» »

SPAR računalnik

SPAR računalnik

Strumf ::

A ste videli ta zadnjo ponudbo SPAR računalnika? Zanima me, če se to sploh splača kupit (cenovno in po kvaliteti) za manjzahtevnega gamerja?

€ ni glih na razpolago.....

Tnx!

OChack ::

men se zdi ZeLO solidn, vsaj procesor in to, mogoče še dodaj giga rama pa je majka, ni verjetno najbl navbijalski stroj (kar se plate tiče, procesor 4400 ki ga mam jst gre komot na 3G) ampak po mojem mnenju je vredu, ma pa comshop istga za 20€ mn pa se mi zdi da je z 20LCDjem, nism zihr, mal poglej ostalo pa isto, razn slabše ohišje....
uglanm za ta gnar kup dokler majo
Int€l inside, IDIOT Outside

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OChack ()

Silvo ::

V sparu kupujem žemlje,sir,salamo....

lp
Silvo

Strumf ::

:D :D :D :D

OChack ::

ma vsaj ni tko k v hoferju ko maš zravn sadja še CDje al pa TV tm nek med zelenjavo postavlen:D
Int€l inside, IDIOT Outside

Strumf ::

Ko smo že pri Hoferju: kolega je navdušen nad 2 računalnikama, ki ju je kupil tam v akciji. Oba sta tip Medion, konfiguracija pa boljša od Sparove. Do sedaj oba delata brez problema, pa sta zelo zasedena.

OChack ::

nj mal pogleda notr v ohišje če ma še kj solate al pa kere banane spravlene:D :D :D
splača se ti uzet tega iz špara ali onega iz comshopa, ki ma 20. lcd
Int€l inside, IDIOT Outside

Jan987 ::

no potem rajše kupi comtronovega, ker kljub njihovemu ''odličnemu'' servisu so vseeno računalniška trgovin!

OChack ::

za servis ne vem kakšen je :) sam u šparu mislm da strokovnjaki nebi kompliciral:D
Int€l inside, IDIOT Outside

zcetrt ::

"Serviser strokovnjak za računalnike, prosim na blagajno 12. Serviser za računalnike, prosim na blagajno 12".

Saj mislim, da Spar prodaja Annijev računalnik, ali se motim? Pač, le bliže kupcem je, sedaj ob spričevalih. Verjetno do Miklavža ne bodo imeli več takšne akcije.
4.

Shark-357 ::

Saj mislim, da Spar prodaja Annijev računalnik, ali se motim? Pač, le bliže kupcem je, sedaj ob spričevalih. Verjetno do Miklavža ne bodo imeli več takšne akcije.



Jap PC je znamke ChilliGreen za katerega je uvoznik podjetje Anni.

dzinks63 ::

:)) Pa menda ja ne mislite da spar kupuje ChilliGreen pri Anni. Sugurno jih sam uvozi ene par kontejnerjev in jih nato proda po vseh stotinah sparov po EU.

zcetrt ::

Vem, da je Spar prodajal Comtronove računalnike v akcijah (tudi prenosnike). Verjetno, da v Belgiji ne, kajne? Grem pa sedajle pobrkati po katalogu, ki se nekje valja. Mislim, da sem videl Anni logo...

edit: Nisem našel...
4.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zcetrt ()

Roadkill ::

dzinks: Vseeno tudi spar rabi nekoga, ki strankam nudi garancijo in servis, kar je pa ponavadi ena racunalniska starcuna.
Ü

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roadkill ()

dzinks63 ::

:)) Nič ne rečem za servis , samo za prodajo se mi pa malo hecno zdi, da bi bil še en posrednik vmes.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

CoolBits ::

Dejte no... te računalnike setavljajo študentje in so plačani po komadu... nimam nč proti študentom ampak bom vedno bolj zaupal specializiranim trgovinam... sploh glede tehnike :)

Jan987 ::

Jah lahko dobišdobro sestavljenega lahkopaslabo, ampak skupno vsem je da so cenejši kot tisti v specjaliziranih trgovinah. Tako da je pri teh računalnikih iz špara, hoferja itd. pač pomemben dejavnik tudi sreča

OChack ::

to je vse strokovno stestiran >:D
vrjem mi da uradni servisi niso nč kj bol, še slabi sosedu so člih za lih da dela sestavl, ko pa uklopš usb se seuje ker preveč štroma požre al pa zj k ma adsl modem gor se mu po določenm cajtu ugasne tko da.........študentje kr znajo/mo sestavlat:D
Int€l inside, IDIOT Outside

Jan987 ::

Ne gre se z to če nekdo zna sestavit al ne. Računalnik tako ali tako lahko sestavi vsak, saj so navodila ponavadi bolj podrobna kot tista za igračke v kinder jajčku:D

Gre se za površnost, saj pač vsak želi v določenem času sestaviti čim več računalnikov, in je potem kakšna stvar bolj tako-tako sestavljena.

Phoebus ::

Ah fantje a pri ostalih masovnih sestavljalcih (npr. mimovrste, enaa, comtron, anni, jae, in tako dalje v nedogled) pa mislite da najamejo ljudi z najmanj 8. stopnjo izobrazbe in jim omejijo da manj kot 2 uri ne smejo sestavljat enega računalnika? Lepo vas prosim!

Kolegica je v eni izmed renomiranih štacun kupila serijski računalnik srednjega razreda (za nas nižji razred, ampak ni bil baš najcenejši; 150 bivših) in v prvem tednu se ji je nonstop sesuval dokler ni nekaj odletelo (baje so dali cviknjen IDE kabel), v prvem mesecu pa je mogla še enkrat nazaj da so ji ponovno "strokovno" namestili ventilator na CPU.

