» »

Napaka FTP mape

Napaka FTP mape

Marko07 ::

Spoštovani!

Na strežnik bi rad prenesel datoteke za inštalacijo Jommle ampak mi po nekaj časa napiše napaka FTP mape, časovna omejitev za operacijo je pretekla!

Evo slikco
Napaka mape

Potem sem tudi poizkusil z SmartFTP in mi je nekaj datotek skopiral na strežnik potem je napisal tole [21:13:12] Vzpostavitev povezave ni uspela, ker se povezana stranka ni pravilno odzvala v navedenem času, ali pa je bila vzpostavljena povezava prekinjena, ker se povezani gostitelj ni uspel odzvati.

A mogoče ve kdo kaj bi bilo narobe?

Marko

Road Runner ::

obrni se na svojega gostitelja, oziroma administratorja serverjev. problem je skoraj zagotovo pri njih.
http://dusan.fora.si/blog/ (742617000027)

Hair ::

Po delih prenašej zadevo in ne vse naenkrat.

Lp!
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

Groove ::

nekateri strežniki imajo omejitev velikosti datoteke ali pa časovno omejitev enkratnega uploadanja (zaradi preobremenitve). kot so ti že povedal, se obrni na providerja ali pa uploadaj po manj datotek (ali pa mapo po mapo) ;)

SurfMan ::

Če ne moreš spravit niti ene joomle s smart ftp gor, potem je nekaj resno narobe s ponudnikom ali pa s tvojim načinom uploadanja. Kaj bo šele ko boš joomlo res začel uporabljat. Sam sem poskusil skoraj vse zastonjske ponudnike in nikoli nisem imel problema s tem. Jomla pa nima nobene datoteke tako velike da bi bil problem v omejitvah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SurfMan ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletno Gostovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8516605 (7525) next3steps
»

FileZilla ftp strežnik

Oddelek: Omrežja in internet
245458 (3362) vice boy
»

Kje shraniti 817MB datoteko (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
674907 (3549) CaqKa
»

Strežnik

Oddelek: Izdelava spletišč
111285 (939) the_game
»

Narediti svoj FORUM (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
765176 (4593) bzagozen

Več podobnih tem