» »

Razer Tarantula vs. Logitech G15

Razer Tarantula vs. Logitech G15

MViper ::

Ola

Sem lastnik Logitechove G15. Nekoliko razocaran, predvsem zaradi kvalitete materialov. Tipkovnica je po letu in pol obrabljena [pod tipko space], kot da jo imam ze 15 let. Tipke sem pa tudi enkrat ze menjal, ker so sle ob barvo.

No, fora je drugje. Kot je javno znano ima Logitechova G15 probleme s kombinacijo smernih tipk in recimo shifta. Cim tiscis 2 smerni tipki, ostale ne delajo. Modeli pravijo, da je to pac tako, ker so imeli v mislih gamerje, ki itak uporabljajo kombinacijo WASD tipk. Sam pa sem pristas good old smernih tipk in me omejenost le-teh mocno moti.

Izjava iz Logitechovega foruma:

When I use the arrow keys to move when I'm in a game, I press SHIFT to walk, and then try to move right at the same time, but it doesn't work. I just go straight. But it works when I go left, just not right. Why?

Long story short. It desn't work. It will never work. We know it sucks, but, it doesn't work.



Zanima pa me, ce je tukaj kaksen lastnik Razerjeve Tarantule ali Microsoftove Reclusa [ki jo delajo skupaj z Razerjem].. Je pri slednjih enaka tezava s smernimi tipkami, kot pri Logitechu?
..: WilliamsF1 Team & Liverpool FC :..

Urc ::

To še pri moji Logitech Media Elite ni težava :))

M-XXXX ::

Sam tudi nimam te težave in imal G15!

MViper ::

Urc: OK, potem pa probaj kombinacijo: a . l [a pika L], ce ti dela?

Ker dal sem celo morje tipkovnic cez in ta kombinacija mi samo na eni microsoftovi dela [pa ostale ne delajo] in na G15..

Na G15 mi pa ne dela: puščica gor, desno in shift.. vse naenkrat..
..: WilliamsF1 Team & Liverpool FC :..

MViper ::

Kako nimas te tezave, ce je to tipicni tovarniski bug G15?? :\
..: WilliamsF1 Team & Liverpool FC :..

Urc ::

No sem probal uno kombinacijo ko si napisal:\ , deluje brezhibno :)

MViper ::

Ma, sprobat bi jo moral sam.. igram par spilov na tipke, kjer moras tiscat 3-4 knofe naenkrat..
..: WilliamsF1 Team & Liverpool FC :..

tsatthoggua ::

Na Logitech Elite mi delajo točno tiste kombinacije zgoraj brez problema. Je pa res da 3 tipke istočasno še prebavi - 4 pa ne več.

Matek ::

Erm, a rabiš LCD zaslončke, kupe dodatnih tipk in podobne funkcije? Če ne, je zmaga Steelkeys 6G (celo pri nas jo imajo). Stvar je narejena iz zelo kakovostnih delov, tako da na hitro obrabo kar pozabi, poleg tega pa je prilagojena za sočasno zaznavanje velikega števila tipk. Je pa res, da je čisto oldschool in nima nobenih posebnih dodatnih funkcij, zato sem tudi vprašal na začetku posta, če jih potrebuješ.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Phoebus ::

Tale pa nima niti volume control-a :) Dejansko je kul ko se navadiš na dodatne tipke. Kar se tiče LCD-ja je pa the best ko imaš na njem nonstop CPU, MEM, TEMP in še kak podatek...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Phoebus ()

MViper ::

super, pogresam samo volume control.. da bi imela ene 3 programabine tipke + volume control, pa bi jo verjetno nabavil..
..: WilliamsF1 Team & Liverpool FC :..

M-XXXX ::

Volume control je tisti vrteči se gumb!

MViper ::

Kje?

..: WilliamsF1 Team & Liverpool FC :..

imamut ::

Sem prebral da ima tipkovnica Razer Lycosa to popravljeno in da lahko pritisneš več tipk skrat!

roli ::

Zanimivo! Jaz sem šel naredit en glup test koliko tipk lahko naenkrat pritisnem na Apple Aluminium Keyboard. Komot potegne tudi 6 tipk naenkrat - vendar samo navadne črke. Smerne tipke in kombinacija a.l ne dela. Pri petih tipkah naenkrat deluje super vendar pri šestih se opazi malenkostna zakasnitev od pritiska do tega, da se pojavi znak na zaslonu.
http://www.r00li.com

BloodyShadow ::

A kdo ve kje bi lahko dobu slovenska navodila za to tipkovnico?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero tipkovnico priporočate?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7911856 (8272) Half-Saint
»

Katera gaming tipkovnica ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
556106 (4951) deadbeef
»

OCZ z novo tipkovnico

Oddelek: Novice / Ostale najave
283628 (2655) subby
»

Nova anketa: Koliko ste odšteli za tipkovnico in miško s podlogo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
877286 (5938) specterss
»

Katero tipkovnico (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
796387 (5047) Jan987

Več podobnih tem