» »

Katera gaming tipkovnica ?

Katera gaming tipkovnica ?

«
1
2

fakmarjana ::

Katera gaming tipkovnica je po vašem mnenju trenutno najboljša in zakaj ?

Hvala

Lp

SmeskoSnezak ::

LOGITECH g15 FTW
@ Pusti soncu v srce... @

Tilen ::

Najcenejša. Zato, ker ko jo poliješ s sokom ipd in postane sticky jo enostavno vržeš v smeti in greš po novo. Pa še bacili se tok ne nabirajo gor če jo redno menjavaš ;D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

tilinho20 ::

Ja jaz imam Logitech Media in je super tipkovnica.

dr.Akula ::

Ja jst mam tud Media, samo so smerne tipke že malo izrabile. Tako, da me zanima če ima kdo izkušnje z Logitech Wave; če se je težko navadit tipkanja gor, pa če je v redu za igre, zaradi postavitve tipk sprašujem.
ni podatka

mijav7 ::

Jaz imam Logitech Wawe in je super. Takoj se navadiš na postavitev tipk.

dr.Akula ::

Aha fajn, kako se pa kaj obnese v igrah, je kaj zajebano recmo w, a, s, d, kot smerne tipke pritiskat?
ni podatka

spyder ::

wave ima moj sosed in ni problema s tipkanjem....pa veliko priročnih tipk ima....in še mehki podstavek....trenutno ena boljših tipkovnic....
js si tut že mislim tipkovnico menjat (jo mam že kakih 6let)....ampak bom še rajš počaku do božiča da pridejo mal nove vn....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: spyder ()

Reaper ::

jaz imam Logitechovo G15 (1. verzijo) in je ne zamenjam za nobeno drugo na svetu :) je super za tipka, zaslon mi prou pride pri izbiranju glasbe in ostalih malenkosti, 18 tipk ki si jih lahko poljubno nastavljaš in še tisto kar meni največ pomeni, osvetlitev tipk :D

darius ::

Najcenejša. Zato, ker ko jo poliješ s sokom ipd in postane sticky jo enostavno vržeš v smeti in greš po novo. Pa še bacili se tok ne nabirajo gor če jo redno menjavaš ;D


To glih. Eni pa mislijo da če bojo dali vun 100€ za tipkovnico da bojo meli v crysis na very high 56fps. Rajši investiraj v miško :)
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

spyder ::

no kakšna pa mora biti miška da se najbolje in najlažje igra??

darius ::

Logitech MX518, MIcrosoft Intelli 3.0, Razer Copperhead, Lachesis, Logitech G5 ... je kar izbire.
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

Blinder ::

A niso vse iste? Vazno samo da lahko bere 3 tipke naenkrat - to je nujno pri nekaterih igricah, ko rabis drzat gas, brenzo pa tipko za prestavo ali sklopko hkrati.

A sem edini ki uporablja tipkovnico, ki je prisla iz smeti?:D Pa misko s koleščkom, ki je tudi prisla iz smeti?:D
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Toxic ::

Jaz imam tudi logitech wave in je super.Navadit se pa sploh ni težko :D

spyder ::

js mam drgač tole miško: http://www.nakupovanje.net/trust-mi-775... pa tole tipkovnico: http://www.fmc.si/product.cp2?guid=4511...
z miško sm zlo zadovoln...ena boljših za ta denar...ma kr dost gumbov za glasbo (glasnost, play-stop), za prestavljanje strani naprej-nazaj....in še kaj...
pa baterije mi držijo že 8 mesecev....
tipkovica pa tut ni slaba (6let stara)...dobu sm jo zraun kompa....in še noben gumb ni crknu.....drgač pa lahk držiš do 8 gumbov hkrati....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: spyder ()

Bethrezen ::

Cherry... itak.
www.urbanterror.net

neres ::

Tipkovnica je ena redkih komponent, kjer lahko za malo denarja dobiš dovolj dobro robo. Za 10€ ali še manj dobiš tipkovnico, ki bo delala kot je treba. Greš v trgovino, kjer imajo dosti izbire, poskusiš malo potipkat in kupiš. Ni nujno da bo draga tipkovnica boljša, lahko bo precej slabša. Sem uporabljal eno dražjo Logitech, ki je bila obupna: trde tipke, če si jih pritisnu malo pod kotom so se zatikale, kmalu so ene začele odpovedovat itd.
No potem sem kupil eno za takrat še slabih 2k SIT in je vsaj ene 2 razreda boljša od tiste Logitech, kar se tipkanja tiče. Plus mi je ni škoda, če jo uničim, ker je poceni. Ampak zdej dela že ene dobre dve leti brez problemov, kot prvi dan. Je pa res da nima nekih dodatnih tipk za glasnost in ne vem kaj. Ampak tiste tipke so meni osebno brezveze, oz. še boljše da jih ni, ker tipkovnica pobere manj prostora na mizi.

tilinho20 ::

Ja je pa tudi odvisno na kakšne tipke si navajen oz. katere so ti najbolj všeč. Meni osebno so najbolj všeč visoko ter da so mehke. Media je prav takšna. :)

DSmadfan ::

Cherry... itak.

