» »

A3 printer

A3 printer

TeraSonic++ ::

Kater A3 se najbolje obnese?

-ima poceni kartuše oz. obnovljene in kvaliteten tisk

A3 printerji

Kaj uporabljate vi? Rabil bi za tiskanje načrtov (FA)

Budget: okoli 500 eur

hvala
...........................................................
Life is only a computer simulation
"veritas vos liberabit"

Zheegec ::

K850 ima poceni izpis (nima pa borderless), najbrž najcenejši med ink-jet tiskalniki v tem cenovnem delu.

Lahko tudi kakšen Canon z ločenimi kartušami, pa sam polniš kartuše, čeprav ti tega niti ne bi toliko priporočal pri teh dražjih tiskalnikih.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

globoko grlo ::

Se je še za vprašat a boš več ali manj ČB printal, al v barvah?
Kaj pa fotke?

Sam mam canona i9950 A3+ (čeprav tega plusa ne znam uporabit;(( ), je pa tudi foto printer, ma 8 malih kartuš, ena stane 13EUR, pol pa računej. Sej neki časa zdržijo, ampak se nebi branil večjih.

Katerega med temi izbrat, pa nimam pojma.

S tem canonom kkšnih problemov nimam, dela lepe foto printe, za obične zadeve (vektorska grafika) je pa skor vsak ok.

ajd

nejcek74 ::

HP 2800 (naslednik CP1700):

za:
- namenjen večjim kapacitetam tiska kot večina A3 printerjev
- zelo hiter tisk tudi na najvišji kvaliteti
- možnost dveh predalov (ob doplačilu)
- samo štiri barve, velike kartuše, še posebej črna, klasična HP kartuša, ki se uporablja v večini njihovih zmogljivejših printerjih, tudi nekaterih velikoformatnih
- ločena kartuša in glava

proti:
- relativno slab tisk fotografij
- relativno visoka cena

Če si hočeš zmanjšati stroške, naj ima printer čim manj barv. Izogibaj se foto printerjev če tega ne potrebuješ.
Ta HP je eden redkih A3 printerjev na našem trgu, ki je namenjen pisarniški uporabi. Canon ima še en model pa ga nisem zasledil v trgovinah. Epsoni so vsi foto. Tiskanje do roba je odlična funkcija, vendar je očitno skregana s hitrostjo tiska in je v hitrejših tiskalnikih težko najdeš.
Lahko ti podarim pokvarjen CP1700, brez kartuš. Začel mi je tiskati zamaknjen tekst, pa ga nikjer niso znali popraviti. Zamenjali so kontroler (prozoren trak z mikro črticami), vendar to ni odpravilo napake). Potem so obupali serviserji in jaz. Poleg tega napaka ni bila stalna in smo se s serviserji stalno kregali ali vse skupaj dela ali ne.

Zheegec ::

Nejcek74 - HP serija A3 ink-jetov za pisarno je OfficeJet K850, imajo še najcenejši tisk med ink-jeti.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

nejcek74 ::

Malo nergaš a ne,
če iščeš s pomočjo HP boš pod mala in srednja podjetja, A3 tiskalnik našel oba modela. Jaz sem si kupil 2800, ker sem (po specifikacijah) prebral da ima hitrejši tisk in večjo kapaciteto ter možnost dveh predalov. Z lahkoto pa priznam, da ne poznam razlike med njima, na prvo oko bi celo rekel, da sta si razen barve ohišja in tehnologije tiska zelo podobna printerja.
Delam z 2800 in sem podal osebne izkušnje z njim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri tiskalnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17036714 (20428) gazer
»

Kateri tiskalnik -> pogoj: najcenejše kartuše (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7429775 (19045) bobby
»

nov printer (A3, A4, barvno, obojestransko)

Oddelek: Kaj kupiti
162214 (1839) Evgen
»

Nakup A3 tiskalnika:KAJ KUPITI EPSON & HP

Oddelek: Kaj kupiti
62109 (1546) simple
»

Nakup ink jet A3 tiskalnika...pri kateremu so cenejše kartuše

Oddelek: Kaj kupiti
162828 (1694) cendof

Več podobnih tem