» »

Nakup A3 tiskalnika:KAJ KUPITI EPSON & HP

Nakup A3 tiskalnika:KAJ KUPITI EPSON & HP

pluto1457 ::

Prosim za dober nasvet. Imam namen kupiti A3 ink jet barvni tiskalnik. Nagledana imam 2 komada; Epson Stylus Photo R1400 ( A3+) in HP DeskJet 1280 (A3+).Cenovno je minimalna razlika, tiskalnika imam pa namen uporabljati večinoma za printanje načrtov iz autocada..sprotno A4 printanje..mogoče tisk kakšnega cd-ja...

zanima me mnenje tistih ki posedujejo te tiskalnke, oziroma kako je z potrošnim materialom..pa z ''nadomestnimi'' kartušami..

prosim da mi pomagate pri odločitvi.

Rajko

_pobesneli_ ::

mi imamo v firmi HP deskjet 1280.Ga uporabljamo pa samo za tisk iz autocada.Je pa včasih muhast in ne morem ugotovit zakaj.Noče in noče začet printat in ga moras ugasnit/prizgat da dela.Pa včasih če recimo printas A3 in potem kaj A4...Pa da hočes nazaj A3..si enostavno zapomni zadnjo nastavitev A4 in noče za nobenga boga prepoznat A3.


Ni slab tiskalnik,sej mogoče samo meni deluje tako ,nevem :D
Gregor

Zheegec ::

Vzemi OfficeJet K850, ima bistveno cenejši potrošni material (kartuše), kot konkurenca. Vsaj trenutno je tako 8-)
Nima pa tiska do roba...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

lucif3rka ::

Sem imela možnost stestirat in HP DJ 1280 in Canon Pixma IX4000, prav tako za printe iz acada. Cenovno sta oba v istem rangu, le da ima Canon možnost brezrobega tiskanja in ločene barvne kartuše. Canonove kartuše so tudi občutno cenejše, je pa res da so le "gobice", ne menja se glava z vsako kartušo kot pri Canonu. Sama imam malo starejšega A3 Canona, in sicer S9000, kupila rabljenega na bolhi, sedaj je star 5 let pa še vedno vse super naprinta (imam ga dobro leto), vsaj enkrat na mesec ga tudi peljem 100km iz LJ domov, po ne tako zelo lepi cesti, pa mi ne dela nobenih težav (no vsaj do sedaj jih ni:))

Sem bila do tega printerja pristaš HP tiskalnikov, ampak zdaj pa priporočam Canon.

simple ::

Pa je res, da imajo nekateri HP tiskalniki možnost tiskanja brez roba le na foto papir?

lucif3rka ::

Trenutno imam HP OfficeJet 7000, pa tiska normalno brezrobo na vsak papir..

simple ::

Kake posebne nastavitve?
Če dam kljukico na borderless in izberem plain paper in kliknem OK, me opozori, da to ni vredu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri tiskalnik (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Kaj kupiti
697142012 (808) easyrider3
»

Multifunkcijska naprava v manjši pisarni

Oddelek: Kaj kupiti
365071 (1436) Klemenn
»

Kateri tiskalnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17037162 (20876) gazer
»

Nakup ink jet A3 tiskalnika...pri kateremu so cenejše kartuše

Oddelek: Kaj kupiti
162839 (1705) cendof
»

kateri A3-tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
161876 (1682) orka

Več podobnih tem