2x

Imam 7 let in pol staro Cherry tipkovnico. Cherry FTW!

darius ::

kak je sploh lahko "gaming" tipkovnica, saj nič ne pripomore pri igrah. :\
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

;-) ::

Mal pa =)

.Men je dobro če ima tipkovnica osvetljene tipke (da se znajdeš po temi) btw drugače tipkam slepo, vendar to mi je vedno super da je.

.Dobr je da ima par tipk ki jih res RABIM (glasnost za štelat, glasba naprej, nazaj, stop, play/pause)

Uporabljam G11. Zakaj? Hotel sem kupit g15 pa je oranžna, moja soba pa ima cela modro osvetlitev oz. vse je v modrem stilu in nebi pasalo.

Kaj mi je kul:
Zadovoljen sem maximalno. G tipke mi pridejo prav, všeč mi je multimedijski del (ni preveč nepotrebnih tipk), glasnost raguliraš tako da sučeš kolešček) izredno sem zadovoljen, da se da tudi v 2 stopnjah nastavit svetlost tipk (sam itak imam skoz na polno) in gumb MUTE. Tipke so po skoraj letu dni še vedno tihe in še vedno DELAJO (wiii, pri drugih poceni tipkovnicah ala trust itd. so mi pocrkale hitro ali začele slabo prijemat, barva šla dol ali pa začele klikat čudno).

Kaj me moti:
Tipka ž ima čudno postavitev, ENTER je manjši od ostalih tipkovnic. Kljub vsemu pa sem se je hitro navadil in če mi crkne bom sigurno kupil G11 ali G15.

Če bi lahko na računalnik spravil skupaj svojo tipkovnico in jo potem dobil za neko razumljivo ceno bi vzel G11 in ji odvzel desni del od ENTER vse kar je desno ne potrebujem (smerne tipke, home, insert, del in podobno sranje).

spyder ::

moj sosed ima G15 z modro osvetljenimi tipkami...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

Master94 ::

jst mam tut G15(2. verzija) pa sm zelo zadovoln. dodatne tipke mi včasih res pridejo prav da ni treba iz igre metat da lahko komad zamenjaš...Pa lcd je uporabn za score gledat pa mal taktizirat med igranjem.

P.S.:G15 v modri barvi je prva različica.

spyder ::

js sm gledu tto g15 druga verzija...ampak sm se potem odloču da še mal počakam da pridejo nove vn...

t3hn0 ::

wave ftw :)

ce ne rabs anit-ghostinga, potem priporocam...drugace pa tud razer lycosa ni slaba
^.^

gruntfürmich ::

jst sem si zaželel merc gamin keyboard, pa si jo bom morda še kdaj kupil. zdaj imam neko čip varianto
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

gogolinho ::

a razerjeve pa nihče nima?

js sem si hotu kupit novo razerjevo lycosa USB. pa nimajo še sploh v slovenije:S

Zgodovina sprememb…

fakmarjana ::

Meni se tudi tota dopade pa ne zasledim kje bi si lahko kupo s slovenskimi tipkami. ^^

Pyr0Beast ::

neka tipkovnica hrvaškega proizvajalca. Bol's jo touku, bol je delala [:D]
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Doman ::

@gogolinho

V soboto sem v Big-Bangu na Rudniku videl Razer Lycos ;)

lufy ::

milite če imate najdražjo tipkovnico da boljše igrate? lol? koši nekaj poceni lepega pa to je to!

t3hn0 ::

lycose pridejo kmalu s slo layoutom. vem da jih pri agtju dobijo. mi je ravno pred ksnim tednom govoru prodajalc ko sem bi tam...
^.^

fakmarjana ::

O super. :-)

gruntfürmich ::

milite če imate najdražjo tipkovnico da boljše igrate? lol? koši nekaj poceni lepega pa to je to!

