» »

Srečna linija.

Srečna linija.

1
2
»

Super Sonic ::

Ja, v nedeljo smo bili nekje na obisku in smo ravno nekaj debatirali, zadaj pa se je vrtela tale češplja na Kanalu A.

Pol so mel pa napisan: povej ime ki ima ŠTERI A-je v imenu ... kot številka, sem mislu, da bom crknu od smeha!

Bosna!
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

PaX_MaN ::

"Seštejte vse evre!"
S česa?
Centi != evri, torej bi jih itak morali izključiti, potem imaš pa ravno nad napisom "naloge" cvetko : 200€ :))

Da ostali kovanci kao niso evri? Da so kaki detajli gor (ali jih ni), ki jih naredijo "fejk"?

Normal fenomenal! Kao da boš iz 720X576 vrstic, raztegnjenih na pol metra - v bistvu še manj, za sliko je namenjena bora petina njih - razbral detajle in jih primerjal z vsemi stotimi izdajami kovancev, ki so jih izdali?

Me zanima, kakšne svinjarije si bodo izmislili, ko (če) bodo začeli predvajat v HD. >:D

GLAVNI ::

Da ne odpiram nove teme, bom kar tule nadaljeval.

Vprašanje: Kateri prometni znaki so pravilni?
Slika:



To ne moreš verjet, kako folk ne pozna prometnih znakov. Se prav vprašaš, s kakimi kreteni imaš opravka na cesti. A ko pride končno pravilen odgovor, torej vsi so pravilni razen znaka št. 2, ona suvereno reče, da ima narobe. Nateg, da popizdiš.

vuego ::

Po moje ima vsaj še znak št. 12 kakšno napakico :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vuego ()

GLAVNI ::

Ok, se posipam s pepelom, ker sem šele zdaj videl, da je vrstni red pomešan, ampak tudi odgovor vsi so pravilni, razen 2 in 12 je že bil, ampak ona gladko, da je narobe.

EDIT: hahaha, torej pravilni odgovori so 7,9 in 11.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GLAVNI ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zavrtite uganite - TV3 scam (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7717764 (4367) meho7
»

Spet nateg na TV! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5915919 (7818) MrStein
»

Srečni klic - nateg (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12931027 (19477) fullOFclever
»

Fantastični klic na kanalu A (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23929963 (17443) Kron
»

Za vse brihtne glave na Slo-techu!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
809315 (5481) world

Več podobnih tem