» »

North Bridge

North Bridge

alesek86 ::

zanima me, če ima north bridge kakršnokoli povezavo z temperaturo procesorja? a bi, če bi tudi NB hladil aktivno, prišlo do znižanja temperature proca?
upam, da bo znal kdo pojasniti...

hvala za odgovore

Lp, aleš

Matek ::

Direktne povezave ni. Edina zveza je to, da sta blizu in če nimaš dobrega hlajenja, bo vroč zrak z northbridgea vplival tudi na dodatno segrevanje procesorja, drugače pa nista povezana.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Laptop in ventilator(vročina)

Oddelek: Pomoč in nasveti
143991 (2609) Neumann
»

Programi za merjenje temperature (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10236019 (13234) BaRtMaN
»

Program za odčitavnaje temeprature

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
193078 (2879) benjaminnaj
»

prevelika temperatura in glasnost?!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81862 (1664) SimplTech
»

Je res, da ABIT plosce kazejo 10 stopinj visje temperature?

Oddelek: Navijanje
292054 (1634) mloncar

Več podobnih tem