» »

Nakup računalnika na obroke

Nakup računalnika na obroke

sajkofan ::

Dober dan! Mene pa zanima če se tale zadeva splača ali obstaja kaj boljšega. Problem je v tem, da v poštev ne pride kredit ampak samo nakup na obroke, ker drugače bi si sam sestavil računalnik? Če je možno dobiti tak računalni kje drugje ali če obstaja trgovina kjer lahko kupiš komponente po obrokih me prosim obvestite. Hvala!
http://www.bof.si/sl/product.cp2?guid=2...

Gwanaroth ::

Ne kupuj računalnikov v BOFu, Harvey Normanu, Hoferju, Sparu itd..

Kupi v kaksni resni racunalniski trgovini. Npr. RoLAN, Funtech itd.

Rolan vem, da ima obrocno odplacevanje. Ce pa recimo naletis na trgovino, ki tega ne ponuja, vzames pac gotovinski kredit na banki, racunalnik placas v gotovini (dobis se gotovinski popust) in nato eno leto oz. kolkor se pac zmenis, vracas banki.

Ah sem sele zdaj opazil da kredit ti ne pride v postev.
In drugic napisi bolj okolju prijazen naslov teme!
Lights often keep secret hypnosis..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gwanaroth ()

batista ::

Lahko vprašam zakaj računalnika ne kupit v BOFu, Harvey Normanu, Hoferju, Sparu...?

Mr.Ecko ::

Ker še sami nevejo kaj prodajajo... Vprašaj kakšen napajalnik , tip matične je notr pa boš vidu.
Sam da je 3500+ to bo vedel povedat....:D
Sicer pa je tvoja stvar, sam ne čez kak mesec jamrat ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mr.Ecko ()

mtosev ::

vga : nv 5700 256Mb Ram
lol res uboga grafa je to.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Gwanaroth ::

batista: Zato, ker dandanes precej velja tudi profesionalnost trgovine/trgovca in ne samo dejanski izdelek, ki ga kupis.

Ne mores v eni trgovini prodajat zamrznjenega pomfrija in prenosnikov.
Lights often keep secret hypnosis..

asus ::

comtron tudi da na obroke,pa jae tudi,mlacom tudi .....

Tody ::

Bigbang tud da na obroke :) Fantje roba je več ali manj ista. Torej HP prenosniki v BB so isti kot pri rolandu ali comtronu. Stem da če imaš srečo lahko v BB dobiš boljšo ceno, ker jih nabavijo 100 in dobijo že vhodno ceno boljšo, roland pa jih kupi samo 10.

Sem pa res za to da se računalnikov ne kupuje v šparu, ker tam pa res nemoreš vedit kak crap od komponent je lahko notr in niti nemoreš komu morit če gre kaj narobe al pa kakega prodajalca malce morit.

Mr.Ecko ::

Ja roba je ista, sam kdo kopuje hp ?:\

AlesC ::

Gwanaroth, Mr.Ecko: Čujta jst sem kupil compa v BigBangu pa ni nič narobe z njim. Sicer mata pa Bof/BigBang - ista firma, compe od PCX-a tak da sploh ni od njih nič odvisno. Misli pa da so na PCX-u tulk pametni, da ti za eno dobro grafo in procesor ne bojo dal 350w napajalnika, saj sami vejo, da bodo mel compa non-stop na servisu dok je garancija. Res pa je da imajo navite cene, zato je pa potrebno gledati akcije. Zatorej, jst priporočam obe trgovini, še posebej zadaj v božičnem času.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AlesC ()

Tody ::

Mr.Ecko se opravičujem ker nevem kaj je cool kupovati danes. Dell ? Apple ?

