» »

Kteri CD-RW kupit?

Kteri CD-RW kupit?

TiMe25 ::

Na zalost mi je v 23 mesecu starosti crknu Philips CDD3610 ( src="http://www.slo-tech.com/script/news/Sma...>Philips sucks - nikol vec nic ne kupim od Philipsa ).Zanima me predvsem kaj lahk dobim za 50kSIT.Po mojih preverjanjih najvec cena/zmogljivosti ponuja Richoh ( 8/4/32 + overburn+CD Text ).Kaj mi priporocate vi dragi prijatelji )
TiMe it's always on my side !

TiMe25 ::

Prekleti smeskoti !

Na zalost mi je v 23 mesecu starosti crknu Philips CDD3610 ( Philips sucks - nikol vec nic ne kupim od Philipsa ).Zanima me predvsem kaj lahk dobim za 50kSIT.Po mojih preverjanjih najvec cena/zmogljivosti ponuja Richoh ( 8/4/32 + overburn+CD Text ).Kaj mi priporocate vi dragi prijatelji )
TiMe it's always on my side !

PaJo ::

Hm, ja kar dobra reitev za nase razmerej. Vem pa ze eno dobro ponudbo v Austriji cd bos kaj hodil gor majo anmrec Teac 4/4/32 za piclih 2000ATS in ce se vse skup presmuglas te pride samo 26 jurjev, kar se meni zdi super cena, pac odvisno kolko hitrega pekaca rabis:D

Ce pa se menimo za velke potrebe pa ti priporocam kaksenga plextorja 10/12/32, samo je pri nas zal zelo drag pri sosedih pa ga ni za dobit;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

TheJack ::

Preprost odgovor: PlexWriter 8/4/32 za cca. 50 jurjev. Je 10x boljši od Ricoha za isto ceno. Podpira overburn, CD text, 80 min cedeje in CloneCD (preverjeno! - ga imam tudi sam).
Za tak denar boljšega pekača ne boš dobil!

Lp
Bonis nocet, qui malis parcit.

miranpozar ::

Mitsumi 4804 podpira vse gor nasteto in stane malo manj. Ga imam jaz in je mega!
Miran Požar, Portorož, http://sites.google.com/site/miranpozar/

|ViPeR| ::

Za plextorja 8/4/32 vem da rula.:D

Kaj pa Acer 8/4/32 ki ima 8MB predpomnilnika? A je za kej?

lp

Brody ::

vzem plextorja 8x, več itak ne rabš, dost pocen in izredne kakovosti!
če maš pa še mal več keša pa Teaca 12x za 65k.

TiMe25 ::

Lepo Lepo

Fantje pr kom še dobim Plextorja 8/4/32.V kteri trgovini ... kolk sem jaz spraševal ga nima več nihče na zalogi!
TiMe it's always on my side !

TheJack ::

Ja še malo poišči.. Sigurno ga ima še kdo na zalogi. Če ga pa nikakor ne boš dobil, potem pa imaš več možnosti: lahko vzameš osemkratnega HP-ja (cca. 55 jurjev) ali pa PlexWriterja 12/10/32 na IDE vodilu (cca. 70 jurjev), kakšno Yamaho (ne podpirajo CloneCD-ja!), pa tudi Teaci niso slabi. Če si na tesnem z denarjem, bo pa tudi štirikratni Mitsumi povsem dovolj.

Nikakor pa ne kupuj Philipsa in pekačev, ki uporabljajo njegov mehanizem (BTC, Iomega, nekateri Waiteci in Acerji...). Izogibaj se neznanih firm, zakaj 90% boš v njih našel Philipsa.

Aja, še to: Če boš kupoval 12x pekač, si privošči Plextorja. Teac nima burnproofa, Ricoh je pa nesiguren.

Lp
Bonis nocet, qui malis parcit.

StarY ::

Plextor 8/4/32 IDE ne mores vec kupit, je sel iz prodaje pred kaksnim mescem in pol.:'(

andrej ::

V bistvu je vseeno kaj kupis, samo da ima burn proof.

Najbolj popularen je seveda Plextor, ampak teh je ze tezko dobit v AUT - pri nas so tak predragi... Ima pa tudi TDK model, ki ima burn proof...:D

Ceprav za burn proof pekace das malo vec (ker jih pod 12x nimas)8-O pa v koncni fazi prihranis.

AvAkI ::

Kupi Plextor 12/10/32

okoli 85.000 sit:))

andrej ::

v AUT ga mas za 4000 silingov...:)


Ampak samo ce ga kje se najdes, ker je ful povprasevanje... Ce ne se pa zadovoljis tudi z TDK za isto ceno, ki ma tudi burn proof in tudi dela pri 12x10x32...8-O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV LED Philips 46PFL4508H/12 mnenja

Oddelek: Zvok in slika
344076 (571) val46
»

Philips 42PFL6007

Oddelek: Pomoč in nasveti
71279 (1191) SloSlayer
»

TV LCD Sony ali Philips???

Oddelek: Zvok in slika
298782 (7590) bf4ed
»

TV Sony ali Philips?

Oddelek: Kaj kupiti
282358 (1970) mravljinec

Več podobnih tem