» »

ventilator na matični plošči ropota

ventilator na matični plošči ropota

euro ::

oi...
ventilator na matični plošči mi spušča čudne zvoke...kot da bi ga kaj oviralo pri vrtenju...spihau sem škatlo da ne bi biu prah not al kj podobnega...in pregledal ventilator...pa ne widim da bi blo kaj narobe...drugače se pa normalno vrti...samo ropota...

mogoče kdo ve kaj bi lahko blo narobe??

Meizu ::

Mogoče je iztaknjen iz ležajev ali pa so ležaje izrabljeni. Verjetno je prva možnost. To se dogaja tudi pri enem izmed mojih petih ventov in na usake toliko časa malce zaropota. V tem primeru ti ne ostane drugega kot nakup novega venta. Tako ali tako niso dragi, tko da se ne bi jas sekiral. Če ti ropota na matični plošči, poišči malce na internetu če ma kdo isti model rabljen ali pa poišči v trgovinah;)

euro ::

ewo pošiljam še s slikco s prikazom keri ventilator mi dela probleme...
matična plošča pa je asus a8n sli deluxe...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

pviran3 ::

Ga vzameš dol, greš v trgovino in kupiš istega, majhen dnar proti možnosti okvare.
Ali pa uveljaviš garancijo, samo za tista dva eura...

zaejec ::

jaz sem na svoji abitki nf7s zamenjal dva tale hladilnika. no, ko je sel drugi rakom zvizgat sem se odlocil za pasivno hlajenje.. in ga toplo priporocam tudi tebi. kupi ena fajn hladila rebra, kaksen euro vec morda, ampak se splaca. prvic star je definitivno tisja od ventilatorja in drugic, hladila rebra ne zacnejo cez par mesecev spet ropotat :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

klima hladi pri gretju se pa ustavi

Oddelek: Loža
85442 (5065) Spajky
»

Prenosnik se greje (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
586972 (5873) Pyr0Beast
»

Northbridge vent ropota, kaj zdaj?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
382276 (1642) XS!D3
»

Ekstremno zračno hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231756 (1243) Tomi
»

Thermaltakov Twin Cooler

Oddelek: Novice / Hlajenje in navijanje
141981 (1981) NiggerBob

Več podobnih tem