» »

D disk used space

D disk used space

bozick ::

Živjo.

Imam en disk razdeljen na 2 particiji. Ampak ni mi jasno zakaj mi D disk zasedenost kaže 60gb, če pa počrnim vse mape in datoteke na D pa 30 gb. To vse kar se briše se v določeni velikosti kaže še na D? Očistil sem koš na D in vse ostale stisnjene datoteke, ampak še vedno je 20 do 30gb razlike od vselikosti vseh datotek na D ter potem D iz mojega rečunlanika. Upam da veste kaj mislim. Prosim za pomoč. Hvala

Lp, Jure

jan01 ::

Skrite datoteke. Izberi toools(orodja)->folder options-> zavihek view-> show hiden files and folders(oz kakorkoli je že to v slo)

bozick ::

Živjo.

Tudi to opcijo sem preveril, in ni nobenih skritih datotek in tega.. Sedaj sem pobrisal nekaj filmov in datotek, spet naredil čiščenje in krčenje koša, starih datotek, in je razlika map in datotek, se celotnim d diskom 22.2 gb proti 40.9 gb.. Tako da je spet skoraj 20 gb ne vem kje :/ To vem da se mi je dugajalo že prej, potem pa vse presnamem na dvd, formatiram d, in spet na začetku vse lepo kaže, potem pa se razlika povečuje..

Lp

trek@s ::

Imaš vklopljen "system restore" na D particiji?

bozick ::

Sedaj sem izklopil system restore za D disk in razmerje se je zmanjšalo na celotni d disk 36.7 gb, in izbrane direktoriji in datoteke na D 22.2 gb.. Tako da še nekaj prostora mi ostane nerazloženega :/ skritih datotek map ni, tako da :/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bozick ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Disk D poln

Oddelek: Pomoč in nasveti
141557 (1156) Valery
»

Windows 7, težava

Oddelek: Pomoč in nasveti
281668 (1213) solatko
»

Zmanjkuje prosora na disku

Oddelek: Pomoč in nasveti
152500 (2265) sk20
»

Premalo prostora na disku! Prosim za Nasvet!

Oddelek: Pomoč in nasveti
92523 (2332) Bananovec
»

FAT32 ali NTFS (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
706812 (5273) Mavrik

Več podobnih tem