če imaš skos navadno si pa menda ja enkrat zaželiš kakšno gaming; več tipk naenkrat pritisneš, bindi....
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

PARTyZAN ::

Pri G15 je problem črna barva na tipkah. Na moji je začela (barva) ponekod izginjat (space bar in smerne tipke)

Stvar sem prvič opazil malo po tem, ko je šla garancija...

Spacebar


Smerne tipke 1


Smerne tipke 2

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

t3hn0 ::

@PARTyZAN
jah, zgleda da prevec rad skaces naokoli ;)
btw. cist keyboard...moj ni tolk :D

@lufy
ce imas bolsi keyboard se ni nujno (lahko pa) da bos bolje igral. je pa bols, ker so ponavad taki keyboardi iz boljsih materijalov (ceprav PARTyZAN tega ravno ne potrjuje), tipkanje je malce hitrejse, predvsem tisje, mogoce mas mal spremenjen layout za gaming uporabo, vec funkcijskih tipk, boljsi software...seveda je pa cisto odvisno od tipkovnice ;)
^.^

D3m ::

Logitech G11, cenejša od G15 pa tud boš zadovoljen.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

gogolinho ::

t3hn0 mogoče veđ kdaj?

to bo spet tako velika cena da dol padeš.. v big bangu imajo tarantelino za skor 100€ ko jo majo v austriji za 76€ lycosa pa stane 71€ da bo v sloveniji preko 100€


Sem si hotel kupiti v austriji sam bv švabske črke meti na tipkovnici.. čist out:P

Zgodovina sprememb…

t3hn0 ::

t3hn0 mogoče veđ kdaj?

to bo spet tako velika cena da dol padeš.. v big bangu imajo tarantelino za skor 100€ ko jo majo v austriji za 76€ lycosa pa stane 71€ da bo v sloveniji preko 100€


Sem si hotel kupiti v austriji sam bv švabske črke meti na tipkovnici.. čist out:P


ej na zalost ne...mi ni znal nic povedat kdaj. lahko probas poklicat pa mal povprasat :)
ja, ne govor o nemskem layoutu ;) jst sm tud razmislu o nakupu iz tujine, pa sm potem rajs po logitech wave posegel :D
^.^

Dead_Eye ::

Imel Cherry veliko let, zdej že dobre 2 leti Logitech Ultra-x. Super zadovoljen, moje zapestje tudi zaradi nizkih tipk. Edina slabost je tisk na tipkah, ki se dokaj hitro zdrsa. (17-let stara cherry pa je še vedno kot nova :))
The one and only

krentam ::

Razmišlam o nakupu Lycose ali pa Wawe..nism zihr kero bi..katero priporočate?
LP

bluefish ::

Preizkusi pred nakupom občutek tipkanja,...

TOP ::

Kateri razpored je bolši Nemški ali USA.Hvala

bluefish ::

Odvisno. Za programiranje in brskanje nedvomno USA. Pri ostalem je pa DE podoben našemu.

TOP ::

Ja sam DE ma neke oznake gor na tipkah in razpored je isti kot pri USA ali se motim.

bluefish ::

Eto, lahko izbereš, katera ti bolj odgovarja :) .

US International

vir: Wikipedia

Slovene

vir: Wikipedia

Germany

vir: Wikipedia

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

TOP ::

Zamenjal si US za Germany,poglej malo.Tiste pikce nad tipko je DE zadeva.US tega ne uporablja.In DE ma tud mali enter to sem gledal od Razorja Lycos recimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

bluefish ::

Ne, je kar pravilno, ker se gre za US International izvedbo. Čista US pa je:

US

vir: Wikipedia

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

TOP ::

Aha zdej razumem Hvala ti blueFish.Sepravi tud US je dobra in podobna,ker enter tipka je mala tud pri DE sem gledal.

krentam ::

Kupu bi Lycoso sam ko je nikjer ni z slovenskimi tipkami...so mnde neke nalepke (na mimovrste sem jih videl), s katerimi prelimaš črke ter je potem normalno (ko naštimaš v winsih slovensko tipkovnico)
E8500, 4850 1 GB, WD Caviar Green 1Tb, GIGABYTE EG41MF-US2H
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gamer tipkovnica (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16047588 (42198) LordPero
»

Tipkovnica za gaming (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
7114113 (12530) 3man
»

Katero tipkovnico priporočate?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7911767 (8183) Half-Saint
»

nova tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
202361 (2081) IvoJan
»

Katero tipkovnico kupiti (Logitech MX3200 VS Desktop Wave VS Desktop Comfort)

Oddelek: Kaj kupiti
152703 (2357) ST-777

Več podobnih tem