Matev ::

čimveč posrednikov je vmes

tem nižja je cena

ker vsak posrednik malo zniža

tako je najbolje kupovati v sparu

/ironija on

Loksorr ::

@Matev: Pol ti svetuješ naj se lepo v Tajvan odpravimo po kišto al kaj?
In ne bluzi. verjetno je še manj posrednikov v kompu, ki ga kupiš v šparu, kot v kompu, ki ga kupiš npr pri kaki računalniški firmi.
Živi in pusti umreti

Matev ::

ne
saj sem rekel
čimveč je posrednikov - tem nižja je cena

in v šparu je tako zaradi največ posrednikov tudi psoledično najnižja cena

razumeš?

Oktan ::

Ali kdo ve kje se da v današnjih časih najbolj ugodno kupiti računalnik po komponentah na obroke? Vidim da funtech ponuja to možnost, vendar mi ni čisto jasno kakšne so obresti. Lp

Gregor P ::

Tody je izjavil:

Sem pa res za to da se računalnikov ne kupuje v šparu
Ha ha računalnik, ki sem ga v Intersparu vrgel v voziček skupaj z CRT monitorjem, šunko, kruhom itd. mislim da leta 1999, je delal dobro do nedavnega, ko se je skuril napajalnik (kako lepo je zadišalo po sobi), vmes pa sem mu dal LCD monitor, čeprav stari še vedno dela. Sicer res predstavlja bolj relikt, ampak še vedno se da kaj pisarniškega narediti na njemu.:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Matev ::

leta 1999, je delal dobro do nedavnega


ja ampak za kaj zahtevnega ga nisi mogel uporabljati

francek1 ::

Gwanaroth je izjavil:

batista: Zato, ker dandanes precej velja tudi profesionalnost trgovine/trgovca in ne samo dejanski izdelek, ki ga kupis.

Ne mores v eni trgovini prodajat zamrznjenega pomfrija in prenosnikov.

Z lahkoto....kdor je pa tako zabit, da ne zna najt specifikacij na strani Mediona, recimo, pa naj se kar gre nategnit domačim preprodajalcem.. Mimogrede, kateri od teh nudi 3 leta garancije?
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

opeter ::

Noben. Samo nočejo priznati.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Oktan ::

Nobenega odgovorja na moje vprašanje? :(

opeter ::

Jaz kupujem samo takrat, ko imam denar za to. Pa če je potrebno, sestavljam kišto več mesecev.
Na obroke danes zelo težko dobiš. Sploh, če nisi redno zaposlen.

Oktan je izjavil:

Ali kdo ve kje se da v današnjih časih najbolj ugodno kupiti računalnik po komponentah na obroke? Vidim da funtech ponuja to možnost, vendar mi ni čisto jasno kakšne so obresti. Lp


Zakaj jih ne pokličeš?

Sicer pa imaš tukaj lepo razloženo:
http://www.funtech.si/si/informacije/pl...

Ali je možen nakup na obroke?

Na obroke je možen nakup s kreditno kartico Eurocard/Mastercard ali Karanta. Obe obročni odplačili se vršita direktno z vašo banko, zato se za več možnosti takšnega načina odplačevanja lahko obrnete na vašo matično banko.

Kredit vam lahko pomagamo pridobiti tudi z izdelavo predračuna za nakup blaga (pred izdelavo referenta opozorite, da potrebujete predračun za pridobitev kredita), ki ga predložite vaši matični banki in vam na podlagi predračuna izdelajo ponudbo za kredit.


Enostavno povedano: vse se ureja preko tvoje banke, kjer imaš odprt bančni račun.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Brias ::

mlacom, anni ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje kupiti gaming računalnik na obroke? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5221759 (16410) gpanta
»

Budget Pisarniški računalnik na Diners 100-200eur

Oddelek: Kaj kupiti
221742 (1227) umetnic
»

Nakup računalnika obročno plačilo?

Oddelek: Kaj kupiti
152587 (2245) Brias
»

nakup prenosnika na položnice

Oddelek: Kaj kupiti
165132 (4646) zantel
»

Harvey-norman Računalnički komplet

Oddelek: Kaj kupiti
243396 (2682) lalan

Več podobnih tem