» »

Nokia n70 in nima signala

Nokia n70 in nima signala

simnov ::

danes sem dobil nokio n70 odklenjeno na vsa omrežja , dam notri sim in nobenega signala ne lovi nobenega omrežja . A se komu sanja kaj bi bilo narobe ali so kakšne nastavitve potrebne.

pluto ::

Poglej da nimaš vkloplenga profila brez povezave in sicer pritisneš tipko za vklop telefona in spremeniš profil na spolšno pol te pa vpraše če vkjuči dostop do omrežja
LP

simnov ::

imam na splošno in na tisto antenco v kotu ni nibene črtice ali bi moral imei v telefonskem predalu kakšno številko

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: simnov ()

pluto ::

hm pol pa vklop profil brez povezave( se ti pokaže križec pa pol nazaj na splošno. mogoče je pa iskanje omrežja nastavljeno na ročno in ga morš sam poiskat
LP

simnov ::

ne na samodejno je če grem pa na ročno imam na izbiro simobil oz. mobitel in če izberem simobil (imma simobil kartico ) na piše , da omrežje ni na voljo

pluto ::

pol je pa SIM izkloplena iz omrežja mogoče nis računa plačov, a na kšnmu drugmu telefonu dela
LP

simnov ::

v simens st 60 mi sim dela normalno , če vstavim v sim od mobitela ravno tako ni nobenega signala.

pluto ::

potem pa nebi vedel kaj je narobe probej poklicat na teleray(uvoznik nokij) na 014760800 pa reč da bi rad servis tam bi mogl vedet kaj je narobe
LP

Urc ::

Hehe tako se je meni Nokia 6600 zje*ala ;(( :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bob (nova ponudba Simobila) (strani: 1 2 3 4107 108 109 110 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
54691283630 (4849) PINki
»

tušmobil neomejeni mingl (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13635803 (30654) Bobr123
»

TušMobil omrežje

Oddelek: Mobilne tehnologije
177425 (5968) halgando
»

Paket All Inclusive pri Tušmobilu

Oddelek: Mobilne tehnologije
305835 (4579) Lonsarg
»

Simobil Si.asistent

Oddelek: Mobilne tehnologije
485590 (4423) Vanadium

Več podobnih tem