» »

2000 eur in prenosnik

2000 eur in prenosnik

Player0 ::

Prebral sem že kar nekaj naslovov in pogovorov na tem forumu in nikjer nisem zasledil odgovora na moje vprašanje… ali so teme stare in neveljavne ali pa so cenovno neprimerljive… sedaj sem z iskanjem obupal, zato bom vprašanje kr zastavil:

Imam 2000 eur in nimam pojma kak prenosnik naj si kupim, ker je na trgu preveč velika izbira... mi lahko kdo kaj predlaga... sam sem že gledal veliko ponudb in najbolj blestela mi je ta:

http://www.mimovrste.com/katalog/produc...

Rad bi še prebral vaša mnenja…. kaj bi vi naredili na mojem mestu?
Hvala za mnenja!

Pat_MaGroin ::

Za tak denar MacBook Pro (pocakaj nekaj dni, da pridejo novi modeli).

LP,
PIC

miha22 ::

Ki bo stal v sloveniji 2059 eurov v sloveniji tako da bo treba malenkost dlje seči v žep.

cpu ::

če si res player, pol Toshiba gaming laptop.
Enga tacga za 2000 evrov sem preskusil in bil navdušen. Design, oranžna barva, oblika, tipkovnica, zaslon, C2D, 2gig ram, geforce7900gs512mb...vse 1A.

sm, to ceno sem vidu na netu pr eni trgovini že par mescov nazaj. Mislim, da ta računalnik ni v neki akciji, tko da najbrž se podražu ne bo, lahk pa jih bojo prodal...

na tvojem mestu bi mal pogledal za novimi toshiba laptopi, k bojo imel grafične kartice verzije 8xxx, link fudzilla.8-)

cpu ::

pa še dodaten usb keyboard rabš, če boš gor špile igral.
po par 10 minut se tiplovnica na laptopu tok segreje, da ni možno držat rok nad tipkovnico, sm taki problemi so z vsemi laptopi, če jih uporabljaš za igrce :)

tisti k sem ga jest preizkusu, je imel iste specifikacije kot zgoraj omenjeni model, le v imenu drugo oznako.

CyberAD ::

pomagalo bi, če poveš za kaj vse misliš uporabljati laptop.

Player0 ::

Najprej hvala za dosedanje nasvete.

Želim si že, da bi Prenosnik imel 17" ekran. Imel bi ga pa za vse (Igre, risanje...). Namizni računalnik, ki ga imam, več ne dohaja mojih potreb in si zato želim nov računalnik. Vem, da bi za tako ceno dobil zelo dober namizni računalnik, ampak jaz bi rad imel tudi prenosnika, ki pač bo za razliko slabši... ampak bi še bil ok.

miha22 ::

Toshiba bi ti po mojem zadostovala za vse današnje igre in pač karkoli ti bo zapasalo delat z računalnikom. Če bi pa raje kako višjo resolucijo pa poseži morda po Hp nw9440 ?

CyberAD ::

tale HP deluje dobro, čeprav bi na prvi pogled rekel, da malce precenjen. ampak predvidevam, da k ceni precej prineseta Quadro in visokoresolucijski ekran.

sicer pa mislim, da je takole: že za 1k€ lahko dobiš precej spodobno zadevo, za 2k€ boš pa verjetno lahko dobil laptop, ki prekaša večino desktopov :)

cpu ::

pr toshibi dobiš največ za svoj denar.

pixel na LCDju od tega HPja pride pa tok majhen, da je kr kriza. Najbolj si je prej ta dva zaslona pogledat v živo, da ne bo pol kakšnih neprijetnih presenečenj.

ta toshiba ima steklen zaslon, kar je zdej v modi. pride zelo lepa slika - žive barve, bolj kot pa pri drugih navadnih LCD monitorjih, ki imajo mat zaslon. Pri tem steklenem zaslonu se tut odseva okolica v zaslonu, ampak to ne moti, jaz bi ga takoj zamenjal za svojega starega mat LCDja.

samo laptop za 2k€ je še vedno slabši od (desktopa + 19' LCD) za 1k€ :D

Pesimist ::

Po moje je totalna bedarija laptop za to jemat. Ce pravis risanje in igre. Ni bolsega kot desktop comp za te namene. Prenosni pa tudi ni nevem kak fejst glede da hoces 17 colskega kar je za risanje seveda malo, za prenosni racunalnik pa prevec lol.
Jaz gledam da je prenosnik cim manjsi in ne velik drugac.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Player0 ::

Pri meni je problem, da grem večkrat kam in do sedaj sem vedno vzel poleg namizni računalnik... včasih ga niti nisem mogel, ker je pač velik... pa vse to nosit. Zato si želim prenosnega... samo, če nebo zmogljiv si pa tudi nebom mogel kaj z njim začet. To, da dobim veliko boljši namizni računalnik za tak denar, to vem :) Glede tega sem tudi dolgo premleval. Trenutno sem za prenosnika. In koliko vidim ima ta od Toshibe par stvari bolj zmogljivih kot HP. Vsaj številke tako kažejo :)

Fr33man ::

Toshiba je bolj multimedijsko usmerjen laptop, HP pa je bol za v poslovne vode. Če praviš da bi rad igrce špilu, boš najbrš cenil tudi boljše vgrajene zvočnike pri Toshibi in pa resnično bolj živo barvo zaslona. Sem oba modela videl v živo in kljub temu da sem pristaš HP-ja sem bil nad Toshibo naravnost navdušen.

*TV* ::

eni mate ocitno prevec denarja.

za ta denar lahko kupis super prenosnik in desktop racunalnik skup.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik ali namizni računalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
295064 (4090) mirancar
»

Test MSI GX720X - prenosnik najvišjega razreda by M-XXXX

Oddelek: Strojna oprema
333921 (3318) IVo
»

prenosnik vs. namiznik (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
676105 (4853) Fr33man
»

IBM vs. DELL

Oddelek: Kaj kupiti
201732 (1497) bradek

Več podobnih tem