Da ne govorim da sem enkrat ko sem imel dovolj servisa odprl svojega laptopa (se je pregreval in sesuval pa bil že na servisu -garancija- pa nič jasno) ostal brez besed, ko sem videl da kar manjkajo vijaki hladilnika. Vsekakor se je idelano prilegal na cpu in gpu ;(

Tko da jaz vem da si računalnike sestavljam sam, za ostalo je pa po mojem dokaj enostavno ali kupiš v šparu, jaetu, mimovrste ali kje drugje; sploh če rabiš računalnik "za prižgat in peljat in se ne spraševat kakšna je mašina in kakšne gume ter kaj dela tisti gumb na armaturi".

OChack ::

ja to se popolnoma strinjam, tud sam rja doma sestavim pa ni nobene nalepke in podobno čez kišto, površnosti se dogajajo, ampak ko smo že pri špar PCjih, za to ceno kar dobiš se mi zdi oky, še giga rama se splača dokupt
Int€l inside, IDIOT Outside

Timmah ::

>>>Silvo: V sparu kupujem žemlje,sir,salamo....

Tako je. Ne zastopim ljudi, ki kupujejo elektronko v marketih. tistih par € cenejsa zadeva se ti zna kaj hitro mascevati. Saj ne da se zadeve drugje ne kvarijo samo ce kupim karkoli v racunalniski trgovini pa se mi pokvari nesem nazaj pa oni popravijo ali zamenjajo. Ko pa kupis isto stvar v sparu, hoferju,..., pa ti crkne pa moras poiskat al pooblascenega serviserja, ki je ponavadi 100km stran od tam kjer si zadevo kupil ali cakas da oni poslejo zadevo nekam kar traja spet pol leta. Pa ponavadi, ko klices ce je stvar ze popravljena naletis na veliko ljudi ki ne vedo nic o tvojem problemu in se te podajajo po telefonu tako kot flaso whiskeya na zurki.
donde esta francesca

OChack ::

jah anmen je met veliko ponudbo ane, zj kar se garancije tiče vsaj oddaš zadevo in se direktno ne jebeš z uvoznikom in serviserjem , pal je to njhovovo delo. pa mal več čakaš seveda, imajo pač take trgovine svoj segment kupcov, kar vrjamem da večina nas an slo-techu ni.
za dokaj nezahtevnega kupca ki 1. kupuje PC pa s emi zdi zadeva oky, njega bo itak serviser okol prnesu, zato je bol da v šparu nabavi, kjer majo prodajalci približno tok pojma kot on sam :) in se firma ukvarja potem naprej z servisom
Int€l inside, IDIOT Outside

opeter ::

Se strinjam z OCHack-om. Verjetno je res boljše, če tisti, ki prvič kupuje svoj računalnik kupikonfiguracijo recimo v Šparu. Točno tam, kjer kupiš salamo, sir, riko, kruh, zelenjavo... zakaj? Zato, ker lahko vse kupiš na enem mestu in če treba reklamirat, lahko vse skupaj odneseš točno tja nazaj. Tako pač deluje sistem.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

dzinks63 ::

:)) Tale računalnik je za kakega nezahtevneža dovolj. Za pisaniška opravila celo več kot dovolj, zatakne se pa ,ko tema nanese na igre. 1GB rama pogojno dovolj, je pa grafična 8500gt povsem nedorasla za zahtevnejše igre. Tako da igranje zahtevnih iger bi bila bolj na LOW kot kaj druga. Sploh pa za igre, ki prihajajo like Cryssis, bo pa kar neuporaben razen če bo kdo zadovoljen z totalnim minimum nastavitvami, samo potem to ni to.
Preslaba grafična, uborna miška , tipkovnica;
pozitivno pa Vista, procesor, disk;
pogojno monitor, osnovna plošča, ram.
V glavnem dalo bi se bolj uravnoteženo zadevo sestavit.

opeter ::

>>grafična 8500gt povsem nedorasla za zahtevnejše igre. Tako da igranje zahtevnih iger bi bila bolj na LOW kot kaj druga. Sploh pa za igre, ki prihajajo like Cryssis, bo pa kar neuporaben razen če bo kdo zadovoljen z totalnim minimum nastavitvami, samo potem to ni to

Hmm... vejetno računalnik ni zamilšljena, kot igralna postaja, ali?
Sicer pa bi na takle mašini Quake 4 poganjal na 1600x1200 na High nastavitvah brez problemov (ok, FSAA ne bi bil vključen, ali pač?). Nekateri gejmerji po novem itak prisegajo na konzole, npr. XBox 360.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

OChack ::

ubistvu je tko nekak, se pa spomnm ko so sosedje vsi veseli mel grafične radon 9200 jst pa 9100 ki je clo neki hitrejša od 9200 sam ko sm pršu gledat igrce in vidm gnilo grafiko...........no oni niso vedl kakšna je lahko grafika sploh, važno je blo da se je avto premikov in to je blo to, pa čeprov je igra delala v 640*480 al pa 800*600
Int€l inside, IDIOT Outside


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hitre blagajne Špar vs Mercator (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14222360 (12939) janezvalva
»

Nakup računalnika na obroke

Oddelek: Kaj kupiti
219863 (4283) Brias
»

Kdo laže? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
665947 (4265) Roadkill
»

Katero grafično kartico kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
131269 (1044) tilenn
»

Računalnik iz InterSpara (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
806303 (3775) alum

Več podobnih tem