razen unga original....

kaj bi lahk dobil un link do Vcontrol....al pa če ga daš na kako voljo da si ga DOWNLOAD....

Paradajz_ ::

Evo tle ga maš.
Marijuana growers often prune their plants in an attempt to limit their height and prevent unwanted detection.

Klemenn ::

Link do novega programa oz do 1.70beta...tvoj je 1.60beta

sem našel v *.txt...pa sem mal pogledau...pa je...

Dj-Prah ::

Haha 1,70 beta je,ampak ka si ga ze skuru?>:D

LP8-)

Klemenn ::

sem dal na 230mhz je blo na ekranu vse črno..sem pustu za 10 min pa je blo potem vse v redi!

Paradajz_ ::

Pol praviš da ti deluje na 230Mhz8-O . Če pa ti ga daj pa meni pa ti jaz dam svojega pol ga pa zaradi mene lahko skuriš.
Marijuana growers often prune their plants in an attempt to limit their height and prevent unwanted detection.

Klemenn ::

aja...pozabu sem povedat gor je en 4x4 hladilnik :D

a to kej pripomore....sej zdej uporabljam vcontrol :O in mi teče še kr na 180mhz...mogoče kje kaka ...pa res slučajno kje...kaka popačenka....drgač pa teče...sm se moram it odločt pa en špil zašpilat da bom polj vidu

Klemenn ::

aja kaj zna kdo to navit mislim hardwersko......:8)

EvilK|NG ::

Voodooju lahko hardwersko samo dvigneš voltažo potem pa greš preurejat bios v katerem lahko dvigneš MHz !!! Če kdo rab bios current 195MHz ga lahko sendam . Sj drgač pa itq eni znate biose preurejat. The best voodoo site on net www.v3info.co.uk maš skor da vse kar rabš !!!


Lp!
EvilKing
Play your Cards Right !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EvilK|NG ()

Klemenn ::

sem probal že iz tle...pa jim link do biosa za v3 2000 oci sdram ne dela...prav tako za sgram.....

aja kaj je pomembno...ker tle opisuje voodoo 3 2000 16mb pci...jaz pa imam 8mb pci...bi moralo biti zaradi tega kak problem?

EvilK|NG ::

Ti prvo poglej kjero vrsto rama maš na začetku k ti izpiše 3dfx bios.Pol pa ti zdownlodi bios za Voodoo3 2000 PCI (kjer ram?) pa seveda gledas na najnovejso verzijo !!!




EvilKing
Lp!
Play your Cards Right !

Klemenn ::

mam sgram....

kaj je pomembno...glede na to da so uni drajverji najbrž za 16mb in glede na to da mam jaz 8mb?

kaj je boljš sgram ali sdram?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolj navite grafične kartice (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
675799 (4362) The B
»

Koliko ma voodoo3 2000 Mhz RAM?

Oddelek: Navijanje
5907 (773) l33t
»

Voodoo 3 2000-navijanje in modificiranje

Oddelek: Navijanje
281891 (1466) Paradajz_
»

Vodoo3 2000 v 3000

Oddelek: Navijanje
16961 (760) singular
»

overclockanje voodoo-ja 3

Oddelek: Navijanje
261239 (909) singular

Več podobnih tem