» »

Zavarovalnica Generali

Zavarovalnica Generali

kajpravis ::

Prihaja čas TP in zavarovanja avtomobila, pa sem malo gledal po zavarovalnicah in je Generali najugodnejši. Vendar nobenega ne poznam, ki bi imel izkušnje s to zavarovalnico. Pri izračunu so zelo ugodni, vendar je to pogosto zavajujoče in se lahko človek opeče. Če ima kdo dobre ali pa slabe izkušnje pri škodnih dogodkih prosim za nasvete in pomoč.

LP in hvala!

koyotee ::

Najbolje, da gres v vec zavarovalnic pa bos videl pri cem si.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

fm13 ::

Jaz imam pri njih zadnjih šest let par zavarovanj, tudi polni avto kasko. Imam paketni popust, avto ni v rizični skupini, zato me pride dosti ugodno, da ne gledam drugam. Izkušnje so zaenkrat dobre.
Prej sem bil pri Triglavu, kjer tudi nisem imel kakšnih slabih izkušenj, razen enkrat, ko so čisto po birokratsko zakomplicirali preprosto zadevo, tako da sem na odškodnino čakal kakšen mesec preveč.

Na individualne zgodbice o dobrih in slabih zavarovalnicah se ne zanašaj preveč (itak je povsod podobno), pojdi še k dvem, trem zavarovalnicam, pa primerjaj ponudbe. Tu mislim na sestanek s posrednikom, internetni izračuni so lahko zavajajoči.

SkIDiver ::

Naše izkušnje z generali so dobre. Sem pa tja kaj zamočijo oz pride do kakih manjših težavic, ki pa so vse rešljive. Včasih znajo malo zakomplicirat in izgubit kak dokument ampak do sedaj so še vsakega našli, ko sem jim sporočil, da imam dokazilo o oddaji dokumenta:D
Za enkrat ostajamo pri njih, ker so cenovno dokaj ugodni čeprav ne najbolj vestni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

imagodei ::

Da izkoristim tole temo:

A slučajno še kdo ima tam avto zavarovan? Kakšne so izkušnje?

Jaz imam ravno te dni za uredit registracijo+zavarovanje, pa so me klicali iz Generalija za informativni izračun. Pustmo to, da imajo očitno neke insajderske informacije... Zanima me, če so kakšni problemi, oz. kakršen koli feedback bo dobrodošel.

Sem glede tega mal bolj konzervativen, pa v bistvu ves čas prisegam že na Triglav. Rajš mal vprašam, preden menjam.
- Hoc est qui sumus -

Zeberdee ::

Jaz sem imel z Generalijem manjše probleme (ki so se na koncu rešile tako, da sem šel nazaj na Triglav).
Letno plačujem za avto 1200 € in pri Triglavu mi paše, ker take asistence, kot jo imajo oni, je nimajo nikjer.

Prav tako ostajam pri Triglavu (in ne grem k 50 ali 75 € cenejšim ponudnikom) tudi zaradi družbene odgovornosti podjetja.

Double_J ::

Družbene odgovornosti podjetja... kaj je to zaj ena propaganda.
Dve šivanki...

Zeberdee ::

Jaz pač gledam tudi na to, da podjetje skozi šport nekaj vrača družbi in da je v slovenskih (pa morda tudi tajkunskih) rokah. Taka je moja osebna izkušnja s slovenskimi zavarovalnicami (in tudi drugimi firmami).

joze67 ::

Za AO je vseeno, kje imaš (čim ceneje tem bolje), ker se bo z zavarovalnico ukvarjal oškodovani. Če pa zavaruješ sebe (AO+) ali svoj avto (kasko), pa je seveda drugače.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Na cesti
848211396 (430) kixs
»

Najboljše zavarovanje za avtomobil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16841442 (7508) Mateja88
»

avtomobilsko zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5012526 (7702) BCSman
»

Obvezno avtomobilsko zavarovanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
333006 (1548) alese
»

Avtomobilsko zavarovanje- par idej in vprašanj (kje je najceneje, ga je možno opravit (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13520733 (16162) ivanuscha

Več podobnih tem