» »

Problem z CSSom

Problem z CSSom

rkasteli ::

Problem imam na strani da se včasih CSS ne naloži, tudi potem če daš refresh ali klikaš naprej po strani CSS datoteke brskalnik ne prebere,pomaga samo če ponovno zaženeš brskalnik in ponovno odpreš stran.Kakšna ideja? Še LINK do strani.
rkasteli

bluefish ::

na mestu kjer si dodal povezavo do CSS fajla v index datoteki zaključi s [presledek]/>

strictom ::

Preveri če si povezavo do *.css fajla dal pravilno.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

bluefish ::

pa odpravi še ostale napake: validator in seznam napak.

rkasteli ::

Vem za napake. Stran moram na novo spisat in vse v CSSu nardit ker jo je še kar precej v tabelah ampak ob vseh projektih ki jih delam za druge mi zmankuje časa za svoje... "Kovačeva kobila je zmeraj bosa" :)

Dal sem presledek in slash v kodo tako kakor si predlagal tako da upam da bo zadostovalo.
rkasteli

mte ::

Uporabljaš firefox? Če ja, probaj naložit Web Developer extension, kjer uporabiš "Disable cache". Tudi sicer je ta zadeva zelo zelo uporabna.
lp

rkasteli ::

Danes ko sem odprl stran se mi je spet pojavila ista napaka,CSS se ni naložil. Nimam več idej kaj bi lahko bilo narobe,povezave so pravilne,skripta tudi deluje brezhibno...:| Kopijo CSS datoteke bom dal še v tempalte folder tako da bo ena v samem rootu druga pa v direktoriju template bom videl ali bo kaj pomagalo. Je možno da je to lahko tudi napaka brskalnika? Uporabljam Firefoxa drugače in vsakič ko se mi zapre imam nastavljeno da se zgodovina,daoteke in vsi piškotki zbrišejo, verzija samega brskalnika je 2.0.0.3.
rkasteli

bluefish ::

hm, zanimivo. Sicer meni normalno odpre ob vsakem obisku. Poskusi še z Opero oz. na kakem drugem računalniku.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse, kar ste si želeli vprašati o CSS, pa si niste upali. (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Izdelava spletišč
1297332043 (56192) htmltroubles
»

[JS] Event, ko se stran naloži po "back" gumbu?

Oddelek: Programiranje
292307 (1575) Spura
»

Optimizacija strani

Oddelek: Izdelava spletišč
121277 (1120) rkasteli
»

Naredil sem neko stran; ce malo pokomentirate

Oddelek: Izdelava spletišč
181717 (1078) Pithlit
»

Neubogljiv Dreamweaver MX

Oddelek: Izdelava spletišč
161917 (1676) Crimson_Shadow

Več podobnih tem