» »

disk in imena

disk in imena

Problem Host ::

živjo! mam en problem, kupo sm nov računalnik in ko sem nalago winse gor sm opazo da particijeoznači mal drgač.... začel je z H itd. To je naredo zarad tega ker je zgleda na prvem mesu prkloplenna komponenta za branje kartic. sicer vse deluje ok a vendar pri inštalciji programov avtomatsko vrže na C kar je seveda druga lokacija ki je preprosto ni. ka je najbolš nardit? nazaj v trgovino se mi ne da nesit, ker se ne splača. rad bi sam pofixxo. bi blo dobr da bi zamenjo kable ? al kj druga? je kaka posebna fora pr tem? prosim za čimprejšnji odg. Hvala:D

AndrejS ::

To moreš pazit pri instalaciji winsow. Jaz sem samo dal USB na disable in ni zaznal card readerja.

Problem Host ::

ja sam žže pr inštalaciji winsov nism mogo nč nardit....
card readirja mi postav na C:\ in naprej...trdi disk pa začne šele z črko H:\ js bi pa rad da bi se disk začel z C:\
bi kabl premenjo?
ka praviš?

Problem Host ::

zazna mi sicer use....sam ne v pravem vrstnem redu.......

trek@s ::

Ahjej, klikini na namizju z desno na "my computer" in potem "manage" oz upravljaj po slovensko. Poišči notri disk manegment in spremeni črke pogonov. Greš pa lepo po vrsti: najprej postavi pogone od čitalaca na npr. M:,N:,..., potem tvoj trdi disk nazaj na C: in potem po vrsti pogone čitalca. Ker direktno ne boš mogle dati trdega diska na C: ker ti niti ne bo ponudil te črke, ker je zasedena.

Hockey ::

In kako je potem z bližnjicami?

trek@s ::

Odvisno koliko že imaš inštaliranega. Jih pa pač sproti popravljaš, ko najdeš kakšno ki ne štima, saj ni toliko dela namesto h napisat c.:D
Je pa res, da s sistemsko particijo tega še nisem počel...:\

Problem Host ::

točn tole sm rabo.... slo packa nism mel gor pa se nism mogo spomnt kk se reče..... ej hvala!!!:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj je C: še vedno glavni disk?

Oddelek: Operacijski sistemi
385637 (4093) mojster_joni
»

Kako narediti particije?

Oddelek: Programska oprema
195737 (5008) linuxdady
»

particije imena kako spremeniti ...

Oddelek: Pomoč in nasveti
91244 (1244) Izi
»

dodal se en disk, instalacija xp spodletela kaj storiti?

Oddelek: Pomoč in nasveti
161588 (1350) amater
»

Dodajanje diskov v Win9X

Oddelek: Operacijski sistemi
81558 (1467) miranpozar

Več podobnih tem